Про EDS - Європейська Школа Дизайну 1
/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Про EDS

Унікальний творчий центр комплексної, системної бізнес-підготовки дизайнерів європейського рівня згідно з міжнародними стандартами.

Найближчі події
Найближчі події:
 • 01. 06
Про EDS - Європейська Школа Дизайну 7

EDS – ЦЕ:

01

СИСТЕМНІ, ЕФЕКТИВНІ ТА РЕЗУЛЬТАТИВНІ ОСВІТНІ ПРОГРАМИ

02

МІЖНАРОДНА АКРЕДИТАЦІЯ ТА ВІДПОВІДНІСТЬ СТАНДАРТАМ ЯКОСТІ

03

ФУНДАМЕНТАЛЬНЕ ТА БІЗНЕС ОРІЄНТОВАНЕ ЗАНУРЕННЯ У ПРОФЕСІЮ

04

НАВЧАННЯ ТІЛЬКИ У ПРАКТИКУЮЧИХ ДИЗАЙНЕРІВ ТА ЕКСПЕРТІВ РИНКУ

05

ТІСНІ ЗВ'ЯЗКИ З ДИЗАЙН ІНДУСТРІЄЮ, ПОТУЖНА СИСТЕМА НЕТВОРКІНГУ

06

СЕРЕДОВИЩЕ ДИЗАЙН РОЗВИТКУ ЧЕРЕЗ СЕМІНАРИ, ТРЕНІНГИ, ВОРКШОПИ, ДИЗАЙН-ТУРИ

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 9

ПРО EDS ГОВОРЯТЬ

01
ЯНА ЛУЦЬКА ПРО EDS

Випускниця програми "Дизайн інтер'єру – Професіонал"

02
МАРІЯ СМІЛЯНСЬКА

Практикуючий дизайнер та конструктор аксесуарів, випускниця курсу "Дизайн аксесуарів"

03
ЮЛІЯ ПОГОРІЛА

Фітодизайнер, комерційний директор компанії "Перша квіткова компанія". Випускниця курсу "Ландшафтний дизайн – Професіонал"

04
ХРИСТИНА ЗЕЛЮКІНА

Illustrator, motion designer, compositing artist, засновниця студії Wonderbloom. Випускниця курсу "Моушн дизайн – Базовий"

05
МАРІЯ ФОМІЧЕНКО-ЗАКУЦЬКА ТА ТЕТЯНА МІЗЮК

Марія – випускниця курсу "Дизайнер-декоратор – Інтенсив", Тетяна – курсу "Дизайн інтер'єру – Інтенсив". Засновниці студії дизайну FEMME Design.

06
ДАНИЇЛ ІКРАМОВ

Співзасновник та директор дизайн-бюро Metra-studio. Випускник курсу "Дизайн інтер'єру – Інтенсив"

07
ІРИНА БОЙЧЕНКО

Випускниця курсу "Дизайнер-декоратор. Літній інтенсив", засновниця Майстерні стильних рішень KoKo decor.

08
ВЕРОНІКА МІЗГІР

Дизайнерка одягу, власниця модного бренду "VERONIKA MIZGIR manufactory of designer clothing", випускниця програми "Fashion дизайн - Професіонал".

09
ОЛЬГА ПУСТИНЦЕВА

З економіста-міжнародника – в дизайнери інтер'єрів

010
ХРИСТИНА КЛЕХ

Практикуючий графічний дизайнер, моушн-дизайнер, випускниця курсів "Графічний дизайн – Літній інтенсив" та "Моушн дизайн – Літній інтенсив"

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 9

НАШ ПІДХІД ДО НАВЧАННЯ

СИСТЕМНІСТЬ ТА ЦІЛІСНІСТЬ
Цілісне поєднання теорії та практики
01
ПОСЛІДОВНІСТЬ ТА ЛОГІЧНІСТЬ
Програми логічно, покроково побудовані
02
РЕЗУЛЬТАТИВНІСТЬ ТА ЕФЕКТИВНІСТЬ
Усі програми орієнтовані на підсумковий проєкт
03
АКТУАЛЬНІСТЬ ТА ПРАКТИЧНІСТЬ
Знання та навички за принципом "бери і роби"
04
ВИКЛАДАЧІ-ПРАКТИКИ
Тільки фахівці з досвідом у сфері дизайну
05
РЕАЛЬНІ ОБ'ЄКТИ ТА ЗАМОВНИКИ
Жодних віртуальних проєктів, замовників
06
БІЗНЕС-ОРІЄНТАЦІЯ
Мотивуємо і навчаємо як почати свій дизайн бізнес
07
КОРИСНІ ЗВ'ЯЗКИ, НЕТВОРКІНГ
Долучення до дизайн ринку через тісний зв'язок EDS з індустрією
08

EDS тісно співпрацює з міжнародними та українськими професійними співтовариствами, творчими і виробничими компаніями, студіями і бюро, що дозволяє слухачам Школи взаємодіяти з професіоналами, відомими дизайнерами, експертами індустрії та отримувати досвід в роботі над реальними завданнями дизайн бізнесу

СТАТИ ПАРТНЕРОМ EDS
Про EDS - Європейська Школа Дизайну 10

ПАРТНЕРИ EDS

Міжнародні партнери
Про EDS - Європейська Школа Дизайну 11

International Interior Design Association (IIDA) – Міжнародна асоціація дизайнерів інтер'єру, нараховує близько 13 000 членів.

Детальніше про партнера
IIDA

International Interior Design Association (IIDA) – Міжнародна асоціація дизайнерів інтер'єру, нараховує близько 13 000 членів.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Члени IIDA прагнуть створити своєрідне співтовариство дизайнерів інтер'єру по всьому світу, розробляють певні стандарти якості роботи дизайнерів інтер'єрів, намагаються створити певну нішу для розвитку найбільш талановитих молодих дизайнерів і всілякими способами прагнуть підвищувати їх компетентність.

 

Головна мета Міжнародної Асоціації Дизайнерів інтер'єру – підняти професію дизайнера інтер'єру на якісно новий рівень і відкрити дорогу поколінню новаторів в дизайні інтер'єру, розвинути в новому поколінні дизайнерів почуття балансу між пристрастю до дизайну і його функціональною складовою. І заснований такий професіоналізм на фундаментальному підході до навчання молодих талантів та якісної оцінки набутих ними знань і практичних навичок.

<p "="">
Саме такий підхід до навчання ми, Європейська Школа Дизайну, цінуємо і поважаємо. І сертифікат IIDA є оцінкою на міжнародному рівні професіоналізму, як наших викладачів, так і наших майбутніх випускників. Європейська Школа Дизайну з 2009 року є членом IIDA.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 14

Британська міжнародна школа дизайну Rhodec International була заснована у 1960 році як приватний і незалежний навчальний заклад.

Детальніше про партнера
Rhodec International

Британська міжнародна школа дизайну Rhodec International була заснована у 1960 році як приватний і незалежний навчальний заклад.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Мета її створення - задовільнити все зростаючу потребу в якісній освіті для дизайнерів інтер'єру - професія, що стала надзвичайно популярною у всьому світі.

Всесвітньо відомі програми навчання дизайну інтер'єру були ретельно розроблені провідними дизайнерами. Rhodec International надає зручний і захоплюючий спосіб навчання дизайну інтер'єру та пропонує найбільш повний заочний курс дизайну інтер'єру з існуючих у світі. Курси Rhodec спеціально пристосовані для ділових людей, які не бажають кидати роботу або свої домашні обов'язки, щоб відвідувати очні курси та лекції.


Завдяки партнерським зв'язкам Європейської Школи Дизайну та школи Rhodec International наші слухачі і випускники мають можливість отримати британський диплом в галузі дизайну та декорування інтер'єру шляхом експертизи, підготовленої відповідно до вимог Rhodec дизайн-проекту в Великобританії. Без виїзду з України, і навіть без обов'язкового знання професійної англійської мови. Вся підготовка дипломного проекту і його переклад здійснюється в EDS під кураторством кваліфікованих викладачів.


Переваги отримання британського диплома Rhodec в EDS:
- немає необхідності їхати до Великобританії для отримання британського диплома
- Ви економите 2 роки на навчання (не кажучи про економічну вигоду), так як проходите тільки експертну оцінку Вашого дипломного проекту
- кандидат здійснює підготовку проекту при консультуванні і кураторській підтримці викладачів Європейської Школи Дизайну
- можлива допомога з перекладом проекту на англійську мову


Контакти для уточнення інформації:
Олександра Медяник, e-mail: rhodec.eds@gmail.com, тел. (097) 699-30-13


Сайт партнера: www.rhodec.org

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 16

Французький інститут в Україні – складова частина Відділу культури та співробітництва Посольства Франції в Україні.

Детальніше про партнера
Французький інститут в Україні

Французький інститут в Україні – складова частина Відділу культури та співробітництва Посольства Франції в Україні.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Як і інші 151 французьких культурних центрів за кордоном, Французький інститут в Україні (ФІУ / IFU) підпорядковується Міністерству закордонних справ Франції і ставить за мету популяризацію французької мови та культури в Україні та налагодження ефективного довгострокового співробітництва з установами культури України.

 

У діяльності центру можна виділити три сектори: курси французької мови (всі рівні), медіатека / інформаційний центр про сучасну Францію і організація культурно-мистецьких заходів. Культурні заходи являють українській публіці і фахівцям сучасну французьку культуру в усьому її розмаїтті: кіно, театрально-сценічне і образотворче мистецтво, література, дискусії, різні проекти в усіх галузях і дисциплінах художнього мистецтва. Ці проекти проводяться у співпраці з місцевими установами та партнерами з метою створення довготривалих зв'язків між французькими та українськими культурними діячами та організаціями. Фестиваль Французька весна, який з 2004 року проводиться щорічно в квітні - одне з яскравих культурних подій ФІУ.


Сайт партнера: www.institutfrancais-ukraine.com

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 18

ТОВ "Парус Експо Медіа" є офіційним українським представництвом одного з найбільших міжнародних виставкових концернів Messe Frankfurt Exhibition GmbH.

Детальніше про партнера
Messe Frankfurt Exhibition GmbH

ТОВ "Парус Експо Медіа" є офіційним українським представництвом одного з найбільших міжнародних виставкових концернів Messe Frankfurt Exhibition GmbH.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Основні представницькі функції компанії:

- Організація участі українських компаній у виставках Messe Frankfurt по всьому світу;
- Організація відвідування виставок Messe Frankfurt в Німеччині.


