Команда - Європейська Школа Дизайну 1
/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Команда

ДЕНИС ДЕОГЕН

Денис Валерійович допомагає нашій школі розвиватися і досягати нових цілей. Він як всевидюче око - в курсі всього, що відбувається навколо, і відповідає за справну роботу всіх підрозділів. Він як Шива - багаторукий-багатоніг.

У вільний час (якщо він є) любить читати книги, вивчати конспірологічні теорії і латину. Адепт правильного харчування і здорового способу життя. Характер веселий, нежонатий :)

ОЛЕНА ШЕСТОПАЛЬ

Співвласник EDS, викладач занять бізнес-блоку для дизайнерів. Має великий досвід в бізнесі, маркетингу, консалтингу і освітніх технологіях.

ДМИТРО МЕДЯНИК

Співвласник EDS, керівник "Мedyanik STUDIO", дизайнер-практик авторського і функціонального дизайну інтер'єру з багаторічним досвідом. Викладач програм напряму "Дизайн інтер'єру".

ОЛЕКСАНДРА МЕДЯНИК

Співвласник EDS, куратор проекту Rhodec International, викладач. Практикуючий декоратор, інтер'єрний стиліст. Mrs Ukraine Globe 2018.

ОЛЬГА ВОЛЧЕЛЮК

Ольга не просто практичний психолог і адміністратор нашої команди, вона махрова оптимістка, з почуттям гумору, любляча себе і людей. Дуже ділова і ненудна, цікава і допитлива, розумна і практична не по роках, їй завжди є що сказати :)

Її язик вчить іспанську, мозок метушиться між багатозадачністю, тіло освоює Айкідо, а душа пізнає життя!

ЮРІЙ ЖУРИБЕДА

Консультант з програм

ОЛЕКСАНДР ГЛУЩЕНКО

Керівник відділу продажів.

ЕМІЛІЯ ПОТАПЕНКО

Продакт-менеджер

ТЕТЯНА КУРИЛКО

Тетяна любить море, особливо його запах на світанку.

Зазвичай робить все зважено, але іноді буває імпульсивною, і в такі моменти народжуються найсміливіші рішення. Креативна, любить розвиватися, так як вважає, що інерція - це відкат назад. Натхнення черпає в сім'ї і роботі.

БОГДАН РОТАЄНКО

Творча особистість, фанат Далі, Артхауса та Хельмута Ньютона. Стриманість і експресивність в сукупності з англійським почуттям гумору не дозволять скучити в спілкуванні з ним. Саме той співробітник, з яким ви точно познайомитеся в процесі навчання в нашій школі і не пошкодуєте про це.

ТЕТЯНА БЕХ

Цілеспрямована особистість, любить подорожувати і фруктове морозиво.

ЛІНА ТВЕРДОСТУПОВА

Ліна Віталіївна допомагає цифрам жити в гармонії з собою і радує весь колектив своєчасною видачею зарплат. Вірить в життя після зведення балансу. Не боїться вирішувати складні завдання і визнавати свої помилки, залишаючи за собою право бути живою і справжньою. За сумісництвом бізнес-консультант, тренер, кавоман і непохитна оптимістка.

ІРИНА ШОПА

Людина з проактивною життєвою позицією, з любов'ю до естетики в різних проявах.

З нею легко і приємно спілкуватися. І є велика ймовірність того, що в процесі цього спілкування народиться не тільки ідея спільного проекту, а й план його реалізації.

Знаходить натхнення в людях і подорожах. Практикує йогу і вважає, що світ прекрасний у всьому його різноманітті.

ОЛЕКСАНДРА ШУБІНА

Активна, життєрадісна, цілеспрямована. Обожнює цікаві знайомства, захоплюючі книги і вражаючі подорожі. Любить створювати атмосферу свята.

