/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Договір оферти

Умови надання послуг

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ І ПОЛОЖЕННЯ
КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ КОМПАНІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА ШКОЛА ДИЗАЙНУ УКРАЇНИ»
(редакція діє з 20.05.2019)

1. ВСТУП

Користування сайтом https://eds.ua/ , а також користування продуктами та послугами, пропонованими на сайті (далі по тексту «Послуги» або «Сервіси», за винятком послуг, що надаються в рамках окремого письмового договору) регулюється умовами юридичної угоди (договору) між Вами (користувачем сайту) і нами - компанією «Європейська школа дизайну Україна» (далі по тексту «Адміністрацією сайту», «нами» або «ми»).
У цьому документі описані основні положення цього договору, а також викладені деякі його умови.

Для послуг, що надаються на території України, під компанією «Європейська школа дизайну Україна» розуміється: Товариство з обмеженою відповідальністю «Європейська школа дизайну Україна» (реєстраційний номер ЄДРПОУ 42871246), ПП «Центр Профіт» (реєстраційний номер ЄДРПОУ 35508699).

Реквізити конкретного постачальника послуг будуть вказані в електронній квитанції, інвойсі платіжної системи або виставленому вам рахунку.

Якщо з вами не укладено іншого письмового договору або угоди, то ваш договір з компанією «Європейська школа дизайну Україна» завжди буде включати в себе щонайменше ті умови та положення, які викладені в цьому документі (далі іменуються «Загальні умови»). Будь ласка, прочитайте ці Загальні Умови уважно.

Крім Загальних умов, ваш договір з компанією «Європейська школа дизайну Україна», також включає Додаткові умови надання послуг, опубліковані безпосередньо на сторінці з описом продукту (послуги) або в юридичних повідомленнях, що діють у відношенні Послуг (далі іменуються «Додаткові умови»).

Загальні умови і Додаткові умови (далі іменуються «УМОВИ») утворюють юридично обов'язковий договір про надання Послуг і користуванні сайтом.

2. ПРИЙНЯТТЯ УМОВ

Для отримання можливості користування Послугами, ви повинні прийняти Умови. До моменту прийняття Умов, користування Послугами «Європейська школа дизайну Україна» забороняється.

Прийняти Умови за допомогою таких дій:

А) вчиненням дії, що свідчить про прийняття Умов (натисканням на кнопку, проставленням галочки в чекбокс або аналогічною дією) на сторінці замовлення послуги на сайті;

Б) фактичним використанням Послуг. У цьому випадку Ви погоджуєтеся з тим, що ми будемо розглядати факт використання Послуг як прийняття Умов.


Користуючись сайтом проекту або пропонованими на сайті послугами ви приймаєте всі зазначені Умови. Якщо ви не згодні з цими Загальними Умовами або Додатковими умовами, опублікованими на сайті - покиньте сайт і припиніть використовувати Послуги.

3. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

Предметом договору є користування сайтом, а також Послугами, які ми пропонуємо на сайті https://eds.ua/.

Умови користування послугами і матеріалами сайту

Користувачем може бути будь-яка особа, яка приймає умови і користується сайтом і Послугами.
Для отримання платних послуг Ви повинні мати повну дієздатність і бути особою, яка досягла 18 річного віку.

Додаткові умови та положення

Так як ми надаємо безліч різних послуг, для деяких з них можуть діяти додаткові умови використання та обмеження. Такі умови наведені у відповідних розділах сайту, на сторінках замовлення послуг    («програм і курсів») або в юридичних повідомленнях, що направляються вам (далі «Додаткові умови»). Додаткові умови є частиною вашого договору на надання послуг і користування сайтом, укладеного з нами.
Ми залишаємо за собою право вводити додаткові умови користування сайтом і послугами, обов'язкові для виконання.

4. ВАРТІСТЬ І ОПИС ПОСЛУГ «Європейська школа дизайну Україна»

Послуги та безкоштовні матеріали

Обсяг Послуг доступних вам, залежить від умов придбаного продукту і пакета послуг.
Якщо ви користуєтеся послугами або матеріалами, доступними в відкритих розділах сайту і поширюваними безкоштовно, ви отримуєте тільки базову інформацію щодо необхідної тематики.
У разі придбання пакета платних послуг або бронювання участі в заході, ви отримуєте розширену інформацію, а також доступ до платного контенту і платних сервісів сайту. Ви можете придбати окремий продукт (пакет послуг) за одноразову плату, забронювати участь в живому заході (оффлайн-курсі, семінарі) або ж оформити щомісячну передплату на Послуги.
Умови користування платною підпискою регулюються відповідними Додатковими умовами (Умовами підписки, опублікованими на сторінці продукту), які ви приймаєте в процесі оформлення передплати.