Виставки "made by Messe Frankfurt" проводяться на більш ніж 30 виставкових майданчиках по всьому світу. У 2017 році Messe Frankfurt стала організатором 134 виставок. Серед них такі світові бренди, як Ambiente, Heimtextil, Light + Building, ISH, Texprocess, Automechanika і багато інших.


Міжнародна мережа концерну включає 30 дочірніх компаній і представництва в 160 країнах світу. Виставковий комплекс у Франкфурті займає площу в 600 000 м2 і розміщується в 12 виставкових павільйонах і двох конгрес-центрах.


Всі виставки проводяться у форматі b2b і діляться за тематикою на споживчі, текстильні, автомобільні, музичні, технічні, косметичні та інші. Компанії спеціально готують нові колекції для презентації на найбільшій світовій виставковій платформі.


З питань відвідування, участі та співпраці звертайтеся в компанію ТОВ "Парус Експо Медіа":
Тел. 0444846871
Messe-frankfurt@pem.com.ua
messefrankfurt.com.ua

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 20

Istituto Europeo di Design (IED) - інститут дизайну, що налічує 11 учбових центрів в Іспанії, Італії та Бразилії.

Детальніше про партнера
IED

Istituto Europeo di Design (IED) - інститут дизайну, що налічує 11 учбових центрів в Іспанії, Італії та Бразилії.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Istituto Europeo di Design був створений в 1966 році італійським журналістом Франческо Мореллі. Університет пропонує здобуття вищої освіти в таких областях, як Fashion, Design, Art, Marketing, Management і Communications. За період свого існування ВНЗ з творчої майстерні перетворився на величезну міжнародну мережу університетів, в якій студенти можуть отримати ступінь бакалавра або магістра більш ніж по 300 програмам. Викладачі Istituto Europeo di Design - практикуючі фахівці у сфері візуальних мистецтв, дизайну, комунікацій і моди. Багато з викладачів - метри, які відомі у всьому світі.


Навчання в Istituto Europeo di Design сильно відрізняється від класичного академічного світу. Цей учбовий заклад відкриває виняткові перспективи в мистецтві дизайну, що постійно змінюється, дозволяє досягти стилю життя, впізнаного у всьому світі, як Made in Italy. Підхід до утворення Learning by doing - це можливість вийти за межі аудиторій і перенестися в провідні дизайнерські студії і на промислові підприємства. Спеціальний департамент інституту IED Business Hub славиться високим рівнем працевлаштування студентів, завдяки тісній співпраці з Milan Salone del Mobile і Milan Fashion Week.


11 учбових центрів:
- Італія: Мілан, Рим, Турін, Венеція, Флоренція, Кальяри і Комо
- Бразилія: Сан-Паоло і Ріо-де-Жанейро
- Іспанія: Барселона і Мадрид


4 основні напрями:
- IED Design: промисловий дизайн, дизайн інтер'єрів, архітектура, дизайн декорацій, транспортний і автомобільний дизайн, дизайн яхт.
- IED Fashion: дизайн одягу, маркетинг моди і комунікації, дизайн ювелірних виробів, дизайн аксесуарів і взуття, створення стилю, маркетинг предметів розкоші.
- IED Visual Communication: графічний і візуальний дизайн, відео, фотографія, мультимедіа, анімація і ілюстрація.
- IED Management and Communication: бренд менеджмент, реклама, бізнес комунікації, PR, організація заходів, журналістика, арт менеджмент.

 

Сайт партнера: www.ied.edu

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 22

Education.ua - спеціалізований портал про освіту в Україні.

Детальніше про партнера
Education.ua

Education.ua - спеціалізований портал про освіту в Україні.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Учёба и образование сопровождает человека большую часть жизни. Первый шаг делают родители, выбирая детский сад, затем идёт выбор школы, после ее окончания — поступление в колледж или вуз, потом интерес переключается на курсы или образование за рубежом.

 

Так или иначе, у каждого из нас вопрос «Где и чему учиться?» возникает достаточно часто. Дать ответ на этот вопрос и есть основная цель сайта Education.ua.

 

Education.ua — наиболее полный и структурированный каталог по образованию в Украине. В настоящее время база данных сайта Education.ua насчитывает:

 

 • 445 вузов;
 • 1509 специализированных учебных заведений;
 • 4472 компании по курсам;
 • 3533 репетитора;
 • 468 компаний по образованию за рубежом;
 • 1477 школ;
 • 1820 детских садов;
 • 559 статей об образовании и профессиях;
 • 263 описания профессий.
Партнери дизайн індустрії
Про EDS - Європейська Школа Дизайну 24

Компанія MANDERS - надійний постачальник декоративних матеріалів на українському ринку від провідних світових брендів.

Детальніше про партнера
MANDERS

Компанія MANDERS - надійний постачальник декоративних матеріалів на українському ринку від провідних світових брендів.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Для покупців салону "MANDERS Україна" завжди в розпорядженні яскраві фарби, складні інтелігентні відтінки, м'який текстиль, красиві шпалери, строгий плінтус, плитка для стін та підлоги, сучасна і традиційна гіпсова ліпнина, відмінні килими і килимові покриття, а також можливість замовити послугу з пошиття і оновленню меблів.


Компанія ставить своїм завданням надихати на нові ідеї всіх, хто планує зробити ремонт для свого будинку, або професійно цікавиться
декоруванням інтер'єрів.


Сайт партнера: www.manders.com.ua

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 26

Міжнародна виставка INTERIOR MEBEL - це найпрестижніша міжнародна виставка меблів, освітлення та декору в Україні.

