Курс Декорування і Дизайнер Декоратор – EDS - Європейська Школа Дизайну 1
/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/
Програма

ДИЗАЙНЕР-ДЕКОРАТОР ПРОФЕСІОНАЛ

Двомодульна програма професійної підготовки у сфері декорування житлових і громадських інтер'єрів, малих об'єктів, а також івент-декорування. Наступний старт курсу - 18 вересня. Найближчі події
Записатися на курс
Курс Декорування і Дизайнер Декоратор – EDS - Європейська Школа Дизайну 7

«ДИЗАЙНЕР-ДЕКОРАТОР. ПРОФЕСІОНАЛ» – ЦЕ:

 • комплексна, системна підготовка бізнес-орієнтованих декораторів
 • відповідність міжнародним стандартам професії
 • 108 занять, 9 місяців, 3 рази на тиждень
 • 70 200 грн. за весь курс (7800 грн./місяць). За умови розрахунку за весь курс надається знижка 5%

ПРОГРАМА ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ТИХ, ХТО:

 • не володіє навичками в цій сфері та бажає освоїти декорування "з нуля"
 • хоче кардинально змінити своє життя і заробляти улюбленою справою
 • готовий до нових знань і наполегливої роботи
 • хоче зробити декорування своєю новою професією
Курс Декорування і Дизайнер Декоратор – EDS - Європейська Школа Дизайну 8

МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ВКЛЮЧАЄ:

аудиторні заняття (теоретичні основи та їх практичне відпрацювання), роботу над проєктом під керівництвом куратора, виїзні заняття в шоу-руми партнерів
01
майстер-класи з декорування житлових і громадських інтер'єрів, виготовлення авторських предметів декору, технік декорування
02
для роботи з комп'ютерними програмами необхідно мати ноутбук із встановленими програмами Sketch Up, ArchiCAD і Adobe Photoshop
03
Курс Декорування і Дизайнер Декоратор – EDS - Європейська Школа Дизайну 9

ПРОГРАМА ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ:

01.
НАВЧАТИСЯ ТІЛЬКИ У СПЕЦІАЛІСТІВ-ПРАКТИКІВ

Усі спікери Європейської Школи Дизайну неодмінно є практикуючими дизайнерами і декораторами, ведуть свої проєкти, володіють власними студіями, оскільки тільки так можна передати свій практичний досвід і навчити працювати в реаліях сучасного дизайн-ринку.

02.
ПРАЦЮВАТИ НАД РЕАЛЬНИМИ ОБ'ЄКТАМИ

Обов'язковою умовою навчання на програмі є робота над реальним об'єктом і взаємодія з реальним замовником. Це дуже цінний досвід для новачка, який додає впевненості і сприяє швидкому старту в професії.

03.
СТАТИ ПРОФЕСІОНАЛОМ ПОВНІСТЮ "З НУЛЯ"

Ви опануєте всі етапи декорування та роботи, що проводяться для втілення проєкту в життя, тобто навчитеся не тільки знаходити натхнення в декоруванні інтер'єру, але й власне створювати його: професійно креслити, візуалізувати свої ідеї.

04.
ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ ВСЬОГО ЗА РІК!

У процесі навчання Ви оволодієте усіма тонкощами і нюансами роботи над об'єктом, познайомитеся з цікавими людьми, знайдете творчих однодумців, навчитеся відрізняти хороший дизайн від поганого і більше не зможете дивитися на світ звичним чином!

Курс Декорування і Дизайнер Декоратор – EDS - Європейська Школа Дизайну 10

РОБОТИ ВИПУСКНИКІВ

01
ДЕКОР-ПРОЄКТ РЕСТОРАНУ "ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" ТА ІВЕНТ-ПРОЄКТ ВЕСІЛЛЯ
Курс: "Декорування інтер'єру - Професіонал"
Автор: Марина Шульга
дивитися проект
02
ДЕКОР-ПРОЄКТ КВАРТИРИ "ВІВА АРГЕНТИНА"
Курс: "Декорування інтер'єру - Професіонал"
Автор: Марина Шульга
дивитися проект
03
ДЕКОР-ПРОЄКТ ПІЦЕРІЇ PIZZALETO ТА ІВЕНТ-ПРОЄКТ ДИТЯЧОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ
Курс: "Декорування інтер'єру - Професіонал"
Автор: Ольга Лєбєдєва
дивитися проект
04
ДЕКОР-ПРОЄКТ КВАРТИРИ "ЛЕГКА ЧАРІВНІСТЬ ВІЧНОЇ КЛАСИКИ"
Курс: "Декорування інтер'єру - Професіонал"
Автор: Ольга Лєбєдєва
дивитися проект
Курс Декорування і Дизайнер Декоратор – EDS - Європейська Школа Дизайну 11

ПО ЗАВЕРШЕННІ НАВЧАННЯ ВИ ЗМОЖЕТЕ:

1
працювати декоратором інтер'єру і створити свій власний бізнес у цій сфері
2
створювати і реалізовувати концепції оформлення приміщень і простору для подій будь-якого формату
3
додатково отримати диплом Британської школи дизайну Rhodec International
Курс Декорування і Дизайнер Декоратор – EDS - Європейська Школа Дизайну 12

ОБЕРІТЬ ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ФОРМАТ НАВЧАННЯ

Дата старту групи

Формат навчання

Графік занять

З ПИТАНЬ ЗАПИСУ НА ПРОГРАМУ

Contact photo 13
(044) 331 37 00 manager.eds33@gmail.com

Олександр Глущенко

Contact photo 14
(094) 831 37 01 manager.eds77@gmail.com

Юлія Голубенко

Курс Декорування і Дизайнер Декоратор – EDS - Європейська Школа Дизайну 12

СТРУКТУРА ПРОГРАМИ

 • 1. ОСНОВИ
 • 2. МАЛЮНОК ДЛЯ ДЕКОРАТОРА
 • 3. ГРАФІЧНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ДЕКОРАТОРІВ
 • 4. ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ПРИМІЩЕНЬ ЖИТЛОВИХ ТА ГРОМАДСЬКИХ
 • 5. СВІТЛО В ІНТЕР'ЄРІ
 • 6. ПРОЄКТУВАННЯ
 • 1. БІЗНЕС-БЛОК
 • 2. МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО
 • 3. ТЕКСТИЛЬ В ІНТЕР'ЄРІ
 • 4. ФЛОРИСТИКА
 • 5. ІВЕНТ-ДЕКОРУВАННЯ
 • 6. КОМПЛЕКТАЦІЯ
 • 7. ПРАКТИЧНЕ ДЕКОРУВАННЯ
 • 8. ДЕКОРУВАННЯ ФАСАДУ
 • 9. ЗАХИСТ
 • МОДУЛЬ А
 • МОДУЛЬ В
 • Визначення професії. Поняття декору та декорування. Локації професії. Відомі дизайнери-декоратори. Бриф, концепт-борд. Психологія замовника. Авторський нагляд і Документація. Організаційні питання курсу.

  Основи композиції.


  Колір і світло в інтер'єрі. Вплив холодних і теплих кольорів. Колірне коло. Схеми. Вплив текстури і фактури на відчуття людини. Сучасні тенденції.


  Стилістика інтер'єрів. Колір і стиль, характерні елементи класичних і сучасних стилів. Актуальні стилі і напрямки в оформленні громадських інтер'єрів та івентів. Огляд оформлення інтер'єрів різних призначень трендових дизайнерів-декораторів.

 • Створення декоративних візуалізацій, побудова перспективи. Скетч. Ескіз розробки індивідуальних елементів декору (меблі, текстиль). Текстури і фактури у скетчі: тканина, дерево, камінь, скло.

 • Основи графічних програм ADOBE PHOTOSHOP і Sketch Up, огляд основних програм та інтерфейсу програм. Гарячі клавіші.

  Опрацювання скетчу в програмі. Побудова 2D об'єкта. Перенесення моделі в ADOBE PHOTOSHOP і поєднання зі скетчем.

  Плани та розгорнення стін в ArchiCAD. Огляд можливостей 3D max. Як давати тех.завдання візуалізатору.

