/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

ЮЛІЯ ПАЛІЙ

Практикуючий графічний дизайнер, випускниця курсу "Графічний дизайн – Літній інтенсив"

ЮЛІЯ ПАЛІЙ - Європейська Школа Дизайну 4

ЮЛІЯ ПАЛІЙ

ІНТЕРВ'Ю

Я – Юлія Палій, випускниця курсу “Графічний дизайн Літній інтенсив”, і сьогодні я хочу поділитися своїми враженнями від навчання в Європейській Школі Дизайну з тими, хто ще тільки планує своє навчання або сумнівається у виборі навчального закладу.

До того, як піти на курси графічного дизайну, я навчалася на юридичному факультеті, проте швидко зрозуміла, що юриспруденція – це не моє. Не знаю, чому я пішла на юридичний, адже завжди любила малювати, закінчила художню школу, навіть під час навчання в університеті продовжувала малювати, але ось так тимчасово збилася зі свого шляху.

Після навчання з’явилася можливість, і я вирішила здійснити свою давню мрію – вивчати графічний дизайн. Спочатку шукала навчальний центр в рідному Івано-Франківську, але не знайшла. Тоді вирішила пошукати в Києві, випадково знайшла Європейську Школу Дизайну, і мені вона сподобалася найбільше – і ціновою політикою, і роботами випускників.

ЮЛІЯ ПАЛІЙ - Європейська Школа Дизайну 5

Моїм куратором була Наталі Буг.

Навчання мені сподобалось з першого дня. Можна сказати, що Школа перевершила мої сподівання, адже викладачі приділяли нам максимум уваги, відповідали на всі наші запитання, допомагали навіть у позаробочий час. Не дивлячись на те, що це був літній інтенсивний курс, відчуття “скомканості” не було, матеріал викладався в достатньому обсязі і в логічній послідовності. Не можу пригадати ані однієї негативної емоції стосовно навчання, Школа в той місяць стала мені другою домівкою, адже я приїхала з іншого міста, яке було мені на той час по суті чужим.

Після навчання я вирішила залишитися в Києві та, попри невеличкий досвід і жорстку конкуренцію, знайшла роботу в дизайн-студії. Згодом так склались обставини, що довелося повернутися в рідний Івано-Франківськ. Після повернення я планувала стати фрілансером, але робота знайшла мене сама. Ще раніше, коли я працювала в Києві, мені пропонували роботу в рекламній агенції GreenLine, і я пообіцяла дати про себе знати, якщо повернуся до Івано-Франківська. Коли директор компанії дізнався, що я повернулася, то сам зателефонував мені та запросив на роботу. Я прийшла до компанії й одразу ж захотіла там залишитися, мені дуже сподобався колектив, і ось вже півтора роки я працюю в GreenLine. Я дуже щаслива, що працюю саме там, в мене склалися прекрасні відносини з колегами, які готові допомогти, і з якими ми проводимо багато вільного часу поза роботою.

На своїй роботі я займаюся саме графічним дизайном, створюю все – від візитівок до меню, вивісок тощо.

ЮЛІЯ ПАЛІЙ - Європейська Школа Дизайну 6

Надихають мене гарні клієнти та цікаві замовлення. Найкраще – це коли проєкт небанальний, і після правок клієнта за свою роботу не соромно, хочеться нею поділитися, а не сховати подалі.

У свої 26 років я можу сказати, що в професійному плані я себе знайшла, чим може похвалитися не кожна сорокарічна людина.

Хочеться розвиватися в цій сфері, віднайти свій власний стиль, який будуть впізнавати. На щастя, ця сфера дуже динамічна, тому завжди буде, куди рости.

Із задоволенням подякую Школі та викладачам за те, що допомогли знайти себе!

ЮЛІЯ ПАЛІЙ - Європейська Школа Дизайну 8

ПІДПИШІТЬСЯ НА РОЗСИЛКУ

Та будьте в курсі всіх анонсів і новин EDS

Black Friday на програми «Дизайн Інтер’єру.Інтенсив» у грудні
Економія - 30%
Деталі дізнавайтеся у менеджерів
Black Friday на програму «Графічний Дизайн. Інтенсив» у листападі
Економія - 15%
Деталі дізнавайтеся у менеджерів
Дякуємо, що підписались
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
У якому месенджері зв'язатись з Вами?