Детальніше про партнера
Виставка INTERIOR MEBEL

Міжнародна виставка INTERIOR MEBEL - це найпрестижніша міжнародна виставка меблів, освітлення та декору в Україні.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Виставка INTERIOR MEBEL з упевненістю підтвердила свою роль опорної точки для українського дизайн-спільноти, представників меблевої, світлотехнічної та декоративної сфер, перетворившись в професійну платформу з численними можливостями виходу на український ринок для європейських компаній. Це найпрестижніша виставка дизайну інтер'єрів в Україні, в якій беруть участь тільки топові виробники меблів, освітлення та предметів декору.

 

INTERIOR MEBEL є унікальною можливістю для зустрічі з українськими дизайнерами, архітекторами, імпортерами, власниками шоурумів, заможними клієнтами, а також для встановлення нових ділових зв'язків. Крім того, виставка проводить різні дизайнерські заходи, конференції, майстер-класи та спеціальні презентації, покликані підкреслити важливість стратегічного партнерства культури і бізнесу.


Сайт партнера: interior-mebelkiev.com

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 28

Attach Co-Creation Platform - платформа для сумісного створення одягу.

Детальніше про партнера
Attach Co-Creation Platform

Attach Co-Creation Platform - платформа для сумісного створення одягу.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Місце, де кожен може спробувати себе у ролі дизайнера та купити оригінальний одяг. Де люди різного віку, з різним досвідом, з різних міст породжують оригінальні ідеї та разом створюють унікальні речі.

 

www.attachboard.com

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 30

Компанія SOLOVERO спеціалізується на виробництві меблів та декору з вінтажного дерева.

Детальніше про партнера
SOLOVERO

Компанія SOLOVERO спеціалізується на виробництві меблів та декору з вінтажного дерева.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Компанію SOLOVERO було створено в 2016 році як можливість реалізувати деякі ідеї її творців і представити на суд вишуканої публіки ексклюзивні вироби меблів та декору. Використання поєднання натуральних матеріалів з вінтажної деревини та оригінального дизайну привели компанію до виробництва сучасних продуктів, що часто поєднують кілька стилів і напрямків. Нерідко вироби нагадують стиль Лофт або Вабі-сабі, а іноді гармонують з Класикою і традицією.

 

Простота виробів, їх щирий і відкритий природний вигляд здатні прикрасити будь-який інтер'єр, в якому господар готовий поєднати сучасний матеріал з теплом, що дає вінтажна деревина. Набуті знання і досвід дозволяють нам сьогодні експериментувати і поєднувати в нашій продукції іноді несумісне. Парадокс нам цікавий.

 

Сайт партнера: https://solovero.com

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 32

М'які меблі BLANCHE - розкішний дизайн, високий рівень комфорту, eco-friendly.

Детальніше про партнера
BLANCHE

М'які меблі BLANCHE - розкішний дизайн, високий рівень комфорту, eco-friendly.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Фабрика заснована в 2007 році з ідеї створення якісно нового продукту в сфері дизайну та меблевої індустрії, який можна було б з гідністю назвати "Made in Ukraine".

 

Спеціалізація: м'які меблі - дивани, кутові дивани, ліжка, крісла. А також, журнальні столики. Всі меблі з натуральних, якісних і екологічно чистих матеріалів.

 

Виробництво: м Васильків (Україна, м.Київ).

 

Сайт партнера: www.blanche.ua

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 34

Салони "VIVART" у Києві та Дніпрі спеціалізуються на сучасних та кваліфікованих рішеннях для інтер'єрів.

Детальніше про партнера
VIVART

Салони "VIVART" у Києві та Дніпрі спеціалізуються на сучасних та кваліфікованих рішеннях для інтер'єрів.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Сантехніка, меблі для ванних кімнат, аксессуари, керамограніт та мозаїка від провідних та перевірених часом європейських брендів.

 

Наша складська програма з сантехніки точно стане Вам у нагоді на початку ремонтних робіт.

 

Зупиняючи вибір на "VIVART", Ви отримуєте співпрацю з чесним та відповідальним постачальником, експертні консультації та комфортний діалог в процессі роботи над інтер'єром.

 

Сайт партнера: http://www.vivart.com.ua

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 36

RIM Group - офіційний представник найкращих  європейських меблевих фабрик в Україні.

Детальніше про партнера
RIM Group

RIM Group - офіційний представник найкращих  європейських меблевих фабрик в Україні.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

RIM Group - це 25 років безперервної роботи, 8 салонів у Києві, Харкові, Одесі, та найширший вибір італійських меблів в Україні в наявності.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 38

Фабрика MAGNIFLEX - провідний виробник і лідер світового ринку в сфері виробництва товарів для сну та відпочинку.

Детальніше про партнера
Фабрика MAGNIFLEX

Фабрика MAGNIFLEX - провідний виробник і лідер світового ринку в сфері виробництва товарів для сну та відпочинку.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Секретом розвитку і популярності бренду MAGNIFLEX є наявність власної лабораторії для вивчення і розробки матеріалів для комфортного сну і відпочинку, а також співпраця з дослідним центром проблем сну.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 40

Майстерня Kaccone створює вироби з масиву дерева кращих порід.