Будь ласка, зверніть увагу, що деякі передплачені пакети послуг мають на увазі отримання доступу відразу до декількох сервісів і програм (курсів) навчання. Однак, якщо це не так, для отримання інформаційних матеріалів за додатковими програмами навчання, вам необхідно придбати такі Послуги окремо.

Деякі програми навчання мають на увазі самостійну роботу і виконання певних завдань (домашніх завдань), які є частиною процесу надання послуг.

Ціни і вартість послуг

Вартість придбаних вами послуг (пакета послуг в рамках програми навчання, курсу або щомісячної підписки), можуть бути опубліковані нами на сторінці продукту, на сайті або повинні бути вказані в письмовому юридичному повідомленні - повідомленні, направленому вам за адресою електронної пошти, вказаною під час реєстрації або оформлення замовлення на сайті.

5. КОРИСТУВАННЯ САЙТОМ І ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ

Користуючись сайтом або Послугами, ви приймаєте ці Загальні Умови та Положення, а також нашу Політику конфіденційності. Якщо ви не згодні зі змістом зазначених документів, покиньте сайт і припиніть користування послугами.

Якщо ви зареєструвалися на сайті або оформили замовлення на пропоновані на сайті послуги, або ж користуєтеся нашими послугами, ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо направляти вам письмові повідомлення, рекламні розсилки, інформаційні повідомлення та інші матеріали по номеру телефону і email, зазначеним при реєстрації . В окремих випадках, ви можете, при необхідності, відмовитися від їх отримання.

Ви повинні дотримуватися всіх Умов і правил, з якими вам буде запропоновано ознайомитися при оформленні замовлення або в процесі користуванні послугами, пропонованими на сайті. Ви погоджуєтеся з тим, що не будете брати участь в діяльності, яка порушує функціонування сайту, Послуг або пов'язаних з ними серверів і мереж.

Ви приймаєте на себе повну відповідальність за будь-які порушення Ваших зобов'язань, обумовлених в Умовах, а також за всі наслідки цих порушень.

6. ВИСНОВОК УГОДИ

Порядок формування та укладення відповідної угоди (договору) залежить від обраного вами продукту (пакета послуг) і методу оплати, а також від того, оформляєте ви замовлення на Послуги вперше або ж ви вже маєте обліковий запис користувача на сайті.

Реєстрація на сайті, підписка на поштову розсилку, оформлення замовлення і оплата Послуг на сайті (введення ваших платіжних реквізитів) неможливі без отримання Вашої попередньої згоди з цими Загальними Умовами та положеннями і нашою Політикою конфіденційності (без проставлення відмітки «Я прочитав (-ла) і приймаю Умови надання послуг і Політику конфіденційності »у відповідному чек-боксі, під формою збору даних.

Момент укладання договору

Відвідуючи сайт і користуючись безкоштовними матеріалами і послугами, розміщеними у відкритих розділах сайту, ви укладаєте з нами Ліцензійну угоду на користування контентом.

Реєструючись на безкоштовний вебінар або оформивши безкоштовну підписку на поштову розсилку, ви укладаєте з нами договір про надання послуг. В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Додаткові Умови користування послугами.

У разі придбання передплаченого пакету послуг, ви укладаєте з нами договір про надання послуг в момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити» (або інше аналогічне поле). В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Додаткові Умови користування послугами.
У разі купівлі квитків на живі заході (форум, івент, оффлайн-курс, інтенсив, коучинг, семінар), ви укладаєте з нами договір купівлі-продажу квитків згідно даного договору оферти на захід в момент натискання на кнопку «Взяти участь» або «Купити »(або інше аналогічне поле). В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Додаткові умови користування послугами.

В процесі оформлення щомісячної платної підписки на послуги ви укладаєте з нами договір про надання послуг в момент успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи. В такому випадку, Договір включає Загальні Умови та Додаткові умови - Умови підписки
В разі оплати замовлення без використання систем прийому електронних платежів, Договір з вами вважається укладеним в момент оплати вами виставленого нами рахунку (або електронного інвойсу).

Придбання декількох продуктів або додаткових послуг

Ви можете одночасно придбати і користуватися однією або декількома послугами, сплативши за пакет послуг разово або оформивши щомісячну передплату.

Виправлення помилок введення

Реєструючись на нашому сайті або замовляючи послуги, ви в будь-який момент можете перервати процес оформлення покупки і виправити помилки введення до моменту завершення процесу реєстрації або оформлення замовлення - оплати послуг, квитків або підписки.

Ви також завжди можете зв'язатися з нами і повідомити про допущені помилки введення.

7. ТЕРМІНИ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Разові послуги

Будь-які разові послуги, передплачені пакети послуг, які купуються на сайті, можуть бути запропоновані на певний період (мати фіксований термін надання послуг). В такому випадку, після закінчення зазначеного терміну, надання послуг припиниться автоматично, в момент закінчення зазначеного періоду надання послуг; дії з Вашого боку, спрямовані на припинення послуг, не потрібні.

Підписка

Підписка на наші послуги пропонуються з різними мінімальними термінами дії (мінімальний термін підписки) і автоматично продовжуються на такий же мінімальний термін підписки до того моменту, поки ви або ми не скасуємо їх продовження.

Щоб уникнути непорозумінь, будь ласка, зверніть увагу, що термін дії підписки визначається календарними днями, незалежно від того, використовували ви послуги, на які підписані, чи ні.

Безстроковий доступ до контенту

Деякі пакети послуг передбачають надання користувачу доступу до певних матеріалів безстроково. В такому випадку, користувач отримує доступ до контенту без обмеження терміну.

8. УМОВИ БРОНЮВАННЯ (передзамовлення) ПОСЛУГ

Здійснюючи бронювання послуг, ви оформлюєте замовлення на продукти і послуги «Європейської школи дизайну Україна» - вносите вартість бронювання і отримуєте фіксовану ціну, діючу на момент оформлення бронювання. Залишок вартості послуг, ви повинні внести протягом терміну, зазначеного в пропозиції, опублікованому на сторінці продажу.

Внесена вами сума (вартість бронювання) вважається авансом і буде зарахована в рахунок оплати послуг.

Якщо до моменту повної оплати, ви встигли скористатися послугами (вже отримали доступ до одного або кількох уроків), ми утримаємо з суми повернення вартість фактично наданих послуг, відповідно до нашої Політики повернення.

Ви також можете використовувати внесену вами суму для часткової оплати інших послуг «Європейської школи дизайну», протягом двох (2) календарних місяців з дати внесення вартості броні, для цього зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів. По закінченню двомісячного терміну з дати платежу, вартість бронювання не повертається.

Зверніть увагу, бронювання має на увазі замовлення мінімального пакету послуг або тарифного плану (найменшої вартості), але ви завжди можете вибрати інший пакет послуг, за умови доплати різниці у вартості.

9. УМОВИ ОПЛАТИ

Списання коштів

У разі придбання пакета послуг або квитка на захід на сайті, в момент оформлення замовлення (успішного введення платіжних реквізитів у фрейм платіжної системи) відбувається разове списання суми вартості замовлених послуг.

У разі оформлення відновлюваної підписки на послуги, в момент оформлення підписки (успішного введення платежів) відбувається прив'язка карти до аккаунту користувача і кошти списуються з прив'язаною карти автоматично, за мінімальний термін підписки, на умовах передплати. У разі автоматичного продовження підписки на послуги на новий період, кошти списуються як аванс, до моменту початку надання послуг в новому розрахунковому періоді.

Невиконання платіжних зобов'язань

Ми залишаємо за собою право пред'являти претензії з приводу порушення встановлених термінів оплати послуг. У разі неможливості списання грошових коштів з вашої платіжної карти або чергового платежу, ми маємо право не починати надання Послуг або призупинити їх надання, до моменту їх належної оплати.

10. СПОСІБ ОПЛАТИ

Ви можете ознайомитися з доступними способами оплати наших послуг на сайті.

У разі оплати послуг банківським переказом, ви зобов'язані повідомити про зроблений платіж та направити зображення документів, що підтверджують оплату послуг за адресою електронної пошти, вказаною на сайті. Ви розумієте, що оплачуючи послуги банківським переказом, ви підтверджуєте вашу згоду з Умовами надання послуг.

У разі сплати нами додаткових комісій або виникнення інших витрат внаслідок відхилення платежу з вашої вини (наприклад, недостатньо коштів на карті; допустимий кредитний ліміт по карті вже вичерпано), ми залишаємо за собою право додатково списати з вашої картки / рахунку суму фактично понесених нами витрат .

Ми зберігаємо за собою право, в будь-який момент, на свій розсуд, змінити спосіб оплати товару, що купується і/або відмовитися від пропонованого раніше способу оплати, запропонувавши альтернативні способи оплати.

11. ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ І ПЕРЕНЕСЕННЯ ТЕРМІНІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Політика відмови від послуг

Після оформлення замовлення та оплати, в кожному окремому випадку, ви отримуєте право відмовитися від Послуг та отримати відшкодування коштів. Ви маєте право відмовитися від оплачених послуг, повідомивши нас про це у встановлені терміни.

