Про EDS - Європейська Школа Дизайну 1
/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Про EDS

Унікальний творчий центр комплексної, системної бізнес-підготовки дизайнерів європейського рівня згідно з міжнародними стандартами.

Найближчі події
Про EDS - Європейська Школа Дизайну 6

EDS – ЦЕ:

01

СИСТЕМНІ, ЕФЕКТИВНІ ТА РЕЗУЛЬТАТИВНІ ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

02

МІЖНАРОДНА АКРЕДИТАЦІЯ ТА ВІДПОВІДНІСТЬ СТАНДАРТАМ ЯКОСТІ

03

ФУНДАМЕНТАЛЬНЕ ТА БІЗНЕС ОРІЄНТОВАНЕ ЗАНУРЕННЯ У ПРОФЕСІЮ

04

НАВЧАННЯ ТІЛЬКИ У ПРАКТИКУЮЧИХ ДИЗАЙНЕРІВ ТА ЕКСПЕРТІВ РИНКУ

05

ТІСНІ ЗВ'ЯЗКИ З ДИЗАЙН ІНДУСТРІЄЮ, ПОТУЖНА СИСТЕМА НЕТВОРКІНГУ

06

СЕРЕДОВИЩЕ ДИЗАЙН РОЗВИТКУ ЧЕРЕЗ СЕМІНАРИ, ТРЕНІНГИ, ВОРКШОПИ, ДИЗАЙН-ТУРИ

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 8

ПРО EDS ГОВОРЯТЬ

01
ЯНА ЛУЦЬКА ПРО EDS

Випускниця програми "Дизайн інтер'єру – Професіонал"

02
МАРІЯ СМІЛЯНСЬКА

Практикуючий дизайнер та конструктор аксесуарів, випускниця курсу "Дизайн аксесуарів"

03
ЮЛІЯ ПОГОРІЛА

Фітодизайнер, комерційний директор компанії "Перша квіткова компанія". Випускниця курсу "Ландшафтний дизайн – Професіонал"

04
ХРИСТИНА ЗЕЛЮКІНА

Illustrator, motion designer, compositing artist, засновниця студії Wonderbloom. Випускниця курсу "Моушн дизайн – Базовий"

05
МАРІЯ ФОМІЧЕНКО-ЗАКУЦЬКА ТА ТЕТЯНА МІЗЮК

Марія – випускниця курсу "Дизайнер-декоратор – Інтенсив", Тетяна – курсу "Дизайн інтер'єру – Інтенсив". Засновниці студії дизайну FEMME Design.

06
ДАНИЇЛ ІКРАМОВ

Співзасновник та директор дизайн-бюро Metra-studio. Випускник курсу "Дизайн інтер'єру – Інтенсив"

07
ІРИНА БОЙЧЕНКО

Випускниця курсу "Дизайнер-декоратор. Літній інтенсив", засновниця Майстерні стильних рішень KoKo decor.

08
ВЕРОНІКА МІЗГІР

Дизайнерка одягу, власниця модного бренду "VERONIKA MIZGIR manufactory of designer clothing", випускниця програми "Fashion дизайн - Професіонал".

09
ОЛЬГА ПУСТИНЦЕВА

З економіста-міжнародника – в дизайнери інтер'єрів

010
ХРИСТИНА КЛЕХ

Практикуючий графічний дизайнер, моушн-дизайнер, випускниця курсів "Графічний дизайн – Літній інтенсив" та "Моушн дизайн – Літній інтенсив"

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 8

НАШ ПІДХІД ДО НАВЧАННЯ

СИСТЕМНІСТЬ ТА ЦІЛІСНІСТЬ
Цілісне поєднання теорії та практики
01
ПОСЛІДОВНІСТЬ ТА ЛОГІЧНІСТЬ
Програми логічно, покроково побудовані
02
РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ
Усі програми орієнтовані на підсумковий проєкт
03
АКТУАЛЬНІСТЬ ТА ПРАКТИЧНІСТЬ
Знання та навички за принципом "бери і роби"
04
ВИКЛАДАЧІ-ПРАКТИКИ
Тільки фахівці з досвідом у сфері дизайну
05
РЕАЛЬНІ ОБ'ЄКТИ ТА ЗАМОВНИКИ
Жодних віртуальних проєктів, замовників
06
БІЗНЕС-ОРІЄНТАЦІЯ
Мотивуємо і навчаємо як почати свій дизайн бізнес
07
КОРИСНІ ЗВ'ЯЗКИ, НЕТВОРКІНГ
Долучення до дизайн ринку через тісний зв'язок EDS з індустрією
08

