Команда - Європейська Школа Дизайну 1
/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Команда

ДЕНИС ДЕОГЕН

Денис Валерійович допомагає нашій школі розвиватися і досягати нових цілей. Він як всевидюче око - в курсі всього, що відбувається навколо, і відповідає за справну роботу всіх підрозділів. Він як Шива - багаторукий-багатоніг.

У вільний час (якщо він є) любить читати книги, вивчати конспірологічні теорії і латинь. Адепт правильного харчування і здорового способу життя. Характер веселий, нежонатий :)

ОЛЕНА ШЕСТОПАЛЬ

Співвласник EDS, викладач занять бізнес-блоку для дизайнерів. Має великий досвід в бізнесі, маркетингу, консалтингу і освітніх технологіях.

ДМИТРО МЕДЯНИК

Співвласник EDS, керівник "Мedyanik STUDIO", дизайнер-практик авторського і функціонального дизайну інтер'єру з багаторічним досвідом. Викладач програм напряму "Дизайн інтер'єру".

ОЛЕКСАНДРА МЕДЯНИК

Співвласник EDS, куратор проекту Rhodec International, викладач. Практикуючий декоратор, інтер'єрний стиліст. Mrs Ukraine Globe 2018.

ОЛЬГА ВОЛЧЕЛЮК

Ольга не просто практичний психолог і адміністратор нашої команди, вона махрова оптимістка, з почуттям гумору, любляча себе і людей. Дуже ділова і ненудна, цікава і допитлива, розумна і практична не по роках, їй завжди є що сказати :)

Її язик вчить іспанську, мозок метушиться між багатозадачністю, тіло освоює Айкідо, а душа пізнає життя!

ТЕТЯНА КУРИЛКО

Менеджер відділу продажів.

ТЕТЯНА БЕХ

ЕМІЛІЯ ПОТАПЕНКО

Керівник відділу по роботі з клієнтами.

ЛІНА ТВЕРДОСТУПОВА

КАТЕРИНА ПОЛІЩУК

Куратор программ дизайн-развития.

АНТОНІНА ТРОЇЦЬКА

Керівник відділу інтернет-маркетингу.

СВЯТОСЛАВА БЛАЩУК

SMM менеджер.

АННА ЛЕВИЦЬКА

Куратор програми "Дизайн інтер'єру – Професіонал". Архітектор з досвідом у проектуванні та будівництві (більше 15-ти років), дизайнер житлових і громадських інтер'єрів, викладач матеріалознавства і керівник концептуальних кваліфікаційних проектів з 2010 року. 

КСЕНІЯ КУЗЬМЕНКО

Куратор програми "Дизайн інтер'єру – Інтенсив". Архітектор, дизайнер інтер'єру, викладач проектування і програми ArchiCad.

КСЕНІЯ ЛАТІЙ

Куратор програми "Дизайн інтер'єру – Практик". Дизайнер інтер'єру, співзасновниця дизайн-студії "Для Вас", співзасновниця студії Guru Design, викладач "Академії мистецтв краси", член Спілки Дизайнерів України.

ОЛЕНА КРИШТАБ

Куратор програм напрямку "Декорування". Дизайнер-декоратор, практик з досвідом роботи понад 15 років.

АНАСТАСІЯ ЗАЇКА

Куратор з предметного дизайну. Архітектор, дизайнер інтер'єру, розробниця предметного дизайну, СЕО компанії A10 architect, викладач історії мистецтв та стилів в інтер'єрі, комп'ютерної програми ArchiCad, проектування.

КАТЕРИНА БАСОВСЬКА

Куратор програм "Фешн дизайн" та "Дизайн аксесуарів". Дизайнер та співвласниця бренду прикрас "Samokish jewelry".

ОЛЬГА ЧАУС

Куратор програми "Ландшафтний дизайн – Професіонал". Практикуюча ландшафтний архітектор з багаторічним досвідом, керівниця студії ландшафтного дизайну "Витончене Садівництво"/"Изящное Садоводство", президент Асоціації Ландшафтних Архітекторів України. Авторка публікацій з ландшафтної архітектури та дизайну, номінантка багатьох конкурсів, учасниця міжнародних та національних виставок.  

ІВАН БОГОМАЗ

Куратор з графічного дизайну. Досвідчений графічний дизайнер, засновник Ideaform Branding Lab. Спеціалізується на створенні концепцій для розробки фірмових та корпоративних стилів.  

МАРІЯ АНІКІНА

Куратор з графічного дизайну. Художниця, графік, фотограф.

ЮЛІЯ ЯВОРСЬКА

Куратор програми "Ландшафтний дизайн – Інтенсив". Практикуюча ландшафтний дизайнер у сфері екологічного садівництва понад 9 років. Член Київського Ландшафтного Клубу та Асоціації Ландшафтних Архітекторів України. Викладач проектування та історії садово-паркового мистецтва, керівниця кваліфікаційних ландшафтних проектів з 2016 року. Авторка публікацій з ландшафтної архітектури та дизайну, учасниця ландшафтних національних конкурсів та виставок.  

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!