Від дати отримання нами запиту на повернення залежить можливість повернення коштів, а також сума утримань, пов'язаних з поверненням.

Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що, якщо ви вже почали користуватися послугами (отримали доступ до одного або кількох занять програми навчання або їх записів) протягом терміну відмови, ми утримаємо з внесеної вами суми суму вартості фактично наданих послуг, на момент отримання запиту на повернення.

Політика відмови від онлайн-навчання

Ви маєте право відмовитися від онлайн-навчання протягом чотирнадцяти (14) календарних днів з дати оплати навчання. У разі раннього бронювання послуг або оплати навчання частинами, датою оформлення замовлення (датою оплати послуг) вважається дата здійснення вами першого платежу.

Для отримання повернення коштів зв'яжіться з нами для отримання дозволу запит на повернення в установленому порядку.

Оскільки деякі пакети послуг мають на увазі надання закритої інформації і цінному контенту, а також доступ до закритих чатів, співтовариств і груп, ви розумієте, що в разі оформлення повернення після надання вам подібної інформації і доступу чатів, при поверненні, ми утримаємо з внесеної вами суми не менше п'ятдесяти (50)% вартості навчання, незалежно від кількості занять до яких ви отримали доступ.

Політика відмови від участі в офлайн-заходах

Якщо ми отримали запит на повернення:

А) за чотирнадцять (14) і більше календарних днів до дати проведення заходу або курсу навчання, незалежно від причин відмови, - ми повернемо вам всі отримані кошти (за вирахуванням комісій платіжних систем, пов'язаних з поверненням);

Б) в період від семи (7) до чотирнадцяти (14) календарних днів включно до дати проведення заходу або курсу навчання, незалежно від причин відмови - ми повертаємо отримані кошти, за утриманням п'ятдесяти (50)% від сплаченої суми;

 В) менше ніж за два (2) календарних дні до дня проведення заходу, а також після початку проведення заходу (першого дня) і пізніше ми не здійснюємо повернення. Вся сума авансу утримується в якості компенсації збитків, завданих односторонньою відмовою від договору.

Оформлення повернення

Для відмови від послуг та оформлення повернення, напишіть нам за адресою info@eds.ua  або зверніться в службу підтримки за телефоном, вказаним на сайті. Ми підтвердимо отримання запиту на повернення email-повідомленням на адресу, вказану при оформленні замовлення.

Для оформлення повернення, обов'язково повідомте нам: ПІБ і email, зазначені при оформленні замовлення; назва Послуги (курсу, пакета послуг); дату замовлення; інформацію про платежі; причини відмови від послуг, а також іншу необхідну інформацію.

Ви розумієте, що, якщо ви не надасте необхідну інформацію, ми маємо право відмовити вам у поверненні і не розглядати ваше звернення.

Наслідки відмови від послуг

Якщо ви оформили запит на повернення в зазначений термін, ми повернемо вам кошти протягом чотирнадцяти (14) днів з дня отримання запиту.

Для повернення коштів ми скористаємося тим же способом платежу, який ви використовували при оплаті послуг. Ми утримаємо з суми повернення всі додаткові комісії банків і платіжних систем, пов'язані з поверненням платежу.

Якщо ви не користувалися послугами (не взяли участь у заході, що не подивилися доступні вам заняття) не з нашої вини або відмовилися від користування послугами з порушенням термінів та встановленого порядку, ми не відшкодовуємо вам вартість таких послуг.

Особливі умови відмови і додаткові гарантії повернення

Ми виразно залишаємо за собою право встановлювати інші правила відмови для окремих Послуг (програм навчання, продуктів, живих заходів, вебінарів, інтенсивів і ін.) Або надавати вам додаткові гарантії безумовного повернення, публікуючи особливі Умови відмови від послуг на сторінці продажу продукту.

Перенесення термінів надання Послуг

Ви можете зробити запит на перенесення термінів надання Послуг на іншу дату і пройти навчання з наступним потоком курсу. В такому випадку, повернення грошових коштів не здійснюється, а ми повідомимо вам нові можливі календарні дати навчання. Перенесення термінів надання Послуг можливий не більше одного разу і не пізніше 2 тижнів з дати оплати Послуг (здійснення першого платежу).

Для дотримання встановленого терміну, вам досить повідомити нас в порядку, встановленому для оформлення запиту на повернення.

Ми безумовно зберігаємо за собою право встановлювати інші правила перенесення термінів надання послуг для окремих продуктів, публікуючи додаткові Умови перенесення на сторінці продукту.