EDS тісно співпрацює з міжнародними та українськими професійними співтовариствами, творчими і виробничими компаніями, студіями і бюро, що дозволяє слухачам Школи взаємодіяти з професіоналами, відомими дизайнерами, експертами індустрії та отримувати досвід в роботі над реальними завданнями дизайн бізнесу

СТАТИ ПАРТНЕРОМ EDS
Про EDS - Європейська Школа Дизайну 9

ПАРТНЕРИ EDS

Міжнародні партнери
Про EDS - Європейська Школа Дизайну 10

International Interior Design Association (IIDA) – Міжнародна асоціація дизайнерів інтер'єру, нараховує близько 13 000 членів.

Детальніше про партнера
IIDA

International Interior Design Association (IIDA) – Міжнародна асоціація дизайнерів інтер'єру, нараховує близько 13 000 членів.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 12

Члени IIDA прагнуть створити своєрідне співтовариство дизайнерів інтер'єру по всьому світу, розробляють певні стандарти якості роботи дизайнерів інтер'єрів, намагаються створити певну нішу для розвитку найбільш талановитих молодих дизайнерів і всілякими способами прагнуть підвищувати їх компетентність.

 

Головна мета Міжнародної Асоціації Дизайнерів інтер'єру – підняти професію дизайнера інтер'єру на якісно новий рівень і відкрити дорогу поколінню новаторів в дизайні інтер'єру, розвинути в новому поколінні дизайнерів почуття балансу між пристрастю до дизайну і його функціональною складовою. І заснований такий професіоналізм на фундаментальному підході до навчання молодих талантів та якісної оцінки набутих ними знань і практичних навичок.

<p "="">
Саме такий підхід до навчання ми, Європейська Школа Дизайну, цінуємо і поважаємо. І сертифікат IIDA є оцінкою на міжнародному рівні професіоналізму, як наших викладачів, так і наших майбутніх випускників. Європейська Школа Дизайну з 2009 року є членом IIDA.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Французький інститут в Україні – складова частина Відділу культури та співробітництва Посольства Франції в Україні.

Детальніше про партнера
Французький інститут в Україні

Французький інститут в Україні – складова частина Відділу культури та співробітництва Посольства Франції в Україні.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 12

Як і інші 151 французьких культурних центрів за кордоном, Французький інститут в Україні (ФІУ / IFU) підпорядковується Міністерству закордонних справ Франції і ставить за мету популяризацію французької мови та культури в Україні та налагодження ефективного довгострокового співробітництва з установами культури України.

 

У діяльності центру можна виділити три сектори: курси французької мови (всі рівні), медіатека / інформаційний центр про сучасну Францію і організація культурно-мистецьких заходів. Культурні заходи являють українській публіці і фахівцям сучасну французьку культуру в усьому її розмаїтті: кіно, театрально-сценічне і образотворче мистецтво, література, дискусії, різні проекти в усіх галузях і дисциплінах художнього мистецтва. Ці проекти проводяться у співпраці з місцевими установами та партнерами з метою створення довготривалих зв'язків між французькими та українськими культурними діячами та організаціями. Фестиваль Французька весна, який з 2004 року проводиться щорічно в квітні - одне з яскравих культурних подій ФІУ.


Сайт партнера: www.institutfrancais-ukraine.com

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 15

Istituto Europeo di Design (IED) - інститут дизайну, що налічує 11 учбових центрів в Іспанії, Італії та Бразилії.