 • Функціонально-технологічні системи. Водопостачання, опалення. Кондиціонування та вентиляція. Електрика і освітлення. Схеми підключення електричного обладнання. Сценарій освітлення. Робота із суміжниками.

 • Основні типи освітлення. Верхнє світло. Робоче світло. Підсвічування. Декоративне освітлення. Рухоме світло. Джерела світла, як один з найважливіших елементів декору інтер'єру. Сучасні тенденції. Огляд ринку.

 • Робота над обмірним планом. Розробка концепції. Функціональне зонування і перепланування інтер'єру. Методи зонування. Ергономіка. Особливості проєктування заміського житла. Теоретичні основи композиції та функціонального зонування громадських інтер'єрів. HoReCa, магазини і бутіки, вітрини. Офісні та дитячі приміщення.

  Бажання дизайнерів і можливості замовників. Особливості дизайну та декорування окремих приміщень житлового інтер'єру. Кошторис. Бюджет.

 • Аналіз структури ринку дизайнерських послуг, конкурентного середовища. Принципи правильного мислення підприємця. Риси характеру в дизайн-підприємництві. Монетизація довіри - матриця типів клієнтів в интерьерному бізнесі. Сегментація клієнтів в дизайн бізнесі. Вибір свого ідеального замовника. Підходи в ціноутворення в інтер'єрному бізнесі.

  Маркетинг для інтер'єрного бізнесу.

  Специфіка маркетингових каналів для просування бізнесу в декорі інтер'єрів. З чого почати дизайнеру-початківцю. Інтернет-маркетинг, специфіка в інтер'єрних послугах. Сайт, блог, соцмережі, етапи взаємодії з веб студією або фрілансером. Інструменти просування онлайн ресурсу: SEO, контекст, SMM. Offline просування і PR-активність

 • Вплив текстури і фактури на сприйняття інтер'єру. Можливості та види оздоблення стін і стель.

  ФАРБА - запорука успішного декорування. Види фарбування, декор покриття, декор штукатурки, (традиційні та сучасні технології). Колорування.

  ШПАЛЕРИ на будь-який смак (види і фірми виробників). Міцне покриття: плитка, мозаїка, камінь, мармур, цегла, декорування підлог: Плитка, Дерево, Ламінат. Покриття та килими. Камінь.

  Огляд матеріалів і марок виробників, технологій для декорування та дизайну громадських інтер'єрів. Відмінність особливості матеріалів для громадських закладів. Можливості сучасної поліграфії і реклами, лазерна різка, ЧПУ для декорування, підготовка макету.

   

 • Огляд видів і складів тканин. Улюблені тканини декораторів. Сучасні тенденції в текстильному декорі. Оформлення вікон. Подушки, покривала. Чохли для меблів. Текстиль в м'яких меблів. Текстиль в якості шпалер. Види карнизів. Декоративні елементи (шнури, Кутаси, тасьма). Особливості текстилю для громадських закладів. Створення індивідуального текстильного декору.

 • Необхідні навички та інструменти для флориста. Створення композиції з живих і штучних квітів. Принципи роботи. Використання в інтер'єрах громадського призначення. Горшкові рослини в інтер'єрі.

 • (Оформлення весіль, днів народжень, корпоративів, тематичних вечірок).

  Бриф, концепція, види подачі проєкту, створення елементів декору. Текстильне оформлення подій. Вітрінистика. Кошторис. Завдання на івент-проєкт.

 • Методи підбору матеріального асорті. Створення декоративного антуражу. Художні елементи і аксесуари інтер'єру.

  Види меблів і матеріали для виготовлення. Розробка ескізу і макету меблів для виробництва. Особливості виробництва і прорахунку меблів. Методи передачі зображення меблів для Замовника. Реставрація меблів як друге життя.

 • Декораторські прийоми, технології матеріалів, інструменти. Техніки імітацій: патинування, золочення, декупаж, структурні пасти, кракелюр. Бутафорія. Техніки декорування стін.

 • Фасад як продовження інтер'єру приміщення. Стилі і напрямки. Відомість матеріалів і огляд ринку матеріалів. Методи професійної подачі проєкту. Паспорт обробки і кошторис. Освітлення.