Детальніше про партнера
Майстерня Kaccone

Майстерня Kaccone створює вироби з масиву дерева кращих порід.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Вироби створюються за індивідуальними проєктами дизайнерів та прослужать роками, створюючи неповторну атмосферу затишку і заряджаючи гарним настроєм протягом усього дня.

https://maisternia-kassone.ua/ 

Медіа партнери
Про EDS - Європейська Школа Дизайну 42

Chernozem.info — інформаційний портал, комунікаційний майданчик для всіх сфер діяльності, що мають відношення до сучасної візуальної культури.

Детальніше про партнера
Chernozem

Chernozem.info — інформаційний портал, комунікаційний майданчик для всіх сфер діяльності, що мають відношення до сучасної візуальної культури.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Герої арт-оглядів, інтерв'ю та аналітичних статей порталу - арт-інституції і архітектурні бюро, видавці та фотографи, графічні, ландшафтні, предметні і фешн-дизайнери, стилісти і мистецтвознавці, арт-менеджери і коллекціонери.


Обмін думками та інформацією між українськими експертами і актуальні публікації з зарубіжних джерел дозволяють читачеві бути в курсі подій і тенденцій у сфері візуальної культури. Це створює передумови для створення творчих спілок і виникнення нових ідей і проектів, в т.ч. і з Європейською Школою Дизайну.


Сайт партнера: www.chernozem.info

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 44

Say-Hi - найпопулярніше інтернет-видання про творчість. Ми створюємо статті, які хочеться читати!

Детальніше про партнера
Say-Hi

Say-Hi - найпопулярніше інтернет-видання про творчість. Ми створюємо статті, які хочеться читати!

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Сей-Хай - це найбільш читаний російськомовний онлайн журнал про творчість. Наші матеріали висвітлюють творчість як стиль життя.
Ми пишемо про візуальне мистецтво: дизайн, ілюстрацію, відео, моушн-графіку, діджитал і технології. А також про людей, які розвивають індустрію і змінюють світ навколо.


Сайт партнера: www.say-hi.me

Партнери проєктів
Про EDS - Європейська Школа Дизайну 46

Рекламна агенція "ALT" – це комплексне рішення з дизайну та стилю вашої компанії. Виробництво поліграфії, зовнішньої реклами, сувенірної продукції та іншої продукції рекламного змісту.

Детальніше про партнера
компанія ALT

Рекламна агенція "ALT" – це комплексне рішення з дизайну та стилю вашої компанії. Виробництво поліграфії, зовнішньої реклами, сувенірної продукції та іншої продукції рекламного змісту.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Компанія пропонує практично весь можливий спектр рекламної продукції і послуг. Працюючи з 2002 року, має достатній досвід в розробці та виробництві рекламної продукції і концепцій, готова надати повний цикл від розробки концепції продукту, до отримання готової продукції, зі стадіями: дизайну, підбору матеріалів, виходячи з поставленого завдання і умов застосування продукту, виготовлення продукції і, при необхідності, монтажу.

 

Географія роботи не обмежується Києвом, має можливість відправки продукції в будь-яку точку України і світу. Також володіє парком транспорту для виконання виїзного монтажу будь-якої складності. Виробнича база збережена, і всі великі замовлення виготовляються з незмінно високою якістю і швидкістю. Нова віха розвитку ALT компанії дозволить Вашому бізнесу розвиватися швидше і краще!


Сайт партнера: www.poligraphia.com

Шановні практикуючі дизайнери та експерти дизайн індустрії! Якщо Ви відчуваєте бажання ділитися досвідом і знаннями, МИ ЗАПРОШУЄМО ВАС в команду EDS!

Приєднуйтесь до команди EDS
Про EDS - Європейська Школа Дизайну 9

БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЄКТ EDS СПІЛЬНОТА ОСОБЛИВИХ СІМЕЙ "МИ РАЗОМ!"

ПРО ПРОЄКТ

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 48

"Ми разом!" – це співтовариство сімей з дітьми, що мають особливі потреби. Спільнота людей, яким небайдужа доля особливих людей. Місія спільноти – допомога в розвитку і реабілітації особливих сімей через інформування суспільства про проблеми особливих сімей та створення в суспільстві атмосфери поваги і толерантності до дітей з особливими потребами.

Учасників спільноти "Ми разом!"

Мистецьких заходів для дітей з особливими потребами

Міжнародні конференції на тему аутизму "Відкриваючи двері"

Навчальних семінарів, лекцій, вебінарів для батьків особливих дітей

Навчальних програм, тренінгів для фахівців

Кваліфікованих тьюторів по роботі з особливими дітьми
Про EDS - Європейська Школа Дизайну 49

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО EDS?

Комунікуйте з нами! Ми радо дамо відповіді на всі Ваші запитання!

Напишіть нам
або зателефонуйте
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і наші менеджери зв'яжуться з Вами
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
Найближчі події:
 • 01. 06
Якщо у Вас залишились питання, напишіть нам
Якщо у Вас залишились питання, напишіть нам
Залиште Ваші контактні дані, менеджер зв'яжеться з Вами і допоможе обрати програму
IIDA

International Interior Design Association (IIDA) – Міжнародна асоціація дизайнерів інтер'єру, нараховує близько 13 000 членів.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Члени IIDA прагнуть створити своєрідне співтовариство дизайнерів інтер'єру по всьому світу, розробляють певні стандарти якості роботи дизайнерів інтер'єрів, намагаються створити певну нішу для розвитку найбільш талановитих молодих дизайнерів і всілякими способами прагнуть підвищувати їх компетентність.

