/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Команда

Black Friday на програми «Дизайн Інтер’єру.Інтенсив» у грудні
Економія - 30%
Деталі дізнавайтеся у менеджерів
Black Friday на програму «Графічний Дизайн. Інтенсив» у листападі
Економія - 15%
Деталі дізнавайтеся у менеджерів

ОЛЕНА ШЕСТОПАЛЬ

Співвласник EDS, викладач занять бізнес-блоку для дизайнерів. Має великий досвід в бізнесі, маркетингу, консалтингу і освітніх технологіях.

ДМИТРО МЕДЯНИК

Співвласник та співзасновник EDS,  засновник Architecture Quotient Group; засновник Ukrainian Production Group;  дизайнер-практик авторського і функціонального дизайну інтер'єру з 19-літнім досвідом; проєкти різних напрямів в Україні та за її межами.

https://aq-group.world/

ОЛЕКСАНДРА ШТАНІЙ-МЕДЯНИК

Співзасновник та співвласник European Design School. Куратор Rhodec International в Україні. Інтер'єрний експерт, дизайнер та декоратор інтер'єру.

Професійна спеціалізація: психологія кольору, психологія інтер'єру, від ідеї до реалізації, fenshui в приватній архітектурі та інтер'єрі.
Практичний досвід: 10 років.

https://aq-group.world
https://www.instagram.com/aleksandramedianyk/

ТЕТЯНА САЛАТА

Цілеспрямована особистість, любить подорожувати і фруктове морозиво.

ЕМІЛІЯ ПОТАПЕНКО

Продакт-менеджер

ОЛЬГА ВОЛЧЕЛЮК

Ольга не просто практичний психолог і адміністратор нашої команди, вона махрова оптимістка, з почуттям гумору, любляча себе і людей. Дуже ділова і ненудна, цікава і допитлива, розумна і практична не по роках, їй завжди є що сказати :)

Її язик вчить іспанську, мозок метушиться між багатозадачністю, тіло освоює Айкідо, а душа пізнає життя!

ТЕТЯНА КУРИЛКО

Тетяна любить море, особливо його запах на світанку.

Зазвичай робить все зважено, але іноді буває імпульсивною, і в такі моменти народжуються найсміливіші рішення. Креативна, любить розвиватися, так як вважає, що інерція - це відкат назад. Натхнення черпає в сім'ї і роботі.

АНДРІЙ ДУБОВЦОВ

Андрій Дубовцов. Він же сценарист, він же оператор, він же ведучий та монтажер. Має дві руки, але мріє про третю. Якісний та цікавий відеоконтент – то його завдання.

АННА ЛЕВИЦЬКА

Кураторка програми "Дизайн інтер'єру – Професіонал". Архітектор з досвідом у проектуванні та будівництві (більше 15-ти років), дизайнер житлових і громадських інтер'єрів, викладач матеріалознавства і керівник концептуальних кваліфікаційних проектів з 2010 року. 

КСЕНІЯ КУЗЬМЕНКО

Кураторка програми "Дизайн інтер'єру – Інтенсив". Архітектор, дизайнер інтер'єру, викладач проектування і програми ArchiCad.

КАТЕРИНА ЧЕРНЯК

Кураторка напрямку fashion-дизайн

МАРІЯ ІВАНОВА

Кураторка програми "Ландшафтний дизайн – Професіонал". Практикуючий дизайнер. Розробник архітектурних, ландшафтних та інтер'єрних проектів. Досвід роботи в сфері urban дизайну та співпраці з архітектурними і ландшафтними майстернями більше 15-ти років.

ІВАН БОГОМАЗ

Куратор з графічного дизайну. Досвідчений графічний дизайнер, засновник "Bohomaz — branding & communication". Спеціалізується на створенні концепцій для розробки фірмових та корпоративних стилів.  

ЮЛІЯ ЯВОРСЬКА

Кураторка програми "Ландшафтний дизайн – Інтенсив". Практикуюча ландшафтний дизайнер у сфері екологічного садівництва понад 9 років. Член Київського Ландшафтного Клубу та Асоціації Ландшафтних Архітекторів України. Викладач проектування та історії садово-паркового мистецтва, керівниця кваліфікаційних ландшафтних проектів з 2016 року. Авторка публікацій з ландшафтної архітектури та дизайну, учасниця ландшафтних національних конкурсів та виставок.  

ІННА ЗИМІНА

Архітектор, дизайнер. Кураторка напрямку "Предметний дизайн". Досвід роботи в проектуванні дизайні інтер'єру житлових і офісних приміщень більше 15-ти років.

ІРИНА ГАБЕНЕЦЬ

Графічний дизайнер. Візуально оформлює бренд та підтримує єдину айдентику. А ще перекладач англійської.

КАТЕРИНА МАКУХІНА

Керівник PR&Marketing відділу

ІННА ГУМЕНЮК

Контент-менеджер

ПОЛІНА РИМАРЕНКО

SMM-менеджер

КАРИНА МАМЧУР

Інтернет-маркетолог