/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Садові доріжки та алеї: матеріали та дизайн

26 .03

Садові доріжки та алеї: матеріали та дизайн - Європейська Школа Дизайну 5

Створення садових доріжок та алей - це не лише практичний аспект ландшафтного дизайну, але й можливість надати саду стильний і завершений вигляд. Вибір матеріалів та дизайну доріжок важливий для створення гармонійного та естетичного простору.

Європейська Школа Дизайну підготувала поради, які варто врахувати при створенні садових доріжок та алей на ділянці.

Вибір матеріалів

Камінь: Натуральний камінь - це відмінний вибір для створення класичних і витончених садових доріжок. Він має природну текстуру та кольорову палітру, що додає природності саду та має довговічність у використанні.

Садові доріжки та алеї: матеріали та дизайн - Європейська Школа Дизайну 6

Плитка: Керамічна або бетонна плитка може бути використана для створення сучасних та стильних алей. Вона доступна в різних кольорах і текстурах, що дозволяє створювати різноманітні дизайнерські рішення.

Дерево: Дерев'яні дошки або плити з натурального дерева надають садовим доріжкам теплий і затишний вигляд. Вони ідеально впишуться в природний ландшафт і додадуть природності вашому саду.

Садові доріжки та алеї: матеріали та дизайн - Європейська Школа Дизайну 7

Гравій: Садові доріжки з гравію - це простий і економічний варіант, який відмінно підійде для сучасних садів. Вони легкі у догляді і дозволяють створити невимушений та натуральний ефект.

Садові доріжки та алеї: матеріали та дизайн - Європейська Школа Дизайну 8

Кожен з матеріалів має свої особливості. Камінь більш довговічний, дерево виглядає більш естетично, гравій найпростіше застосувати та викласти у будь-який вигин маршруту. Водночас кам'яні доріжки виглядають брутально, що не підходить всім стилям, дерев'яні потребують догляду (лакування, фарбування тощо) та з часом заміни, а гравій невідомим чином опиняється по всьому саду.

Дизайн

Форма: Виберіть форму доріжок, яка відповідає стилю вашого саду та ваших особистих уподобань. Це може бути пряма лінія або крива форма, відкрита або обрамлена рослинами.

Прикраси: Додайте природні елементи, такі як квіткові клумби або кам'яні вкраплення, щоб прикрасити садові доріжки і створити більш привабливий вигляд.

Садові доріжки та алеї: матеріали та дизайн - Європейська Школа Дизайну 9

Освітлення: Розгляньте можливість встановлення освітлення вздовж доріжок, щоб вони були видимими і вночі. Це не лише підвищить безпеку, а й створить атмосферу затишку та романтики.

Садові доріжки та алеї: матеріали та дизайн - Європейська Школа Дизайну 10

Завдяки правильному вибору матеріалів та уважному плануванню, садові доріжки та алеї стануть важливим елементом саду, який не лише зручний у використанні, але й прикрасить ділянку.

 

Кожен проєкт з Ландшафтного дизайну має безліч додаткових аспектів, які необхідно враховувати під час розробки дизайн-проєкти. Навчитись робити професійні проєкти для ділянок та заробляти на цьому як професіонал можна після навчання в нашій Школі на курсі Ландшафтний дизайн Інтенсив.

Black Friday на програми «Дизайн Інтер’єру.Інтенсив» у грудні
Економія - 30%
Деталі дізнавайтеся у менеджерів
Black Friday на програму «Графічний Дизайн. Інтенсив» у листападі
Економія - 15%
Деталі дізнавайтеся у менеджерів
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

У якому месенджері зв'язатись з Вами?
Залиште Ваші контакті дані для того, аби наші менеджери EDS могли вас проконсультувати
У якому месенджері зв'язатись з Вами?
Залиште Ваші контактні дані, щоб менеджери EDS могли зв'язатися з Вами і забронювати місце в групі
У якому месенджері зв'язатись з Вами?
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
У якому месенджері зв'язатись з Вами?
Дякуємо, що підписались