Детальніше про партнера
IED

Istituto Europeo di Design (IED) - інститут дизайну, що налічує 11 учбових центрів в Іспанії, Італії та Бразилії.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 12

Istituto Europeo di Design був створений в 1966 році італійським журналістом Франческо Мореллі. Університет пропонує здобуття вищої освіти в таких областях, як Fashion, Design, Art, Marketing, Management і Communications. За період свого існування ВНЗ з творчої майстерні перетворився на величезну міжнародну мережу університетів, в якій студенти можуть отримати ступінь бакалавра або магістра більш ніж по 300 програмам. Викладачі Istituto Europeo di Design - практикуючі фахівці у сфері візуальних мистецтв, дизайну, комунікацій і моди. Багато з викладачів - метри, які відомі у всьому світі.


Навчання в Istituto Europeo di Design сильно відрізняється від класичного академічного світу. Цей учбовий заклад відкриває виняткові перспективи в мистецтві дизайну, що постійно змінюється, дозволяє досягти стилю життя, впізнаного у всьому світі, як Made in Italy. Підхід до утворення Learning by doing - це можливість вийти за межі аудиторій і перенестися в провідні дизайнерські студії і на промислові підприємства. Спеціальний департамент інституту IED Business Hub славиться високим рівнем працевлаштування студентів, завдяки тісній співпраці з Milan Salone del Mobile і Milan Fashion Week.


11 учбових центрів:
- Італія: Мілан, Рим, Турін, Венеція, Флоренція, Кальяри і Комо
- Бразилія: Сан-Паоло і Ріо-де-Жанейро
- Іспанія: Барселона і Мадрид


4 основні напрями:
- IED Design: промисловий дизайн, дизайн інтер'єрів, архітектура, дизайн декорацій, транспортний і автомобільний дизайн, дизайн яхт.
- IED Fashion: дизайн одягу, маркетинг моди і комунікації, дизайн ювелірних виробів, дизайн аксесуарів і взуття, створення стилю, маркетинг предметів розкоші.
- IED Visual Communication: графічний і візуальний дизайн, відео, фотографія, мультимедіа, анімація і ілюстрація.
- IED Management and Communication: бренд менеджмент, реклама, бізнес комунікації, PR, організація заходів, журналістика, арт менеджмент.

 

Сайт партнера: www.ied.edu

Партнери дизайн індустрії
Про EDS - Європейська Школа Дизайну 17

Компанія SOLOVERO спеціалізується на виробництві меблів та декору з вінтажного дерева.

Детальніше про партнера
SOLOVERO

Компанія SOLOVERO спеціалізується на виробництві меблів та декору з вінтажного дерева.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 12

Компанію SOLOVERO було створено в 2016 році як можливість реалізувати деякі ідеї її творців і представити на суд вишуканої публіки ексклюзивні вироби меблів та декору. Використання поєднання натуральних матеріалів з вінтажної деревини та оригінального дизайну привели компанію до виробництва сучасних продуктів, що часто поєднують кілька стилів і напрямків. Нерідко вироби нагадують стиль Лофт або Вабі-сабі, а іноді гармонують з Класикою і традицією.

 

Простота виробів, їх щирий і відкритий природний вигляд здатні прикрасити будь-який інтер'єр, в якому господар готовий поєднати сучасний матеріал з теплом, що дає вінтажна деревина. Набуті знання і досвід дозволяють нам сьогодні експериментувати і поєднувати в нашій продукції іноді несумісне. Парадокс нам цікавий.

 

Сайт партнера: https://solovero.com

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 19

М'які меблі BLANCHE - розкішний дизайн, високий рівень комфорту, eco-friendly.

Детальніше про партнера
BLANCHE

М'які меблі BLANCHE - розкішний дизайн, високий рівень комфорту, eco-friendly.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 12

Фабрика заснована в 2007 році з ідеї створення якісно нового продукту в сфері дизайну та меблевої індустрії, який можна було б з гідністю назвати "Made in Ukraine".

 

Спеціалізація: м'які меблі - дивани, кутові дивани, ліжка, крісла. А також, журнальні столики. Всі меблі з натуральних, якісних і екологічно чистих матеріалів.

 

Виробництво: м Васильків (Україна, м.Київ).

 

Сайт партнера: www.blanche.ua

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 21

Салони "VIVART" у Києві та Дніпрі спеціалізуються на сучасних та кваліфікованих рішеннях для інтер'єрів.

Детальніше про партнера
VIVART

Салони "VIVART" у Києві та Дніпрі спеціалізуються на сучасних та кваліфікованих рішеннях для інтер'єрів.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 12

Сантехніка, меблі для ванних кімнат, аксессуари, керамограніт та мозаїка від провідних та перевірених часом європейських брендів.

 

Наша складська програма з сантехніки точно стане Вам у нагоді на початку ремонтних робіт.

 

Зупиняючи вибір на "VIVART", Ви отримуєте співпрацю з чесним та відповідальним постачальником, експертні консультації та комфортний діалог в процессі роботи над інтер'єром.

 

Сайт партнера: http://www.vivart.com.ua

Медіа партнери
Про EDS - Європейська Школа Дизайну 23

Chernozem.info — інформаційний портал, комунікаційний майданчик для всіх сфер діяльності, що мають відношення до сучасної візуальної культури.

Детальніше про партнера
Chernozem

Chernozem.info — інформаційний портал, комунікаційний майданчик для всіх сфер діяльності, що мають відношення до сучасної візуальної культури.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 12

Герої арт-оглядів, інтерв'ю та аналітичних статей порталу - арт-інституції і архітектурні бюро, видавці та фотографи, графічні, ландшафтні, предметні і фешн-дизайнери, стилісти і мистецтвознавці, арт-менеджери і коллекціонери.


Обмін думками та інформацією між українськими експертами і актуальні публікації з зарубіжних джерел дозволяють читачеві бути в курсі подій і тенденцій у сфері візуальної культури. Це створює передумови для створення творчих спілок і виникнення нових ідей і проектів, в т.ч. і з Європейською Школою Дизайну.


Сайт партнера: www.chernozem.info

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 25

Say-Hi - найпопулярніше інтернет-видання про творчість. Ми створюємо статті, які хочеться читати!

Детальніше про партнера
Say-Hi

Say-Hi - найпопулярніше інтернет-видання про творчість. Ми створюємо статті, які хочеться читати!

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 12

Сей-Хай - це найбільш читаний російськомовний онлайн журнал про творчість. Наші матеріали висвітлюють творчість як стиль життя.
Ми пишемо про візуальне мистецтво: дизайн, ілюстрацію, відео, моушн-графіку, діджитал і технології. А також про людей, які розвивають індустрію і змінюють світ навколо.


Сайт партнера: www.say-hi.me

Шановні практикуючі дизайнери та експерти дизайн індустрії! Якщо Ви відчуваєте бажання ділитися досвідом і знаннями, МИ ЗАПРОШУЄМО ВАС в команду EDS!

Приєднуйтесь до команди EDS
Про EDS - Європейська Школа Дизайну 8

БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЄКТ EDS СПІЛЬНОТА ОСОБЛИВИХ СІМЕЙ "МИ РАЗОМ!"

ПРО ПРОЄКТ

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 27

"Ми разом!" – це співтовариство сімей з дітьми, що мають особливі потреби. Спільнота людей, яким небайдужа доля особливих людей. Місія спільноти – допомога в розвитку і реабілітації особливих сімей через інформування суспільства про проблеми особливих сімей та створення в суспільстві атмосфери поваги і толерантності до дітей з особливими потребами.

Учасників спільноти "Ми разом!"

Мистецьких заходів для дітей з особливими потребами

Міжнародні конференції на тему аутизму "Відкриваючи двері"

Навчальних семінарів, лекцій, вебінарів для батьків особливих дітей

Навчальних програм, тренінгів для фахівців

Кваліфікованих тьюторів по роботі з особливими дітьми
Про EDS - Європейська Школа Дизайну 28

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО EDS?

Комунікуйте з нами! Ми радо дамо відповіді на всі Ваші запитання!

