Лекторій та дискусійна панель на Interior Mebel 2022
11 .02
Як ми сприймаємо поняття “sustainability” в сучасному світі? Вважаємо цей рух модним та хайповим чи все таки недооціненою необхідністю, що продовжить людству комфортне існування?
Усвідомлене споживання та сталий дизайн стали темою нашого лекторію та дискусійної панелі, що пройшла в рамках виставки Interior Mebel 6-го лютого. Разом з нашими спікерами, практикуючими спеціалістами в сфері дизайну та архітектури, ми розібрали найважливіші sustainable-тренди та поняття, щоб і замовники і починаючі дизайнери розуміли, яким способом вони можуть створити комфортну оселю з мінімальним негативним впливом на природу.
Наша випускниця Анна Присюда висвітлила погляд на “sustainability” з точки зору дизайнерки предметів. Вона вважає, що рухатись в напрямку сталого дизайну важливо і треба починати навіть з найменших деталей.
Кураторка напряму “Предметний дизайн” Інна Зиміна розповіла про те, що зміни в дизайні на користь стійкості можливі через парадигму зміни власних цінностей. Усвідомленість та сталість може бути стильною і цікавою, якщо не сприймати її як обмеження.
Викладачка EDS, дизайнерка інтер’єрів Ольга Терефеєва поділилась власним досвідом роботи з матеріалами, що відповідають поняттю сталості. Вона вважає, що попри певні маніпуляції, тема “sustainability” є дуже важливою і залишатиметься затребуваною в сфері дизайну.
Дизайнер інтер’єру Олена Боженко наочно показала, як створити sustainable простір на прикладі мікро-квартир — функціонального житла, яке вписується в потреби і людини і природи.
Архітектор Піт Шамілов познайомив слухачів з концепцією “Active House” — комфортним середовищем для існування людини без негативного впливу на природу. Він зазначив, що сталий дизайн розпочинається ще на етапі проектування самої будівлі. В іншому випадку він стане лише “красивою обгорткою”, яка не зіграє суттєвої ролі в збереженні природних ресурсів.
Ми дуже вдячні спікерам і всім, хто приєднався до наших лекцій та обговорень!
Interior Mebel 2022
БУДЬТЕ В КУРСІ НОВИН!