/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

EDS на Superwoman 2020

08 .10

EDS на Superwoman 2020 - Європейська Школа Дизайну 6

В останні вихідні вересня на території столичного Еспоцентру відбулась маштабна подія для жінок та про жінок - форум Superwoman в форматі онлайн і офлайн. І вперше Європейська Школа Дизайну взяла у ньому участь.

Це неймовірно круто, коли збираються разом такі потужні енергії, яким є чим поділитись! Бізнесвумен, чемпіонки, рекордсменки, представниці шоу-бізнесу, які вже змінили своє життя, ділились своїм досвідом протягом двох насичених днів.

Нам теж було чим поділитись! Співзасновниця Європейської Школи Дизайну Олександра Медяник, що одночасно і дизайнер інтер'єру, декоратор з усвідомленим підходом до проєктування, аналітик і сертифікований гід Human Design, має 5 титульних корон і 9 титулів в міжнародних конкурсах для заміжніх жінок, розповідала про свій баланс в сучасному світі жінки та особисту мотивацію і самореалізацію.

Також на форумі представили свої колекції і наші талановиті випускники, деякі з них дебютували вперше, але, без сумніву, успішно. Напрямок "Fashion Design": Анастасія Дудкіна, Вероніка Мізгір та Анна Костенко. Напрямок "Предметний дизайн": Давид Бережняк та Роман Горобець.

Ми пишаємося своїми випускниками та їх кар’єрним розвитком і завжди готові підтримувати! Тож якщо ви живете дизайном так, як і ми, ласкаво просимо до Європейської Школи Дизайну. Жити - означає створювати, і кожен є дизайнером свого життя!

EDS на Superwoman 2020 - Європейська Школа Дизайну 7

ФОТОЗВІТ

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Зареєструватись
Необхідно підтвердити телефон
Залиште Ваші контакті дані для того, аби наші менеджери EDS могли вас проконсультувати
Необхідно підтвердити телефон
Залиште Ваші контактні дані, щоб менеджери EDS могли зв'язатися з Вами і забронювати місце в групі
Подати заявку
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом