Слухачам EDS - Європейська Школа Дизайну 1
/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Слухачам EDS

Слухачам EDS - Європейська Школа Дизайну 7

РОЗКЛАД

ЗВЕРТАЙТЕ УВАГУ НА ПРИМІТКИ!

Розклад може змінюватися.

Аби уникнути непорозумінь, велике прохання перевіряти зміни в розкладі безпосередньо напередодні заняття.


Дивитися розклад

З усіх питань звертайтеся до менеджерів напрямків

АНОНСИ ПОДІЙ EDS ТА ДИЗАЙН ІНДУСТРІЇ

Слухачам EDS - Європейська Школа Дизайну 8
27
. 01
19:00
ВЕБІНАР ПЕТРА РЕКОВЦЯ "ХВОЙНІ РОСЛИНИ В ОЗЕЛЕНЕННІ: ОСОБЛИВОСТІ ПОСАДКИ ТА ДОГЛЯДУ"
Хвойні рослини дуже популярні в ландшафтному дизайні. Завдяки їм територія навколо вашого будинку абсолютно перетвориться! Звичайно ж, як і будь-які інші рослини, хвойні вимагають того, щоб їх правильно посадили і забезпечили їм грамотний догляд. Своїми порадами та рекомендаціями поділимося на вебінарі. Кому корисно? - ландшафтним дизайнерам - дендрологам-початківцям - власникам присадибних ділянок і любителям рослин - агрономам зеленого господарства - працівникам комунальних служб і розсадників На вебінарі розглянемо такі питання: 1. Основні види хвойних рослин для озеленення в умовах України. 2. Що потрібно знати про хвойні рослини? 3. Основні правила посадки хвойних рослин. Грунти, добриво, полив та ін. 4. Основні помилки, яких припускаються в роботі з хвойними рослинами. Як їх уникнути? 5. Догляд за хвойними рослинами в зимовий період і підготовка до вегетаційного періоду (весняного сезону). 6. Профілактичні заходи щодо захисту хвойних рослин від хвороб і шкідників. 7. Створення ландшафтних композицій і живоплотів з хвойних рослин.
Слухачам EDS - Європейська Школа Дизайну 9
28
. 01
19:00
ВЕБІНАР ОЛЕГА БОГОМОЛОВА "МЕДІА АРХІТЕКТУРА ТА ДИЗАЙН"
Не проспіть! Майбутнє вже настало. Медіа архітектура та дизайн. Вебінар для тих, хто хоче створювати сучасні простори, використовуючи цифрові та візуальні технології в дизайні інтер'єру.   Завдання вебінару: 1. Визначити нові напрямки і підходи до створення сучасних інтер'єрів. 2. Показати можливості цифрових і візуальних технологій для створення інноваційних інтер'єрів. 3. Навчити підбирати та поєднувати нові технології з архітектурою та дизайном. 4. Підвищити цінність створюваних проектів.   На вебінарі поговоримо: 1. Про еволюцію архітектури та дизайну. Архітектура, що говорить. Гармонійна інтеграція. Динамічність. Комунікативна складова (кейси готель США, ТРЦ Кувейт, ресторан Франція). 2. Про глобальні тренди. Діджиталізація. Інформаційний потік. Пошук яскравих вражень і нового досвіду. Бажання й цінності клієнтів. Покоління Y, Z і їх спосіб життя. Клієнтський досвід (customer experience). 3. Які завдання можна вирішити. Який зміст можна вкласти. Участь у комерційних проєктах (для прибутку) - кейс кінотеатр Вроцлав Польща, хол. Жива архітектура і дизайн (для динаміки) - кейс Comcast Нью-Йорк, США, вхідна група. Інтерактивні проекти (для залучення) - кейс ТРЦ Іспанія, атріум. Арт-об'єкти (для естетики) - кейс Феррарі парк, Террагона, Іспанія. 4. Про ідеальний мікс технологій (кейс університет Лозанна, Швейцарія, вхід). 5. Про основні (цифрові і візуальні) і додаткові технології (кейси для рітейлу). 6. Як вибрати технології і поєднати їх? Як не вийти за рамки бюджету? 7. Про помилки, які руйнують ідею. Як їх уникнути (кейси факапів). 8. І про те, що буде завтра. Кіберпанк.   Дізнатися про авторську програму "Медіа архітектура та дизайн"
Слухачам EDS - Європейська Школа Дизайну 7

ПРОГРАМИ ДИЗАЙН РОЗВИТКУ:

Слухачам EDS - Європейська Школа Дизайну 12
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СЛУХАЧІВ:

Дорогі наші слухачі, завантажте необхідні Вам документи, інструкції, які допоможуть Вам у навчанні.

Документ 1 – Правила навчання в EDS: Детальніше

Документ 2 – Інструкція по роботі з розкладом: Детальніше

Всі методичні матеріали з предметів дивіться на сайті edu.eds.ua. Для того, щоб отримати або згадати логін і пароль, Вам необхідно звернутися до Вашого менеджера.

Інструкція по роботі з ресурсом допоможе Вам якісно користуватися методичними матеріалами.

КЛУБ ВИПУСКНИКІВ "EDS CLUB"

це спільнота, метою якої є кар'єрний розвиток і промоція випускників Європейської Школи Дизайну, проведення закритих івентів та ексклюзивних програм

перейти на сторінку клубу
Слухачам EDS - Європейська Школа Дизайну 12

EDS-CLUB ПРОПОНУЄ ВИПУСКНИКАМ

1
Послуги з промоції, PR, медіарілейшнз, інтернет-маркетингу
2
Програма лояльності для випускників – знижки, бонуси та індивідуальні пропозиції від компаній, які зарекомендували себе як надійні партнери EDS
3
Дизайн-консалтинг від провідних дизайнерів EDS та експертів дизайн індустрії на пільгових умовах
4
Організацію і модерацію професійних та культурних заходів із запрошенням яскравих спікерів як з України, так і з-за кордону
5
Організацію фото і відеозйомки проектів, об'єктів і заходів
6
Надання юридичної, організаційної, HR підтримки у створенні студії, бюро

Дорогі наші слухачі, ОСВІТА В EDS – ЦЕ НЕ тільки обраний Вами курс навчання, це ще й можливість Вашого особистісного і дизайн розвитку. З відділом розвитку EDS Ви можете долучатись до різних заходів, програм, міні-курсів. Слідкуйте за анонсами на сайті, підписуйтесь на новини, не втрачайте можливості розширювати свої горизонти.

Слухачам EDS - Європейська Школа Дизайну 13

ЖИТТЯ EDS

Слухачам EDS - Європейська Школа Дизайну 14

У Європейській Школі Дизайну працює система якості, заснована на KPI-показниках і CRM системі. Адміністрація Школи просить Вас повідомляти про проблеми, які, можливо, виникнуть в період Вашого навчання, або Вашим клієнт-менеджерам, або за допомогою одного з цих контактів:

Адміністратор
Ольга Волчелюк
Фінансовий директор
Тетяна Салата
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Бажаєте взяти участь? Залиште ваші контактні дані
Бажаєте взяти участь? Залиште ваші контактні дані
Залиште Ваші контактні дані, щоб наші менеджери допомогли Вам забронювати місце на курсі
Залиште Ваші контактні дані, і наш менеджер допоможе Вам забронювати місце на курсі