/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Партнерам

Шановні учасники дизайн індустрії і суміжних ринків! Якщо Ви зацікавлені у розвитку українського ринку дизайну до світового рівня і готові на це впливати, Європейська Школа Дизайну запрошує Вас до співпраці!

ПАРТНЕРСТВО З EDS

 

Європейська Школа Дизайну запрошує партнерів приєднатися до спільноти молодих
дизайнерів для втілення спільних проектів!

Ми орієнтовані на встановлення тісної співпраці з
бізнесом, професійними співтовариствами, виставковими компаніями та ЗМІ сфери дизайну.
Департамент розвитку EDS спрямований на встановлення тісної співпраці з бізнесом, професійними співтовариствами, виставковими компаніями та ЗМІ сфери дизайну, які зацікавлені у висококваліфікованих дизайнерах, а також у взаємодії зі школою у межах підтримки процесу підготовки таких фахівців. Головна мета такого партнерства – дати можливість слухачам налагодити контакти для швидшого старту на ринку, отримати досвід при виконанні реальних завдань від замовників та отримати користь зі співпраці з професіоналами різних галузей. Формат взаємодії варіюється від спільних проектів до організації виїзних занять, стажувань, навчальних практик та безпосередньо працевлаштування.

Школа бере участь у профільних виставках і форумах, що дає можливість говорити про дизайн на прикладі вдалих рішень наших партнерів. Викладачі EDS розробляють програми для менеджерів компаній, метою
яких є підвищення рівня культури професійного спілкування з
дизайнерами.

club

ПАРТНЕРСТВО З EDS ВІДКРИВАЄ МОЖЛИВОСТІ

1
EDS обеспечивает информационное освещение и PR поддержку факта сотрудничества за счет новостных рассылок по базе слушателей, выпускников (база более 30 000), размещения логотипа и сайта компании в разделе «Партнеры», публикации анонсов и новостей на сайте и социальных сетях Европейской Школы Дизайна.
2
Усиление интеллектуального и промо потенциала за счёт совместных проектов, программ и ивентов. Разрабатывая совместные партнёрские активности, Европейская Школа Дизайна берёт на себя ответственность за подбор актуальной темы, привлечение спикеров, организацию и промоушн мероприятия.
3
Выгодно представить бренд компании, товарные марки, линейки, новые поступления, новые дизайн-решения и технологии на встречах со слушателями и выпускниками EDS, тем самым предоставляя партнёру потенциальных клиентов на основании технологий доверительного маркетинга, нетворкинга и клиентоориентирования.

СПІВПРАЦЯ

- У EDS систематично проводяться зустрічі слухачів і випускників з українськими і закордонними представниками творчих індустрій, експертами дизайн ринку.


- Раз у квартал Європейська Школа Дизайну проводить відкритий дизайн лекторій для потенційних замовників дизайн послуг, де представники вашої компанії можуть виступити спікером і показати свої конкурентні переваги для вибору реалізатора дизайн-рішень.


- Європейська Школа Дизайну є організатором проекту "Культурний код", де ваша компанія може бути вигідно представлена як спонсор проекту.


- Щороку в EDS проводяться зустрічі випускників, де обов'язково присутні вже практикуючі дизайнери. Це – також чудова можливість нетворкінгу для вашої компанії.


- Спільна участь у виставках, форумах.


- Надання майданчиків, шоурумів, локацій, обладнання для проведення виїзних та гостьових занять.


- Організація різних партнерських проектів, заходів, івентів.

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

Європейська Школа Дизайну співпрацює з багатьма українськими і зарубіжними компаніями, які гарантують випускникам різні знижки, бонуси та індивідуальні пропозиції. Учасниками програми стають компанії, що зарекомендували себе як надійні партнери EDS. Список компаній-учасників програми лояльності постійно поповнюється та оновлюється.

 

БАЖАЄТЕ ПРИЄДНАТИСЯ ДО ЗАХОДУ?

Чи, може, Ви хочете стати партнером або спонсором проекту? Зв'яжіться з нами!

Напишіть нам
або зателефонуйте

АНОНС ПАРТНЕРСЬКИХ ПОДІЙ З EDS

.
Презентація конкурсу Bazaar Fashion Forward
ПОДІЇ ПАРТНЕРІВ

Журнал Harper's Bazaar оголошує про старт конкурсу Bazaar Fashion Forward! Місія проекту - творити...

.
ДИЗАЙН-ТУР до РИМу для ландшафтних дизайнерів і архітекторів
ПОДІЇ ПАРТНЕРІВ

Перший в світі туристичний хаб Travel Hub і Європейська Школа Дизайну запрошують ландшафтних дизайне...

.
Літня Школа 2019
ОСВІТНІ АНОНСИ

Щороку Європейська Школа Дизайну відкриває двері Літньої Школи для тих, хто хоче з користю провести...

29
. 05
19:00
ДИЗАЙН В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ ВІД НЕДИЗАЙНЕРА
ПРОГРАМИ ДИЗАЙН РОЗВИТКУ

Не пропустіть лекцію Зої Лобод "Дизайн в соціальних мережах від НЕдизайнера: лайфхаки, секрети, кори...

НОВИНИ ВІД ПАРТНЕРІВ

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, щоб ми могли зв'язатися з вами
Залиште ваші контактні дані, щоб ми могли забронювати вам місце
Бажаєте дізнатися більше і приєднатися? Заповніть форму, і організатори зв'яжуться з вами
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!