Напишіть нам
або зателефонуйте
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і наші менеджери зв'яжуться з Вами
Якщо у Вас залишились питання, напишіть нам
Якщо у Вас залишились питання, напишіть нам
Залиште Ваші контактні дані, менеджер зв'яжеться з Вами і допоможе обрати програму
IIDA

International Interior Design Association (IIDA) – Міжнародна асоціація дизайнерів інтер'єру, нараховує близько 13 000 членів.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 12

Члени IIDA прагнуть створити своєрідне співтовариство дизайнерів інтер'єру по всьому світу, розробляють певні стандарти якості роботи дизайнерів інтер'єрів, намагаються створити певну нішу для розвитку найбільш талановитих молодих дизайнерів і всілякими способами прагнуть підвищувати їх компетентність.

 

Головна мета Міжнародної Асоціації Дизайнерів інтер'єру – підняти професію дизайнера інтер'єру на якісно новий рівень і відкрити дорогу поколінню новаторів в дизайні інтер'єру, розвинути в новому поколінні дизайнерів почуття балансу між пристрастю до дизайну і його функціональною складовою. І заснований такий професіоналізм на фундаментальному підході до навчання молодих талантів та якісної оцінки набутих ними знань і практичних навичок.

<p "="">
Саме такий підхід до навчання ми, Європейська Школа Дизайну, цінуємо і поважаємо. І сертифікат IIDA є оцінкою на міжнародному рівні професіоналізму, як наших викладачів, так і наших майбутніх випускників. Європейська Школа Дизайну з 2009 року є членом IIDA.

Французький інститут в Україні

Французький інститут в Україні – складова частина Відділу культури та співробітництва Посольства Франції в Україні.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 12

Як і інші 151 французьких культурних центрів за кордоном, Французький інститут в Україні (ФІУ / IFU) підпорядковується Міністерству закордонних справ Франції і ставить за мету популяризацію французької мови та культури в Україні та налагодження ефективного довгострокового співробітництва з установами культури України.

 

У діяльності центру можна виділити три сектори: курси французької мови (всі рівні), медіатека / інформаційний центр про сучасну Францію і організація культурно-мистецьких заходів. Культурні заходи являють українській публіці і фахівцям сучасну французьку культуру в усьому її розмаїтті: кіно, театрально-сценічне і образотворче мистецтво, література, дискусії, різні проекти в усіх галузях і дисциплінах художнього мистецтва. Ці проекти проводяться у співпраці з місцевими установами та партнерами з метою створення довготривалих зв'язків між французькими та українськими культурними діячами та організаціями. Фестиваль Французька весна, який з 2004 року проводиться щорічно в квітні - одне з яскравих культурних подій ФІУ.


Сайт партнера: www.institutfrancais-ukraine.com

IED

Istituto Europeo di Design (IED) - інститут дизайну, що налічує 11 учбових центрів в Іспанії, Італії та Бразилії.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 12

Istituto Europeo di Design був створений в 1966 році італійським журналістом Франческо Мореллі. Університет пропонує здобуття вищої освіти в таких областях, як Fashion, Design, Art, Marketing, Management і Communications. За період свого існування ВНЗ з творчої майстерні перетворився на величезну міжнародну мережу університетів, в якій студенти можуть отримати ступінь бакалавра або магістра більш ніж по 300 програмам. Викладачі Istituto Europeo di Design - практикуючі фахівці у сфері візуальних мистецтв, дизайну, комунікацій і моди. Багато з викладачів - метри, які відомі у всьому світі.


Навчання в Istituto Europeo di Design сильно відрізняється від класичного академічного світу. Цей учбовий заклад відкриває виняткові перспективи в мистецтві дизайну, що постійно змінюється, дозволяє досягти стилю життя, впізнаного у всьому світі, як Made in Italy. Підхід до утворення Learning by doing - це можливість вийти за межі аудиторій і перенестися в провідні дизайнерські студії і на промислові підприємства. Спеціальний департамент інституту IED Business Hub славиться високим рівнем працевлаштування студентів, завдяки тісній співпраці з Milan Salone del Mobile і Milan Fashion Week.


