/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Команда

ОЛЕНА ШЕСТОПАЛЬ

Співзасновник EDS, керуючий директор, викладач занять бізнес-блоку для дизайнерів. Має великий досвід в бізнесі, маркетингу, консалтингу і освітніх технологіях.

ДЕНИС ДЕОГЕН

Керуючий директор

ДМИТРО МЕДЯНИК

Співзасновник EDS, керівник "Мedyanik STUDIO", дизайнер-практик авторського і функціонального дизайну інтер'єру з багаторічним досвідом. Викладач програм напряму "Дизайн інтер'єру".

ОЛЬГА ВОЛЧЕЛЮК

Адміністратор навчального процесу.

ЮЛІЯ ІВАНИЦЬКА

PR-менеджер.

ДАРИНА СОКИРАН

Керівник відділу продажів.

ТЕТЯНА КУРИЛКО

Менеджер відділу продажів.

ЕМІЛІЯ ПОТАПЕНКО

Керівник відділу по роботі з клієнтами.

ВАЛЕРІЯ ДУБОВИЧ

Менеджер отдела по работе с клиентами.

КАТЕРИНА ПОЛІЩУК

Куратор программ дизайн-развития.

АНТОНІНА ТРОЇЦЬКА

Керівник відділу інтернет-маркетингу.

СВЯТОСЛАВА БЛАЩУК

SMM менеджер.

АННА ЛЕВИЦЬКА

Куратор програми "Дизайн інтер'єру – Професіонал". Архітектор з досвідом у проектуванні та будівництві (більше 15-ти років), дизайнер житлових і громадських інтер'єрів, викладач матеріалознавства і керівник концептуальних кваліфікаційних проектів з 2010 року. 

КСЕНІЯ КУЗЬМЕНКО

Куратор програми "Дизайн інтер'єру – Інтенсив". Архітектор, дизайнер інтер'єру, викладач проектування і програми ArchiCad.

КСЕНІЯ ЛАТІЙ

Куратор програми "Дизайн інтер'єру – Практик". Дизайнер інтер'єру, співзасновниця дизайн-студії "Для Вас", співзасновниця студії Guru Design, викладач "Академії мистецтв краси", член Спілки Дизайнерів України.

ОЛЕНА КРИШТАБ

Куратор програм напрямку "Декорування". Дизайнер-декоратор, практик з досвідом роботи понад 15 років.

АНАСТАСІЯ ЗАЇКА

Куратор з предметного дизайну. Архітектор, дизайнер інтер'єру, розробниця предметного дизайну, СЕО компанії A10 architect, викладач історії мистецтв та стилів в інтер'єрі, комп'ютерної програми ArchiCad, проектування.

КАТЕРИНА БАСОВСЬКА

Куратор програм "Фешн дизайн" та "Дизайн аксесуарів". Дизайнер та співвласниця бренду прикрас "Samokish jewelry".

ОЛЬГА ЧАУС

Куратор програми "Ландшафтний дизайн – Професіонал". Практикуюча ландшафтний архітектор з багаторічним досвідом, керівниця студії ландшафтного дизайну "Витончене Садівництво"/"Изящное Садоводство", президент Асоціації Ландшафтних Архітекторів України. Авторка публікацій з ландшафтної архітектури та дизайну, номінантка багатьох конкурсів, учасниця міжнародних та національних виставок.  

ІВАН БОГОМАЗ

Куратор з графічного дизайну. Досвідчений графічний дизайнер, засновник Ideaform Branding Lab. Спеціалізується на створенні концепцій для розробки фірмових та корпоративних стилів.  

МАРІЯ АНІКІНА

Куратор з графічного дизайну. Художниця, графік, фотограф.

ЮЛІЯ ЯВОРСЬКА

Куратор програми "Ландшафтний дизайн – Інтенсив". Практикуюча ландшафтний дизайнер у сфері екологічного садівництва понад 9 років. Член Київського Ландшафтного Клубу та Асоціації Ландшафтних Архітекторів України. Викладач проектування та історії садово-паркового мистецтва, керівниця кваліфікаційних ландшафтних проектів з 2016 року. Авторка публікацій з ландшафтної архітектури та дизайну, учасниця ландшафтних національних конкурсів та виставок.  

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!