Використання коштів для оплати іншого продукту

Ви маєте право запросити зарахувати сплачені кошти в рахунок оплати будь-якого іншого нашого продукту (Послуги). Це можна зробити не пізніше одного (1) місяця з дати здійснення платежу. Якщо вартість придбаного товару є більшою за розмір внесеної вами суми (депозиту), ви зобов'язуєтеся доплатити різницю до початку надання Послуг. Якщо сума депозиту перевищує вартість замовленого продукту, різниця вартості не повертається.

Для дотримання встановленого терміну, ви повинні повідомити нас в порядку, встановленому для оформлення запиту на повернення.

Закінчення періоду відмови

В разі, якщо Послуги були надані в повному обсязі, до закінчення терміну відмови (наприклад: ви вже отримали доступ до всіх уроків і матеріалів) і/або до моменту отримання запиту на повернення, повернення грошових коштів не здійснюється.

У разі отримання запиту на повернення (відмови від послуг) з порушенням встановлених термінів відмови, повернення грошових коштів не здійснюється.

12. ПРАВО НА ВИКОРИСТАННЯ КОНТЕНТУ «ЄВРОПЕЙСЬКА ШКОЛА ДИЗАЙНУ УКРАЇНИ»

В залежності від замовлених послуг або придбаного вами пакету послуг, ви отримуєте доступ до певного контенту (інформаційних і навчальних матеріалів), авторські та суміжні права на які захищені або в будь-якому випадку належать нам, незалежно від факту реєстрації та території їх дії.

Ми надаємо вам неексклюзивне непередаване право (обмежену ліцензію) на використання контенту в некомерційних цілях на умовах цієї угоди на весь термін надання послуг, якщо інше не передбачено умовами пакету участі або підписки.

Ви попереджені, що фотозйомка, аудіо-, відеозапис процесу навчання (семінарів, майстер-класів, вебінарів і живих заходів) суворо заборонено. У разі порушення цієї вимоги, ви не будете допущені до отримання послуг.

Використання інтелектуальної власності

Всі матеріали, розміщені на сайті  info@eds.ua, а також матеріали, надані вам в ході надання платних послуг (контент) є об'єктом авторського права, виключні права, на використання якого належать компанії «Європейська школа дизайну Україна».

Право використання контенту і матеріалів, що входять до складу сайту або отриманих в процесі надання Послуг, обмежене використанням контенту в особистих некомерційних цілях і не допускається в інших випадках.

Копіювання, модифікація, повне або часткове використання, публічне відтворення і поширення матеріалів, розміщених на сайті, або виданих користувачеві в ході надання платних послуг, так само як і використання контенту в комерційних цілях, без письмового дозволу правовласника, строго заборонено і переслідується по закону.

Знак для товарів і послуг, його зображення, а також торговельне найменування «Європейська школа дизайну Україна» зареєстровані і належать нам. Всі права захищені.

Ви погоджуєтесь не відтворювати, не дублювати, не копіювати, не продавати не обмінювати і не перепродавати Послуги в будь-яких цілях, якщо право на це не було надано Вам правовласником в окремому письмовому договорі, а також не використовувати інші об'єкти інтелектуальної власності без нашого письмового згоди.

Будь-яке порушення авторських і суміжних прав переслідується відповідно до законодавства країни надання послуг та міжнародним законодавством, і тягне наступ цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.

13. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА послуги неналежної якості

Приписи закону

Положення чинного законодавства про захист прав споживачів, щодо претензій з приводу надання послуг неналежної якості, поширюється на виникаючі відносини, незалежно від Загальних і Додаткових Умов. Обсяг прав споживача, наданих вам законом, в будь-якому випадку, не може бути зменшений.

Застереження про гарантії

Ми не даємо жодних гарантій, що користування послугами «Європейська школа дизайну Україна» принесе вам досягнення фінансових і будь-яких інших результатів. Дані, що надаються в процесі використання вами платних і безкоштовних матеріалів сайту, носять лише рекомендаційний характер.

Купуючи платні послуги або використовуючи безкоштовний контент, ви погоджуєтеся, що використовуєте контент виключно на свій розсуд і несете за це односторонню відповідальність.
«Європейська школа дизайну Україна» не несе ніякої відповідальності за можливо недоотриманий вами прибуток, репутаційні та інші ризики, які можуть виникнути при використанні матеріалів сайту. Результати, які ви отримуєте в процесі використання стратегій і рекомендацій, викладених на сайті, залежать від багатьох факторів, які носять виключно індивідуальних характер і залежать від того, хто навчається. До них відносяться ваші індивідуальні здібності до навчання, сумлінне виконання домашніх завдань, рекомендацій і стратегій, які ви отримуєте в процесі навчання, а також факторів бізнес-середовища, ринків і економічних коливань в момент використання вами стратегій і знань.