11 учбових центрів:
- Італія: Мілан, Рим, Турін, Венеція, Флоренція, Кальяри і Комо
- Бразилія: Сан-Паоло і Ріо-де-Жанейро
- Іспанія: Барселона і Мадрид


4 основні напрями:
- IED Design: промисловий дизайн, дизайн інтер'єрів, архітектура, дизайн декорацій, транспортний і автомобільний дизайн, дизайн яхт.
- IED Fashion: дизайн одягу, маркетинг моди і комунікації, дизайн ювелірних виробів, дизайн аксесуарів і взуття, створення стилю, маркетинг предметів розкоші.
- IED Visual Communication: графічний і візуальний дизайн, відео, фотографія, мультимедіа, анімація і ілюстрація.
- IED Management and Communication: бренд менеджмент, реклама, бізнес комунікації, PR, організація заходів, журналістика, арт менеджмент.

 

Сайт партнера: www.ied.edu

SOLOVERO

Компанія SOLOVERO спеціалізується на виробництві меблів та декору з вінтажного дерева.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 12

Компанію SOLOVERO було створено в 2016 році як можливість реалізувати деякі ідеї її творців і представити на суд вишуканої публіки ексклюзивні вироби меблів та декору. Використання поєднання натуральних матеріалів з вінтажної деревини та оригінального дизайну привели компанію до виробництва сучасних продуктів, що часто поєднують кілька стилів і напрямків. Нерідко вироби нагадують стиль Лофт або Вабі-сабі, а іноді гармонують з Класикою і традицією.

 

Простота виробів, їх щирий і відкритий природний вигляд здатні прикрасити будь-який інтер'єр, в якому господар готовий поєднати сучасний матеріал з теплом, що дає вінтажна деревина. Набуті знання і досвід дозволяють нам сьогодні експериментувати і поєднувати в нашій продукції іноді несумісне. Парадокс нам цікавий.

 

Сайт партнера: https://solovero.com

BLANCHE

М'які меблі BLANCHE - розкішний дизайн, високий рівень комфорту, eco-friendly.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 12

Фабрика заснована в 2007 році з ідеї створення якісно нового продукту в сфері дизайну та меблевої індустрії, який можна було б з гідністю назвати "Made in Ukraine".

 

Спеціалізація: м'які меблі - дивани, кутові дивани, ліжка, крісла. А також, журнальні столики. Всі меблі з натуральних, якісних і екологічно чистих матеріалів.

 

Виробництво: м Васильків (Україна, м.Київ).

 

Сайт партнера: www.blanche.ua

VIVART

Салони "VIVART" у Києві та Дніпрі спеціалізуються на сучасних та кваліфікованих рішеннях для інтер'єрів.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 12

Сантехніка, меблі для ванних кімнат, аксессуари, керамограніт та мозаїка від провідних та перевірених часом європейських брендів.

 

Наша складська програма з сантехніки точно стане Вам у нагоді на початку ремонтних робіт.

 

Зупиняючи вибір на "VIVART", Ви отримуєте співпрацю з чесним та відповідальним постачальником, експертні консультації та комфортний діалог в процессі роботи над інтер'єром.

 

Сайт партнера: http://www.vivart.com.ua

Chernozem

Chernozem.info — інформаційний портал, комунікаційний майданчик для всіх сфер діяльності, що мають відношення до сучасної візуальної культури.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 12

Герої арт-оглядів, інтерв'ю та аналітичних статей порталу - арт-інституції і архітектурні бюро, видавці та фотографи, графічні, ландшафтні, предметні і фешн-дизайнери, стилісти і мистецтвознавці, арт-менеджери і коллекціонери.


Обмін думками та інформацією між українськими експертами і актуальні публікації з зарубіжних джерел дозволяють читачеві бути в курсі подій і тенденцій у сфері візуальної культури. Це створює передумови для створення творчих спілок і виникнення нових ідей і проектів, в т.ч. і з Європейською Школою Дизайну.


Сайт партнера: www.chernozem.info

Say-Hi

Say-Hi - найпопулярніше інтернет-видання про творчість. Ми створюємо статті, які хочеться читати!

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 12

Сей-Хай - це найбільш читаний російськомовний онлайн журнал про творчість. Наші матеріали висвітлюють творчість як стиль життя.
Ми пишемо про візуальне мистецтво: дизайн, ілюстрацію, відео, моушн-графіку, діджитал і технології. А також про людей, які розвивають індустрію і змінюють світ навколо.


Сайт партнера: www.say-hi.me