/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Партнерам

Шановні учасники дизайн індустрії і суміжних ринків! Якщо Ви зацікавлені у розвитку українського ринку дизайну до світового рівня і готові на це впливати, Європейська Школа Дизайну запрошує Вас до співпраці!

ПАРТНЕРСТВО З EDS

Європейська Школа Дизайну запрошує партнерів приєднатися до спільноти молодих дизайнерів для втілення спільних проектів!

Ми орієнтовані на встановлення тісної співпраці з бізнесом, професійними співтовариствами, виставковими компаніями та ЗМІ сфери дизайну.

Департамент розвитку EDS спрямований на встановлення тісної співпраці з бізнесом, професійними співтовариствами, виставковими компаніями та ЗМІ сфери дизайну, які зацікавлені у висококваліфікованих дизайнерах, а також у взаємодії зі школою у межах підтримки процесу підготовки таких фахівців. Головна мета такого партнерства – дати можливість слухачам налагодити контакти для швидшого старту на ринку, отримати досвід при виконанні реальних завдань від замовників та отримати користь зі співпраці з професіоналами різних галузей. Формат взаємодії варіюється від спільних проектів до організації виїзних занять, стажувань, навчальних практик та безпосередньо працевлаштування.

Школа бере участь у профільних виставках і форумах, що дає можливість говорити про дизайн на прикладі вдалих рішень наших партнерів. Викладачі EDS розробляють програми для менеджерів компаній, метою яких є підвищення рівня культури професійного спілкування з дизайнерами.

club
Партнерам - Європейська Школа Дизайну 6

ПАРТНЕРСТВО З EDS ВІДКРИВАЄ МОЖЛИВОСТІ

1
EDS забезпечує інформаційне висвітлення і PR підтримку факту співпраці за рахунок новинних розсилок по базі слухачів, випускників (база понад 30 000), розміщення логотипу і сайту компанії в розділі «Партнери», публікації анонсів та новин на сайті і соціальних мережах Європейської Школи Дизайну.
2
Посилення інтелектуального і промо потенціалу за рахунок спільних проектів, програм та івентів. Розробляючи спільні партнерські активності, Європейська Школа Дизайну бере на себе відповідальність за підбір актуальної теми, залучення спікерів, організацію та промоушн заходи.
3
Вигідно презентувати бренд компанії, товарні марки, лінійки, нові надходження, нові дизайн-рішення і технології на зустрічах зі слухачами та випускниками EDS, у такий спосіб надаючи партнеру потенційних клієнтів на основі технологій довірчого маркетингу, нетворкінгу та клієнтоорієнтованості.
Партнерам - Європейська Школа Дизайну 7

СПІВПРАЦЯ

- У EDS систематично проводяться зустрічі слухачів і випускників з українськими і закордонними представниками творчих індустрій, експертами дизайн ринку.


- Раз у квартал Європейська Школа Дизайну проводить відкритий дизайн лекторій для потенційних замовників дизайн послуг, де представники вашої компанії можуть виступити спікером і показати свої конкурентні переваги для вибору реалізатора дизайн-рішень.


- Європейська Школа Дизайну є організатором проекту "Культурний код", де ваша компанія може бути вигідно представлена як спонсор проекту.


- Щороку в EDS проводяться зустрічі випускників, де обов'язково присутні вже практикуючі дизайнери. Це – також чудова можливість нетворкінгу для вашої компанії.


- Спільна участь у виставках, форумах.


- Надання майданчиків, шоурумів, локацій, обладнання для проведення виїзних та гостьових занять.


- Організація різних партнерських проектів, заходів, івентів.

Партнерам - Європейська Школа Дизайну 7

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

Європейська Школа Дизайну співпрацює з багатьма українськими і зарубіжними компаніями, які гарантують випускникам різні знижки, бонуси та індивідуальні пропозиції. Учасниками програми стають компанії, що зарекомендували себе як надійні партнери EDS. Список компаній-учасників програми лояльності постійно поповнюється та оновлюється.

 

Партнерам - Європейська Школа Дизайну 8

БАЖАЄТЕ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ЗАХОДУ?

Чи, може, Ви хочете стати партнером або спонсором проекту? Зв'яжіться з нами!

Напишіть нам
або зателефонуйте
Партнерам - Європейська Школа Дизайну 9

АНОНС ПАРТНЕРСЬКИХ ПОДІЙ З EDS

28
. 10
19:00
ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ ДИСТАНЦІЙНО
ОСВІТНІ АНОНСИ

Це унікальна програма навчання, орієнтована на зайнятих людей, а також тих, хто живе поза Києвом або...

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, щоб ми могли зв'язатися з вами
Необхідно підтвердити телефон