АНТОНІНА ТРОЇЦЬКА

У Антоніни в компанії важлива місія - допомагати все більшій кількості людей дізнаватися про EDS і знаходити тих, хто готовий зробити крок назустріч своїй мрії стати дизайнером. У цьому їй допомагає ціла команда чудових людей, які знають, що таке трафік, ліди і конверсії.
Віддана фанатка футболу, Гаррі Поттера та екзистенціалізму.

У вільний час любить їсти, пити і співати, особливо останнє. Жарт. Який у діджитал-маркетолога вільний час? Тому пісні і "поговорити за життя" доводиться терпіти колегам. Добре, що вони її люблять за почуття гумору, відкритість до діалогу і професіоналізм, який, як-то кажуть, не проспіваєш.

СВЯТОСЛАВА БЛАЩУК

Надихає читачів наших соцмереж останніми трендами і креативними добірками зі світу дизайну. Захоплена "Зоряними війнами", історичною реконструкцією і віндсерфінгом.

АНДРІЙ ДУБОВЦОВ

Андрій Дубовцов. Він же сценарист, він же оператор, він же ведучий та монтажер. Має дві руки, але мріє про третю. Якісний та цікавий відеоконтент – то його завдання.

АННА ЛЕВИЦЬКА

Куратор програми "Дизайн інтер'єру – Професіонал". Архітектор з досвідом у проектуванні та будівництві (більше 15-ти років), дизайнер житлових і громадських інтер'єрів, викладач матеріалознавства і керівник концептуальних кваліфікаційних проектів з 2010 року. 

КСЕНІЯ КУЗЬМЕНКО

Куратор програми "Дизайн інтер'єру – Інтенсив". Архітектор, дизайнер інтер'єру, викладач проектування і програми ArchiCad.

КСЕНІЯ ЛАТІЙ

Куратор програми "Дизайн інтер'єру – Практик". Дизайнер інтер'єру, співзасновниця дизайн-студії "Для Вас", співзасновниця студії Guru Design, викладач "Академії мистецтв краси", член Спілки Дизайнерів України.

ОЛЕНА КРИШТАБ

Куратор програм напрямку "Декорування". Дизайнер-декоратор, практик з досвідом роботи понад 15 років.

КАТЕРИНА БАСОВСЬКА

Куратор програм "Фешн дизайн" та "Дизайн аксесуарів". Дизайнер та співвласниця бренду прикрас "Samokish jewelry".

ОЛЬГА ЧАУС

Куратор програми "Ландшафтний дизайн – Професіонал". Практикуюча ландшафтний архітектор з багаторічним досвідом, керівниця студії ландшафтного дизайну "Витончене Садівництво"/"Изящное Садоводство", президент Асоціації Ландшафтних Архітекторів України. Авторка публікацій з ландшафтної архітектури та дизайну, номінантка багатьох конкурсів, учасниця міжнародних та національних виставок.  

ІВАН БОГОМАЗ

Куратор з графічного дизайну. Досвідчений графічний дизайнер, засновник Ideaform Branding Lab. Спеціалізується на створенні концепцій для розробки фірмових та корпоративних стилів.  

МАРІЯ АНІКІНА

Куратор з графічного дизайну. Художниця, графік, фотограф.

ЮЛІЯ ЯВОРСЬКА

Куратор програми "Ландшафтний дизайн – Інтенсив". Практикуюча ландшафтний дизайнер у сфері екологічного садівництва понад 9 років. Член Київського Ландшафтного Клубу та Асоціації Ландшафтних Архітекторів України. Викладач проектування та історії садово-паркового мистецтва, керівниця кваліфікаційних ландшафтних проектів з 2016 року. Авторка публікацій з ландшафтної архітектури та дизайну, учасниця ландшафтних національних конкурсів та виставок.  

ІННА ЗІМІНА

Архітектор, дизайнер. Куратор напрямку "Предметний дизайн". Досвід роботи в проектуванні дизайні інтер'єру житлових і офісних приміщень більше 15-ти років.