 • Консультаційні заняття з підготовки дипломного проєкту до захисту. Відкритий захист дипломного проєкту. До захисту подається проєкт, що складається з альбому А3 формату і електронної презентації в PDF або PowerPoint форматі.

СПІКЕРИ-ПРАКТИКИ

програму ведуть практикуючі фахівці – дизайнери і декоратори, які можуть поділитися практичним досвідом та своїми знаннями особливостей ринку і замовників

НЕВЕЛИКІ ГРУПИ
8-15 ОСІБ

дозволяють спікерам максимально якісно надавати інформацію слухачам, а також ретельно опрацьовувати практичні заняття

НЕТВОРКІНГ
БІЗНЕС-МОДУЛЬ

лекції з організації бізнесу у сфері декорування інтер'єру, робота над реальним об'єктом і виїзні заняття у партнерів Школи сприяють максимально швидкому долученню слухачів до дизайн-ринку

Курс Декорування і Дизайнер Декоратор – EDS - Європейська Школа Дизайну 15

РЕЗУЛЬТАТИ НАВЧАННЯ

01.
ГОТОВЕ ПОРТФОЛІО ДЕКОРАТОРА

До завершення навчання слухач формує своє портфоліо – проєкт з 3-х частин: декорування житлового об'єкта, громадського інтер'єру і проєкт оформлення заходу. Проєкт виконується як у ручній подачі, так і за допомогою вивчених програм – Sketch Up, ArchiCAD і Photoshop.

02.
ТВОРЧА САМОРЕАЛІЗАЦІЯ

Ви розкриєте свій внутрішній творчий потенціал, навчитеся керувати натхненням і зрозумієте, як використовувати свій талант і творчі здібності в декоруванні інтер'єру.

03.
ПОВНИЙ НАБІР ЗНАНЬ І НАВИЧОК ДЛЯ РОБОТИ ДЕКОРАТОРА

Ви не просто навчитеся підбирати текстиль і предмети декору в готовий інтер'єр, але зможете професійно креслити і візуалізувати свої ідеї, створювати естетично привабливе інтер'єрне середовище і керувати різними просторами за допомогою прийомів декорування.

04.
МАКСИМАЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ У ДИЗАЙН-СЕРЕДОВИЩЕ

Європейська Школа Дизайну ініціює постійне спілкування слухачів з представниками галузі, проводить різні заходи із залученням партнерів, організовує колаборативну роботу слухачів і професіоналів ринку.

05.
РОЗВИТОК КАР'ЄРИ У СФЕРІ ДЕКОРУВАННЯ ІНТЕР'ЄРУ

Завдяки опанованій програмі Ви легко зможете організувати свій бізнес у сфері декораторських послуг, при цьому неважливо, скільки Вам років і чим Ви займалися до цього.

06.
МОЖЛИВІСТЬ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ З БУДЬ-ЯКОЇ ТОЧКИ СВІТУ

Окрім того, що програма відповідає міжнародному стандарту, ми постійно доопрацьовуємо її та актуалізуємо відповідно до світових тенденцій навчання. Завдяки цьому наші випускники успішно розвивають свою справу і за межами України.

Курс Декорування і Дизайнер Декоратор – EDS - Європейська Школа Дизайну 11

СПІКЕРИ ПРОГРАМИ:

Курс Декорування і Дизайнер Декоратор – EDS - Європейська Школа Дизайну 9

ВІДГУКИ ВИПУСКНИКІВ

Review image 24
МАРИНА ШУЛЬГА
Випускниця програми "Дизайнер-декоратор - Професіонал"

З приходом нового куратора Олени Криштаб навчання на напрямку "Декорування" перейшло на новий рівень. Нова програма здивує всіх. Багато часу приділено практичним навичкам і комп'ютерним програмам. І окреме спасибі за івент-декор тематичних заходів.

Review image 25
ОЛЬГА ЛЕБЕДЄВА
Випускниця програми "Дизайнер-декоратор - Професіонал"

Я довго думала про необхідність вивчення даного курсу. Вибирала між школами і дуже рада, що мій вибір зупинився саме на EDS. Чудові викладачі, практики, професіонали своєї справи. Надихають кожним словом на нові звершення.