Результати різних користувачів можуть значно відрізнятися при користуванні одними і тими ж послугами. Надані на сайті кейси та історії успіху наведені в якості демонстрації результатів конкретних людей, не є обіцянкою чи гарантією досягнення вами таких же результатів, навіть в разі копіювання стратегій і дій, які були зроблені цими людьми для досягнення певних фінансових та інших результатів. Використовуючи матеріали, ви відмовляєтеся від судових позовів та інших форм претензій до нас з приводу отриманих вами результатів в процесі використання контенту і користування послугами.

Ви розумієте, що ваша незгода з думкою наших тренерів або спікерів, методикою і змістом програм навчання, не є підставою для повернення коштів.

14. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Загальні положення

У разі порушення сторонами зобов'язань, надання недостовірної інформації при укладанні або в ході виконання угоди, сторони несуть відповідальність у встановленому порядку.

Ми несемо відповідальність за:

- порушення Умов та порядку надання послуг;

- порушення термінів надання послуг;

- надання Послуг неналежної якості.

Ми не несемо відповідальності за:
- неможливість надання послуг з причин від нас не залежних, включаючи форс-мажор, порушення роботи ліній зв'язку, несправність обладнання і програмного забезпечення, що не належить нам;
- за повні або часткові переривання надання послуг, пов'язані із заміною обладнання, програмного забезпечення або проведення інших робіт, викликаних необхідністю підтримки працездатності та розвитку технічних засобів (за умови попереднього повідомлення користувача);
- порушення безпеки обладнання і програмного забезпечення, використовуваного вами для отримання послуг;
- втрату конфіденційної інформації або її частини, якщо в цьому немає нашої провини;
- будь-які збитки третіх осіб, що виникли не з нашої вини.

Ви несете відповідальність за:
- за достовірність і правильність реєстраційних і платежів, зазначених вами в процесі реєстрації на сайті або оформлення замовлення;
- використання третіми особами облікових даних, які використовуються для отримання доступу до Послуг;
- використання матеріалів, розміщених на сайті або надаються в ході надання Послуг, з метою їх подальшого перепродажу, розповсюдження або передачі третім особам;
- порушення Умов користування послугами;
- порушення умов платежу;
- втручання в роботу сайту і доступних сервісів або спробу отримати до них доступ в обхід наших інструкцій.

Обмеження відповідальності

Наша сукупна відповідальність за будь-яким позовом або претензією обмежується сумою придбаної послуги неналежної якості або наданої з порушенням термінів.

У разі порушення нами термінів надання послуг наша відповідальність обмежується виключно:
- продовженням термінів надання послуг, або
- наданням послуг в нові терміни до повного виконання наших зобов'язань.

Відповідальність наших працівників і агентів

У тих випадках, коли наша відповідальність обмежена або виключається, таке ж обмеження відповідальності або її виключення стосується наших працівників або агентів.

15. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА РОЗМІЩЕНІ ВАМИ МАТЕРІАЛИ І КОНТЕНТ

Обмеження відповідальності за розміщення контенту
Ви несете відповідальність за контент і матеріали, які ви розміщуєте на нашому сайті або в чатах в процесі користування послугами «Європейська школа дизайну Україна». Ми не несемо відповідальності за розміщувані вами матеріали і не здійснюємо їх відстеження.

Відповідність вимогам законодавства

Розміщуючи ваш власний контент ви зобов'язані дотримуватися вимог законодавства країни проживання. У будь-якому випадку, забороняється публікація контенту порнографічного, сексуального характеру, пропагує насильство, садизм, дискримінацію, що містить загрози або наклеп.

Крім того, ваш контент також не повинен порушувати прав третіх осіб. Це стосується майнових і особистих немайнових прав третіх осіб, в тому числі прав інтелектуальної власності (наприклад, авторське право і права на товарний знак і торгове найменування). Зокрема, ви також зобов'язані не порушувати прав третіх осіб при розміщенні коментарів/відгуків, фото профілю або будь-яких картинок, які ви публікуєте.

Ми маємо право в будь-який момент видалити або перемістити будь-який контент, розміщений вами, якщо вважатимемо, що він порушує права третіх осіб або вимоги законодавства. Якщо ж ви порушуєте зазначені принципи розміщення контенту ми маємо право направити вам письмове попередження і тимчасово заблокувати ваш обліковий запис і призупинити надання послуг, або розірвати контракт в односторонньому порядку.

Відшкодування збитків

Якщо ви порушуєте вимоги Умов, ви зобов'язані відшкодувати нам всі збитки, понесені у зв'язку із задоволенням претензій третіх осіб (чиї права ви порушили). Ми залишаємо за собою право пред'являти вам претензії за втрати і інші вимоги, в порядку регресу.

