Найпопулярніші поєднання стилів у 2022 році
24 .01
В сучасному інтер’єрі рідко використовуються моностилі, поступаючись місцем гармонійному поєднанню різних стилів, створюючи нові концепції дизайну. Створення ексклюзивного стилю — завдання не з легких, адже воно передбачає органічне комбінування основних трендів найпопулярніших напрямів.
Розглянемо актуальні тенденції найбільш значущих стилів, що поєднуватимуться в інтер’єрах в 2022 році.
Еко
У цьому стилі використовуються натуральні матеріали природних відтінків. Невід'ємна складова такого інтер'єру — вазони, живі квіти та рослинні композиції.
В оздобленні меблів перевагу варто надати якісним матеріалам з ротангу, дерева та каменю.
Що стосується освітлення, то екостиль можна поєднувати з масивними люстрами, які привертають увагу. Іноді достатньо стилізованого світильника з багаторівневою системою освітлення.
Елементи дизайну в стилі еко чудово пасуватимуть прихильникам здорового способу життя.
Хай-тек
Він створений для тих, хто йде в ногу із інноваційними технологіями. Функціональні технології ідеально поєднуються із сучасним дизайном. Для цього стилю, що зародився в глибинах пізнього модернізму, характерні скляні перегородки та меблі-трансформери.
Палітра включає здебільшого однотонні кольори чорно-білих тонів і відтінків шоколадного.
Лофт
Лофт — це поєднання інноваційних технологій та вінтажу.
Багатьом він знайомий як варіант оформлення офісних приміщень. До основних особливостей інтер'єру в стилі лофт можна віднести відкрите планування, зонування простору за рахунок прозорих декоративних перегородок або колірного розмаїття.
В оздобленні переважають необроблені фактури, цегла, штукатурка та труби. Декоративні стіни з білої цегли у 2022 році стане одним з трендів, який зробить приміщення більш просторим та атмосферним.
При використанні вінтажних елементів варто зробити акцент на одному якісному предметі, наприклад, журнальному чи туалетному столику або старій люстрі.
Мінімалізм
Завдяки легкій інтеграції в різні стилі, сьогодні цей напрям став найбільш затребуваним. Характерна особливість — максимізація простору, великі вікна та гарне освітлення.
Ті ж правила поширюються і на оздоблення стін. Тому на шпалерах немає зображення квітів або візерунків.
Серед оздоблювальних матеріалів обов'язково мають бути присутні пластик, скло, хром або кераміка.
Сканді
Цей стиль чудово підходить як для великих заміських будинків, так і для невеликих квартир. Він дає неймовірну кількість інтерпретацій для організації простору, створюючи затишний та лаконічний інтер’єр.
Скандинавський стиль характеризується використанням натуральних матеріалів. Великі вікна можна прикрасити прозорою тканиною чи жалюзі.
Особливість напряму — освітлювальні прилади складної закрутистої форми, прості геометричні меблі, живі рослини, горщики.
Варто зазначити, що у гонитві за трендами важливо не втратити індивідуальність. Окрім збалансованого стилю, інтер’єр має бути також функціональним та раціонально поєднувати найпопулярніші і не схожі один на одного напрямки дизайну.