 

Головна мета Міжнародної Асоціації Дизайнерів інтер'єру – підняти професію дизайнера інтер'єру на якісно новий рівень і відкрити дорогу поколінню новаторів в дизайні інтер'єру, розвинути в новому поколінні дизайнерів почуття балансу між пристрастю до дизайну і його функціональною складовою. І заснований такий професіоналізм на фундаментальному підході до навчання молодих талантів та якісної оцінки набутих ними знань і практичних навичок.

<p "="">
Саме такий підхід до навчання ми, Європейська Школа Дизайну, цінуємо і поважаємо. І сертифікат IIDA є оцінкою на міжнародному рівні професіоналізму, як наших викладачів, так і наших майбутніх випускників. Європейська Школа Дизайну з 2009 року є членом IIDA.

Rhodec International

Британська міжнародна школа дизайну Rhodec International була заснована у 1960 році як приватний і незалежний навчальний заклад.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Мета її створення - задовільнити все зростаючу потребу в якісній освіті для дизайнерів інтер'єру - професія, що стала надзвичайно популярною у всьому світі.

Всесвітньо відомі програми навчання дизайну інтер'єру були ретельно розроблені провідними дизайнерами. Rhodec International надає зручний і захоплюючий спосіб навчання дизайну інтер'єру та пропонує найбільш повний заочний курс дизайну інтер'єру з існуючих у світі. Курси Rhodec спеціально пристосовані для ділових людей, які не бажають кидати роботу або свої домашні обов'язки, щоб відвідувати очні курси та лекції.


Завдяки партнерським зв'язкам Європейської Школи Дизайну та школи Rhodec International наші слухачі і випускники мають можливість отримати британський диплом в галузі дизайну та декорування інтер'єру шляхом експертизи, підготовленої відповідно до вимог Rhodec дизайн-проекту в Великобританії. Без виїзду з України, і навіть без обов'язкового знання професійної англійської мови. Вся підготовка дипломного проекту і його переклад здійснюється в EDS під кураторством кваліфікованих викладачів.


Переваги отримання британського диплома Rhodec в EDS:
- немає необхідності їхати до Великобританії для отримання британського диплома
- Ви економите 2 роки на навчання (не кажучи про економічну вигоду), так як проходите тільки експертну оцінку Вашого дипломного проекту
- кандидат здійснює підготовку проекту при консультуванні і кураторській підтримці викладачів Європейської Школи Дизайну
- можлива допомога з перекладом проекту на англійську мову


Контакти для уточнення інформації:
Олександра Медяник, e-mail: rhodec.eds@gmail.com, тел. (097) 699-30-13


Сайт партнера: www.rhodec.org

Французький інститут в Україні

Французький інститут в Україні – складова частина Відділу культури та співробітництва Посольства Франції в Україні.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Як і інші 151 французьких культурних центрів за кордоном, Французький інститут в Україні (ФІУ / IFU) підпорядковується Міністерству закордонних справ Франції і ставить за мету популяризацію французької мови та культури в Україні та налагодження ефективного довгострокового співробітництва з установами культури України.

 

У діяльності центру можна виділити три сектори: курси французької мови (всі рівні), медіатека / інформаційний центр про сучасну Францію і організація культурно-мистецьких заходів. Культурні заходи являють українській публіці і фахівцям сучасну французьку культуру в усьому її розмаїтті: кіно, театрально-сценічне і образотворче мистецтво, література, дискусії, різні проекти в усіх галузях і дисциплінах художнього мистецтва. Ці проекти проводяться у співпраці з місцевими установами та партнерами з метою створення довготривалих зв'язків між французькими та українськими культурними діячами та організаціями. Фестиваль Французька весна, який з 2004 року проводиться щорічно в квітні - одне з яскравих культурних подій ФІУ.


Сайт партнера: www.institutfrancais-ukraine.com

Messe Frankfurt Exhibition GmbH

ТОВ "Парус Експо Медіа" є офіційним українським представництвом одного з найбільших міжнародних виставкових концернів Messe Frankfurt Exhibition GmbH.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Основні представницькі функції компанії:

- Організація участі українських компаній у виставках Messe Frankfurt по всьому світу;
- Організація відвідування виставок Messe Frankfurt в Німеччині.


Виставки "made by Messe Frankfurt" проводяться на більш ніж 30 виставкових майданчиках по всьому світу. У 2017 році Messe Frankfurt стала організатором 134 виставок. Серед них такі світові бренди, як Ambiente, Heimtextil, Light + Building, ISH, Texprocess, Automechanika і багато інших.


Міжнародна мережа концерну включає 30 дочірніх компаній і представництва в 160 країнах світу. Виставковий комплекс у Франкфурті займає площу в 600 000 м2 і розміщується в 12 виставкових павільйонах і двох конгрес-центрах.


Всі виставки проводяться у форматі b2b і діляться за тематикою на споживчі, текстильні, автомобільні, музичні, технічні, косметичні та інші. Компанії спеціально готують нові колекції для презентації на найбільшій світовій виставковій платформі.


З питань відвідування, участі та співпраці звертайтеся в компанію ТОВ "Парус Експо Медіа":
Тел. 0444846871
Messe-frankfurt@pem.com.ua
messefrankfurt.com.ua

IED

Istituto Europeo di Design (IED) - інститут дизайну, що налічує 11 учбових центрів в Іспанії, Італії та Бразилії.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Istituto Europeo di Design був створений в 1966 році італійським журналістом Франческо Мореллі. Університет пропонує здобуття вищої освіти в таких областях, як Fashion, Design, Art, Marketing, Management і Communications. За період свого існування ВНЗ з творчої майстерні перетворився на величезну міжнародну мережу університетів, в якій студенти можуть отримати ступінь бакалавра або магістра більш ніж по 300 програмам. Викладачі Istituto Europeo di Design - практикуючі фахівці у сфері візуальних мистецтв, дизайну, комунікацій і моди. Багато з викладачів - метри, які відомі у всьому світі.


Навчання в Istituto Europeo di Design сильно відрізняється від класичного академічного світу. Цей учбовий заклад відкриває виняткові перспективи в мистецтві дизайну, що постійно змінюється, дозволяє досягти стилю життя, впізнаного у всьому світі, як Made in Italy. Підхід до утворення Learning by doing - це можливість вийти за межі аудиторій і перенестися в провідні дизайнерські студії і на промислові підприємства. Спеціальний департамент інституту IED Business Hub славиться високим рівнем працевлаштування студентів, завдяки тісній співпраці з Milan Salone del Mobile і Milan Fashion Week.


11 учбових центрів:
- Італія: Мілан, Рим, Турін, Венеція, Флоренція, Кальяри і Комо
- Бразилія: Сан-Паоло і Ріо-де-Жанейро
- Іспанія: Барселона і Мадрид


4 основні напрями:
- IED Design: промисловий дизайн, дизайн інтер'єрів, архітектура, дизайн декорацій, транспортний і автомобільний дизайн, дизайн яхт.
- IED Fashion: дизайн одягу, маркетинг моди і комунікації, дизайн ювелірних виробів, дизайн аксесуарів і взуття, створення стилю, маркетинг предметів розкоші.
- IED Visual Communication: графічний і візуальний дизайн, відео, фотографія, мультимедіа, анімація і ілюстрація.
- IED Management and Communication: бренд менеджмент, реклама, бізнес комунікації, PR, організація заходів, журналістика, арт менеджмент.

 

Сайт партнера: www.ied.edu

Education.ua

Education.ua - спеціалізований портал про освіту в Україні.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Учёба и образование сопровождает человека большую часть жизни. Первый шаг делают родители, выбирая детский сад, затем идёт выбор школы, после ее окончания — поступление в колледж или вуз, потом интерес переключается на курсы или образование за рубежом.

 

Так или иначе, у каждого из нас вопрос «Где и чему учиться?» возникает достаточно часто. Дать ответ на этот вопрос и есть основная цель сайта Education.ua.

 

Education.ua — наиболее полный и структурированный каталог по образованию в Украине. В настоящее время база данных сайта Education.ua насчитывает:

 

 • 445 вузов;
 • 1509 специализированных учебных заведений;
 • 4472 компании по курсам;
 • 3533 репетитора;
 • 468 компаний по образованию за рубежом;
 • 1477 школ;
 • 1820 детских садов;
 • 559 статей об образовании и профессиях;
 • 263 описания профессий.
MANDERS

Компанія MANDERS - надійний постачальник декоративних матеріалів на українському ринку від провідних світових брендів.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Для покупців салону "MANDERS Україна" завжди в розпорядженні яскраві фарби, складні інтелігентні відтінки, м'який текстиль, красиві шпалери, строгий плінтус, плитка для стін та підлоги, сучасна і традиційна гіпсова ліпнина, відмінні килими і килимові покриття, а також можливість замовити послугу з пошиття і оновленню меблів.


Компанія ставить своїм завданням надихати на нові ідеї всіх, хто планує зробити ремонт для свого будинку, або професійно цікавиться
декоруванням інтер'єрів.


Сайт партнера: www.manders.com.ua

Виставка INTERIOR MEBEL

Міжнародна виставка INTERIOR MEBEL - це найпрестижніша міжнародна виставка меблів, освітлення та декору в Україні.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Виставка INTERIOR MEBEL з упевненістю підтвердила свою роль опорної точки для українського дизайн-спільноти, представників меблевої, світлотехнічної та декоративної сфер, перетворившись в професійну платформу з численними можливостями виходу на український ринок для європейських компаній. Це найпрестижніша виставка дизайну інтер'єрів в Україні, в якій беруть участь тільки топові виробники меблів, освітлення та предметів декору.

 

INTERIOR MEBEL є унікальною можливістю для зустрічі з українськими дизайнерами, архітекторами, імпортерами, власниками шоурумів, заможними клієнтами, а також для встановлення нових ділових зв'язків. Крім того, виставка проводить різні дизайнерські заходи, конференції, майстер-класи та спеціальні презентації, покликані підкреслити важливість стратегічного партнерства культури і бізнесу.


Сайт партнера: interior-mebelkiev.com

Attach Co-Creation Platform

Attach Co-Creation Platform - платформа для сумісного створення одягу.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Місце, де кожен може спробувати себе у ролі дизайнера та купити оригінальний одяг. Де люди різного віку, з різним досвідом, з різних міст породжують оригінальні ідеї та разом створюють унікальні речі.

 

www.attachboard.com

SOLOVERO

Компанія SOLOVERO спеціалізується на виробництві меблів та декору з вінтажного дерева.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Компанію SOLOVERO було створено в 2016 році як можливість реалізувати деякі ідеї її творців і представити на суд вишуканої публіки ексклюзивні вироби меблів та декору. Використання поєднання натуральних матеріалів з вінтажної деревини та оригінального дизайну привели компанію до виробництва сучасних продуктів, що часто поєднують кілька стилів і напрямків. Нерідко вироби нагадують стиль Лофт або Вабі-сабі, а іноді гармонують з Класикою і традицією.

 

Простота виробів, їх щирий і відкритий природний вигляд здатні прикрасити будь-який інтер'єр, в якому господар готовий поєднати сучасний матеріал з теплом, що дає вінтажна деревина. Набуті знання і досвід дозволяють нам сьогодні експериментувати і поєднувати в нашій продукції іноді несумісне. Парадокс нам цікавий.

 

Сайт партнера: https://solovero.com

BLANCHE

М'які меблі BLANCHE - розкішний дизайн, високий рівень комфорту, eco-friendly.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Фабрика заснована в 2007 році з ідеї створення якісно нового продукту в сфері дизайну та меблевої індустрії, який можна було б з гідністю назвати "Made in Ukraine".

 

Спеціалізація: м'які меблі - дивани, кутові дивани, ліжка, крісла. А також, журнальні столики. Всі меблі з натуральних, якісних і екологічно чистих матеріалів.

 

Виробництво: м Васильків (Україна, м.Київ).

 

Сайт партнера: www.blanche.ua

VIVART

Салони "VIVART" у Києві та Дніпрі спеціалізуються на сучасних та кваліфікованих рішеннях для інтер'єрів.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Сантехніка, меблі для ванних кімнат, аксессуари, керамограніт та мозаїка від провідних та перевірених часом європейських брендів.

 

Наша складська програма з сантехніки точно стане Вам у нагоді на початку ремонтних робіт.

 

Зупиняючи вибір на "VIVART", Ви отримуєте співпрацю з чесним та відповідальним постачальником, експертні консультації та комфортний діалог в процессі роботи над інтер'єром.

 

Сайт партнера: http://www.vivart.com.ua

RIM Group

RIM Group - офіційний представник найкращих  європейських меблевих фабрик в Україні.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

RIM Group - це 25 років безперервної роботи, 8 салонів у Києві, Харкові, Одесі, та найширший вибір італійських меблів в Україні в наявності.

Фабрика MAGNIFLEX

Фабрика MAGNIFLEX - провідний виробник і лідер світового ринку в сфері виробництва товарів для сну та відпочинку.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Секретом розвитку і популярності бренду MAGNIFLEX є наявність власної лабораторії для вивчення і розробки матеріалів для комфортного сну і відпочинку, а також співпраця з дослідним центром проблем сну.

Майстерня Kaccone

Майстерня Kaccone створює вироби з масиву дерева кращих порід.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Вироби створюються за індивідуальними проєктами дизайнерів та прослужать роками, створюючи неповторну атмосферу затишку і заряджаючи гарним настроєм протягом усього дня.

https://maisternia-kassone.ua/ 

Chernozem

Chernozem.info — інформаційний портал, комунікаційний майданчик для всіх сфер діяльності, що мають відношення до сучасної візуальної культури.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Герої арт-оглядів, інтерв'ю та аналітичних статей порталу - арт-інституції і архітектурні бюро, видавці та фотографи, графічні, ландшафтні, предметні і фешн-дизайнери, стилісти і мистецтвознавці, арт-менеджери і коллекціонери.


Обмін думками та інформацією між українськими експертами і актуальні публікації з зарубіжних джерел дозволяють читачеві бути в курсі подій і тенденцій у сфері візуальної культури. Це створює передумови для створення творчих спілок і виникнення нових ідей і проектів, в т.ч. і з Європейською Школою Дизайну.


Сайт партнера: www.chernozem.info

Say-Hi

Say-Hi - найпопулярніше інтернет-видання про творчість. Ми створюємо статті, які хочеться читати!

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Сей-Хай - це найбільш читаний російськомовний онлайн журнал про творчість. Наші матеріали висвітлюють творчість як стиль життя.
Ми пишемо про візуальне мистецтво: дизайн, ілюстрацію, відео, моушн-графіку, діджитал і технології. А також про людей, які розвивають індустрію і змінюють світ навколо.


Сайт партнера: www.say-hi.me

компанія ALT

Рекламна агенція "ALT" – це комплексне рішення з дизайну та стилю вашої компанії. Виробництво поліграфії, зовнішньої реклами, сувенірної продукції та іншої продукції рекламного змісту.

Про EDS - Європейська Школа Дизайну 13

Компанія пропонує практично весь можливий спектр рекламної продукції і послуг. Працюючи з 2002 року, має достатній досвід в розробці та виробництві рекламної продукції і концепцій, готова надати повний цикл від розробки концепції продукту, до отримання готової продукції, зі стадіями: дизайну, підбору матеріалів, виходячи з поставленого завдання і умов застосування продукту, виготовлення продукції і, при необхідності, монтажу.

 

Географія роботи не обмежується Києвом, має можливість відправки продукції в будь-яку точку України і світу. Також володіє парком транспорту для виконання виїзного монтажу будь-якої складності. Виробнича база збережена, і всі великі замовлення виготовляються з незмінно високою якістю і швидкістю. Нова віха розвитку ALT компанії дозволить Вашому бізнесу розвиватися швидше і краще!


Сайт партнера: www.poligraphia.com