16. ТЕРМІН ДІЇ УМОВ

Умови діють до тих пір, поки не будуть змінені або відкликані компанією «Європейська школа дизайну Україна».
Припинення дії (відгук) даних умов не вплине на будь-які юридичні права, зобов'язання і відповідальність, які діяли для Вас і компанії «Європейська школа дизайну Україна», і виникли до моменту припинення дії Умов.

17. ТЕРМІН ДІЇ ДОГОВОРУ

Договір про користування сайтом (матеріалами сайту) вважається укладеним на невизначений термін і діє, поки не буде розірваний Вами або нами.

Договір про надання послуг, укладений в зв'язку з користуванням безкоштовними послугами, придбанням передплаченого пакету послуг або бронювання участі в заході, діє до повного виконання зобов'язань сторонами.

Договір про надання послуг, укладений в зв'язку з оформленням Вами платної підписки на Послуги, діє протягом терміну дії підписки і, в разі продовження (автоматичного продовження) підписки, продовжується на термін продовження підписки.

18. ПРИПИНЕННЯ КОРИСТУВАННЯ ПОСЛУГАМИ

Ви маєте право припинити користування сайтом і послугами в будь-який час, без пояснення причин.
Для припинення користування платними послугами, повідомте нам про це, звернувшись у службу підтримки користувачів, по одному з телефонів, зазначених на сайті.

Будь ласка, зверніть увагу, після того як відмовилися від послуг (розірвали договір), ви втратите доступ до всього придбаного контенту і доступним послуг. У разі, якщо на момент розірвання договору (угоди) ви все ще маєте діючу підписку або доступ до придбаного пакету послуг, або право на відвідування заходу, повернення грошових коштів здійснюється згідно з пунктом 11 (ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ І ПЕРЕНЕСЕННЯ ТЕРМІНІВ НАДАННЯ ПОСЛУГ) даного договору оферти .

Ми залишаємо за собою право розірвати юридично угоду з вами без зазначення причин, за умови спрямування вам письмового повідомлення не пізніш як за два (2) тижні до планованої дати розірвання. У будь-якому випадку, договір не може бути розірваний раніше закінчення мінімального сплаченого періоду підписки або закінчення терміну надання послуг.

Ми можемо в будь-який час анулювати укладену з Вами угоду (договір) якщо:

А) Ви порушили будь-яке положення Умов (або здійснили дії, які явно свідчать про що Ви не бажаєте або нездатності дотримуватися Умови),

Б) Ми змушені зробити це за вимогами законодавства ( наприклад, якщо надання Вам послуг є незаконним або перестає бути законним),

в) Компанія «Європейська школа дизайну Україна» припиняє надання послуг в країні, в якій ви проживаєте або користуєтеся послугами,

Г) надання послуг стає нерентабельним з точки зору компанії «Європейська школа дизайну Україна».


Якщо ви спробуєте втрутитися в роботу сайту, серверів та інших автоматизованих систем «Європейської школи дизайну Україна» або грубо порушите Умови, або якщо ми запідозримо вас в цьому, ми можемо призупинити або повністю заблокувати вам доступ до сайту і послуг.

Підписка

Кожна підписка на послуги повинна бути скасована окремо. Ви можете скасувати підписку без вказівки причин в будь-який час після закінчення відповідного мінімального терміну підписки або в день закінчення періоду на який підписка була продовжена.

Ви можете скасувати будь-яку підписку на Послуги на нашому сайті, вибравши відповідні налаштування в вашому кабінеті користувача і Відв'яжіть платіжну карту. Ви також можете відмовитися від підписки, направивши нам email-повідомлення за адресою  info@eds.ua

Ми залишаємо за собою право скасувати вашу підписку, починаючи з дня закінчення мінімального терміну передплати або періоду, на який підписка була продовжена, за умови спрямування вам письмового повідомлення не пізніше ніж за дві (2) тижні до запланованої дати скасування.

Одностороння відмова від договору з вагомих підстав

Кожна сторона має право відмовитися від договору в односторонньому порядку з вагомих підстав.
Зокрема, ми маємо право анулювати ваш акаунт і розірвати угоду користувача або скасувати вашу підписку негайно, в разі, якщо ви повторно грубо порушуєте Умови договору або ці Загальні умови та положення, а також в разі виникнення заборгованості по оплаті послуг.

19. ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ

Зверніть увагу, що, користуючись сайтом або послугами, заповнюючи реєстраційні форми на сайті, ви погоджуєтеся з нашою Політикою конфіденційності та даєте згоду на збір і обробку ваших персональних даних на зазначених умовах. Якщо ви не згодні з ними, припиніть використання сайту.