Курс Декорування і Дизайнер Декоратор – EDS - Європейська Школа Дизайну 26

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРОГРАМУ?

Напишіть нам! Наші менеджери з радістю поспілкуються з Вами та дадуть відповіді на усі питання, що Вас цікавлять!

Напишіть нам
або зателефонуйте
Показати
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, щоб наші менеджери допомогли Вам визначитися з форматом навчання
Залиште Ваші контактні дані, щоб менеджери EDS могли зв'язатися з Вами і забронювати місце в групі
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE

ОЛЕКСАНДРА ШТАНІЙ-МЕДЯНИК

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ

Співзасновниця European Design School. Куратор Rhodec International в Україні. Інтер'єрний експерт, дизайнер та декоратор інтер'єру.

Професійна спеціалізація: психологія кольору, психологія інтер'єру, від ідеї до реалізації, fenshui в приватній архітектурі та інтер'єрі.
Практичний досвід: 10 років.

https://aq-group.world

https://www.instagram.com/aleksandramedianyk/

ЛЕСЯ МАКСАЄВА

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ

Досвідчений майстер-декоратор. Спеціалізується на розробці і реалізації проєктів від ескізу до готового результату, декоруванні і розпису меблів, стін, світильників та інших предметів інтер'єру, реставраційних робіт, event-декоруванні, проведенні майстер-класів. Активна учасниця і призерка різних конкурсів, соціальних проєктів та акцій.

 

https://www.facebook.com/masterskayabezuprechnogovkusa

ОЛЕНА ШЕСТОПАЛЬ

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ, ПРЕДМЕТНИЙ ДИЗАЙН, ЛАНДШАФТНИЙ ДИЗАЙН, ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН, ЗАГАЛЬНІ ДИЗАЙН-КОМПЕТЕНЦІЇ

Має великий досвід в бізнесі, маркетингу, консалтингу і освітніх технологіях. Проводить заняття з побудови дизайн-бізнесу.

 

http://eds.ua

В'ЯЧЕСЛАВ КАЗАНЕВСЬКИЙ

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ, ЗАГАЛЬНІ ДИЗАЙН-КОМПЕТЕНЦІЇ

Художник, проводить заняття з живопису, малюнку та скетчингу. Вважає, що працювати в будь-яких галузях образотворчого мистецтва – це щастя. Професійні захоплення: живопис, настінний розпис, карикатури, шаржі.

 

http://www.kazanevskyi.com.ua

МАРІЯ ПОЛІЩУК

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ, ПРЕДМЕТНИЙ ДИЗАЙН, ГРАФІЧНИЙ ДИЗАЙН, ЗАГАЛЬНІ ДИЗАЙН-КОМПЕТЕНЦІЇ

Талановита художниця, графік і оформлювач. Захоплюється художньою фотографією, створенням відеороликів, ілюстрацій. Володіє різними навичками у сфері скетчу, живопису олією, а також графічними техніками (офорт, літографія, гравюра, пастель, акварель).

 

Скетчі Марії: https://goo.gl/s8GQS1

КЛЕМЕНТИНА КОНДРАТЮК-ГОКУНЬ

Викладач напрямів:

ДЕКОРУВАННЯ

Художник-монументаліст, дизайнер-декоратор інтер'єру, член Спілки Дизайнерів України.

 

https://www.facebook.com/bluevelvetdecor

ОЛЕНА РЄЗНІКОВА

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ

Дизайнер, декоратор. Засновниця Салону Краси Ваших Вікон – shtory.com.ua

МАРИНА ШУЛЬГА

Викладач напрямів:

ДЕКОРУВАННЯ

Декоратор, проводить заняття з комп'ютерних програм для декораторів інтер'єру, випускниця Європейської Школи Дизайну.

 

https://www.facebook.com/bluevelvetdecor

Якщо у Вас залишились питання, напишіть нам
Залиште Ваші контактні дані, менеджер зв'яжеться з Вами і допоможе обрати програму
Якщо у Вас залишились питання, напишіть нам