Ми обробляємо ваші персональні дані відповідно до нашої Політики конфіденційності; ви завжди можете знайти актуальну версію Політики конфіденційності на сайті. Ці умови регламентують збір, обробку, використання і захист ваших персональних даних.

20. ЗМІНИ В УМОВАХ НАДАННЯ ПОСЛУГ

Ми залишаємо за собою право змінювати або доповнювати ці Загальні Умови, розмістивши на цій сторінці відповідне повідомлення і нову редакцію Загальних Умов. Настійно рекомендується часто перевіряти цю сторінку і дату внесення останніх змін, зазначену у верхній частині сторінки.

Якщо ви не заперечуєте проти дійсності нових Умов і положень, і продовжуєте користуватися Послугами, нова редакція Умов вважається прийнятою вами.

Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що використання Послуг після зміни Загальних або Додаткових Умов розглядається нами як прийняття вами цих Умов. У разі якщо ви заперечуєте проти нової редакції Умов, ми зберігаємо за собою право на односторонню відмову від договору в установленому порядку.

21. ЗАГАЛЬНІ ПРАВОВІ УМОВИ

Загальні і Додаткові Умови складають повною юридичною угодою (договір про надання послуг і користуванні сайтом) між Вами і компанією «Європейська школа дизайну Україна», регулюють порядок надання Послуг (за винятком послуг, що надаються на підставі окремої письмової угоди, якщо такі є) і повністю замінюють всі попередні угоди і домовленості між Вами і компанією «Європейська школа дизайну Україна».

Дійсність положень

При наявності розбіжностей між Додатковими умовами і Загальними умовами, положення Додаткових умов, що відносяться до відповідної Послуги, мають переважну силу.
Якщо будь-який судовий орган, уповноважений розглядати це питання, визнає недійсність будь-якого положення цих Умов, то відповідне положення буде виключене з Умов, із збереженням дії інших положень Умов. Решта положень Умов і раніше будуть дійсні, і їх дотримання може забезпечуватися в судовому порядку.

Право, що застосовується

Відносини сторін регулюються положеннями законодавства України, а також Конвенцією про міжнародні договори купівлі-продажу. У частині законодавства про захист прав споживачів, застосовується законодавство країни проживання користувача.

22. ДОДАТКОВІ УМОВИ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЙ

Якщо Ви є юридичною особою (щоб уникнути непорозумінь термін «Ви» стосовно до юридичних осіб в даних Умовах означає організацію), то приватна особа, яка прийняла умови від імені Вашої організації, заявляє і гарантує, що вона вповноважена брати зобов'язання від вашого імені і володіє достатніми повноваженнями щоб приймати Умови від вашого імені.

23. ЗГОДА НА ФОТО- ТА ВІДЕОЗЙОМКУ

Відвідуючи будь-які оффлайн-заходи «Європейська школа дизайну Україна» (семінари, курси навчання, виїзні заходи, івенти і форуми), ви надаєте згоду на фото- і відеозйомку івенту з вашою участю, а також теле- або радіотрансляцію заходи.

Ви погоджуєтеся з тим, що ми згодом можемо використовувати фото- і відеоматеріали, які містять ваше зображення.

24. ІНФОРМАЦІЯ ПРО постачальників послуг

ТОВ «Європейська школа дизайну Україна»

р / р 26000052662930,
в АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 300711,
ЄДРПОУ 42871246
03028, Україна, м Київ, вул. Тихвінський провулок, 1
Директор Чубуков Д. В.

Тел.: 08002099119
e-mail: info@eds.ua

ПП «Центр Профіт»

ЄДРПОУ 35508699
р / р 26008052657130
в ПАТ КБ «Приватбанк»
МФО 300711
Юридична адреса: 03127, г. Київ, ул. Полковника Потєхіна 3а, 79
Директор: Твердоступова Л.В.

Тел.: 0800209119
e-mail: info@eds.ua

З повагою, Європейська школа дизайну Україна.

Договір оферти - Європейська Школа Дизайну 8

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

НАПИШІТЬ НАМ
або зателефонуйте
Black Friday на програми «Дизайн Інтер’єру.Інтенсив» у грудні
Економія - 30%
Деталі дізнавайтеся у менеджерів
Black Friday на програму «Графічний Дизайн. Інтенсив» у листападі
Економія - 15%
Деталі дізнавайтеся у менеджерів
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Якщо у Вас залишились питання, напишіть нам
Необхідно підтвердити телефон
У якому месенджері зв'язатись з Вами?
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом