/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/
Програма

Дизайнер-декоратор Професіонал

Двомодульна програма професійної підготовки у сфері декорування житлових і громадських інтер'єрів, малих об'єктів, а також івент-декорування. Наступний старт курсу – вересень 2019.
Записатися на курс

«ДИЗАЙНЕР-ДЕКОРАТОР. ПРОФЕСІОНАЛ» – ЦЕ:

 • комплексна, системна підготовка бізнес-орієнтованих декораторів
 • відповідність міжнародним стандартам професії
 • 108 занять, 9 місяців, 3 рази на тиждень
 • 70 200 грн. за весь курс (7800 грн./місяць). За умови розрахунку за весь курс надається знижка 5%

ПРОГРАМА ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ТИХ, ХТО:

 • не володіє навичками в цій сфері та бажає освоїти декорування "з нуля"
 • хоче кардинально змінити своє життя і заробляти улюбленою справою
 • готовий до нових знань і наполегливої роботи
 • хоче зробити декорування своєю новою професією

МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ВКЛЮЧАЄ:

аудиторні заняття (теоретичні основи та їх практичне відпрацювання), роботу над проектом під керівництвом куратора, виїзні заняття в шоу-руми партнерів
01
майстер-класи з декорування житлових і громадських інтер'єрів, виготовлення авторських предметів декору, технік декорування
02
для роботи з комп'ютерними програмами необхідно мати ноутбук із встановленими програмами Sketch Up, ArchiCAD і Adobe Photoshop
03

ПРОГРАМА ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ:

01.
НАВЧАТИСЯ ТІЛЬКИ У СПЕЦІАЛІСТІВ-ПРАКТИКІВ

Усі викладачі Європейської Школи Дизайну неодмінно є практикуючими дизайнерами і декораторами, ведуть свої проекти, володіють власними студіями, оскільки тільки так можна передати свій практичний досвід і навчити працювати в реаліях сучасного дизайн-ринку.

02.
ПРАЦЮВАТИ НАД РЕАЛЬНИМИ ОБ'ЄКТАМИ

Обов'язковою умовою навчання на програмі є робота над реальним об'єктом і взаємодія з реальним замовником. Це дуже цінний досвід для новачка, який додає впевненості і сприяє швидкому старту в професії.

03.
СТАТИ ПРОФЕСІОНАЛОМ ПОВНІСТЮ "З НУЛЯ"

Ви опануєте всі етапи декорування та роботи, що проводяться для втілення проекту в життя, тобто навчитеся не тільки знаходити натхнення в декоруванні інтер'єру, але й власне створювати його: професійно креслити, візуалізувати свої ідеї.

04.
ЗМІНИТИ СВОЄ ЖИТТЯ ВСЬОГО ЗА РІК!

У процесі навчання Ви оволодієте усіма тонкощами і нюансами роботи над об'єктом, познайомитеся з цікавими людьми, знайдете творчих однодумців, навчитеся відрізняти хороший дизайн від поганого і більше не зможете дивитися на світ звичним чином!

РОБОТИ ВИПУСКНИКІВ

01
ДЕКОР-ПРОЕКТ РЕСТОРАНУ "ЧУМАЦЬКИЙ ШЛЯХ" ТА ІВЕНТ-ПРОЕКТ ВЕСІЛЛЯ
Курс: "Декорування інтер'єру - Професіонал"
Автор: Марина Шульга
дивитися проект
02
ДЕКОР-ПРОЕКТ КВАРТИРИ "ВІВА АРГЕНТИНА"
Курс: "Декорування інтер'єру - Професіонал"
Автор: Марина Шульга
дивитися проект
03
ДЕКОР-ПРОЕКТ ПІЦЕРІЇ PIZZALETO ТА ІВЕНТ-ПРОЕКТ ДИТЯЧОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ
Курс: "Декорування інтер'єру - Професіонал"
Автор: Ольга Лєбєдєва
дивитися проект
04
ДЕКОР-ПРОЕКТ КВАРТИРИ "ЛЕГКА ЧАРІВНІСТЬ ВІЧНОЇ КЛАСИКИ"
Курс: "Декорування інтер'єру - Професіонал"
Автор: Ольга Лєбєдєва
дивитися проект

ПО ЗАВЕРШЕННІ НАВЧАННЯ ВИ ЗМОЖЕТЕ:

1
працювати декоратором інтер'єру і створити свій власний бізнес у цій сфері
2
створювати і реалізовувати концепції оформлення приміщень і простору для подій будь-якого формату
3
додатково отримати диплом Британської школи дизайну Rhodec International

ОБЕРІТЬ ЗРУЧНИЙ ДЛЯ ВАС ФОРМАТ НАВЧАННЯ

Дата старту групи

Формат навчання

Графік занять

З ПИТАНЬ ЗАПИСУ НА ПРОГРАМУ

Contact photo
(044) 331 37 08 manager.eds33@gmail.com

Дарина Сокиран

Contact photo
(044) 331 37 00 manager.eds88@gmail.com

Тетяна Курилко

СТРУКТУРА ПРОГРАМИ

 • 1. ОСНОВИ
 • 2. МАЛЮНОК ДЛЯ ДЕКОРАТОРА
 • 3. ГРАФІЧНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ДЕКОРАТОРІВ
 • 4. ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ ПРИМІЩЕНЬ ЖИТЛОВИХ ТА ГРОМАДСЬКИХ
 • 5. СВІТЛО В ІНТЕР'ЄРІ
 • 6. ПРОЕКТУВАННЯ
 • 1. БІЗНЕС-БЛОК
 • 2. МАТЕРІАЛОЗНАВСТВО
 • 3. ТЕКСТИЛЬ В ІНТЕР'ЄРІ
 • 4. ФЛОРИСТИКА
 • 5. ІВЕНТ-ДЕКОРУВАННЯ
 • 6. КОМПЛЕКТАЦІЯ
 • 7. ПРАКТИЧНЕ ДЕКОРУВАННЯ
 • 8. ДЕКОРУВАННЯ ФАСАДУ
 • 9. ЗАХИСТ
 • МОДУЛЬ А
 • МОДУЛЬ В
 • Визначення професії. Поняття декору та декорування. Локації професії. Відомі дизайнери-декоратори. Бриф, концепт-борд. Психологія замовника. Авторський нагляд і Документація. Організаційні питання курсу.

  Основи композиції.


  Колір і світло в інтер'єрі. Вплив холодних і теплих кольорів. Колірне коло. Схеми. Вплив текстури і фактури на відчуття людини. Сучасні тенденції.


  Стилістика інтер'єрів. Колір і стиль, характерні елементи класичних і сучасних стилів. Актуальні стилі і напрямки в оформленні громадських інтер'єрів та івентів. Огляд оформлення інтер'єрів різних призначень трендових дизайнерів-декораторів.

 • Створення декоративних візуалізацій, побудова перспективи. Скетч. Ескіз розробки індивідуальних елементів декору (меблі, текстиль). Текстури і фактури у скетчі: тканина, дерево, камінь, скло.

 • Основи графічних програм ADOBE PHOTOSHOP і Sketch Up, огляд основних програм та інтерфейсу програм. Гарячі клавіші.

  Опрацювання скетчу в програмі. Побудова 2D об'єкта. Перенесення моделі в ADOBE PHOTOSHOP і поєднання зі скетчем.

  Плани та розгорнення стін в ArchiCAD. Огляд можливостей 3D max. Як давати тех.завдання візуалізатору.

 • Функціонально-технологічні системи. Водопостачання, опалення. Кондиціонування та вентиляція. Електрика і освітлення. Схеми підключення електричного обладнання. Сценарій освітлення. Робота із суміжниками.

 • Основні типи освітлення. Верхнє світло. Робоче світло. Підсвічування. Декоративне освітлення. Рухоме світло. Джерела світла, як один з найважливіших елементів декору інтер'єру. Сучасні тенденції. Огляд ринку.

 • Робота над обмірним планом. Розробка концепції. Функціональне зонування і перепланування інтер'єру. Методи зонування. Ергономіка. Особливості проектування заміського житла. Теоретичні основи композиції та функціонального зонування громадських інтер'єрів. HoReCa, магазини і бутіки, вітрини. Офісні та дитячі приміщення.

  Бажання дизайнерів і можливості замовників. Особливості дизайну та декорування окремих приміщень житлового інтер'єру. Кошторис. Бюджет.

 • Аналіз структури ринку дизайнерських послуг, конкурентного середовища. Принципи правильного мислення підприємця. Риси характеру в дизайн-підприємництві. Монетизація довіри - матриця типів клієнтів в интерьерном бізнесі. Сегментація клієнтів в дизайн бізнесі. Вибір свого ідеального замовника. Підходи в ціноутворення в інтер'єрному бізнесі.

  Маркетинг для інтер'єрного бізнесу.

  Специфіка маркетингових каналів для просування бізнесу в декорі інтер'єрів. З чого почати починаючому дизайнеру. Інтернет-маркетинг, специфіка в інтер'єрних послугах. Сайт, блог, соцмережі, етапи взаємодії з веб студією або фрілансером. Інструменти просування онлайн ресурсу: SEO, контекст, SMM. Offline просування і PR-активність

 • Вплив текстури і фактури на сприйняття інтер'єру. Можливості та види оздоблення стін і стель.

  ФАРБА - запорука успішного декорування. Види фарбування, декор покриття, декор штукатурки, (традиційні та сучасні технології). Колорування.

  ОБОЇ на будь який смак (види і форми виробникі). Міцне покриття: плитка, мозаїка, камінь, мармур, цегла, декорування підлог: Плитка, Дерево, Ламінат. Покриття та килими. Камінь.

  Огляд матеріалів і марок виробників, технологій для декорування та дизайну громадських інтер'єрів. Відмінність особливості матеріалів для громадських закладів. Можливості сучасної поліграфії і реклами, лазерна різка, ЧПУ для декорування, підготовка макету.

   

 • Огляд видів і складів тканин. Улюблені тканини декораторів. Сучасні тенденції в текстильному декорі. Оформлення вікон. Подушки, покривала. Чохли для меблів. Текстиль в м'яких меблів. Текстиль в якості шпалер. Види карнизів. Декор.елементи (шнури, Кутаси, тасьма). Особливості текстилю для громадських закладів. Створення індивідуального текстильного декору.

 • Необхідні навички та інструменти для флориста. Створення композиції з живих і штучних квітів. Принципи роботи. Використання в інтер'єрах громадського призначення. Горшкові рослини в інтер'єрі.

 • (Оформлення весіль, днів народжень, корпоративів, тематичних вечірок).

  Бриф, концепція, види подачі проекту, створення елементів декору. Текстильне оформлення подій. Вітрінистика. Кошторис. Завдання на івент-проект.

 • методи підбору матеріального асорті. Створення декоративного антуражу. Художні елементи і аксесуари інтер'єру.

  Види мебелі і матеріали для виготовлення. Розробка ескізу і макету мебелів для виробництва. Особливості виробництва і прорахунку меблів. Методи передачі зображення меблів для Замовника. Реставрація меблів як друге життя.

 • Декораторські прийоми, технології матеріалів, інструменти. Техніки імітацій: патинування, золочення, декупаж, структурні пасти, кракелюр. Бутафорія. Техніки декорування стін.

 • Фасад як продовження інтер'єру приміщення. Стилі і напрямки. Відомість матеріалів і огляд ринку матеріалів. Методи проф.подачі проекту. Паспорт обробки і кошторис. Освітлення.

 • Консультаційні заняття з підготовки дипломного проекту до захисту. Відкритий захист дипломного проекту. До захисту подається проект, що складається з альбому А3 формату і електронної презентації в PDF або PowerPoint форматі.

ВИКЛАДАЧІ-ПРАКТИКИ

програму ведуть практикуючі фахівці – дизайнери і декоратори, які можуть поділитися практичним досвідом та своїми знаннями особливостей ринку і замовників

НЕВЕЛИКІ ГРУПИ
8-15 ОСІБ

дозволяють викладачам максимально якісно надавати інформацію слухачам, а також ретельно опрацьовувати практичні заняття

НЕТВОРКІНГ
БІЗНЕС-МОДУЛЬ

лекції з організації бізнесу у сфері декорування інтер'єру, робота над реальним об'єктом і виїзні заняття у партнерів Школи сприяють максимально швидкому долученню слухачів до дизайн-ринку

РЕЗУЛЬТАТИ НАВЧАННЯ

01.
ГОТОВЕ ПОРТФОЛІО ДЕКОРАТОРА

До завершення навчання слухач формує своє портфоліо – проект з 3-х частин: декорування житлового об'єкта, громадського інтер'єру і проект оформлення заходу. Проект виконується як у ручній подачі, так і за допомогою вивчених програм – Sketch Up, ArchiCAD і Photoshop.

02.
ТВОРЧА САМОРЕАЛІЗАЦІЯ

Ви розкриєте свій внутрішній творчий потенціал, навчитеся керувати натхненням і зрозумієте, як використовувати свій талант і творчі здібності в декоруванні інтер'єру.

03.
ПОВНИЙ НАБІР ЗНАНЬ І НАВИЧОК ДЛЯ РОБОТИ ДЕКОРАТОРА

Ви не просто навчитеся підбирати текстиль і предмети декору в готовий інтер'єр, але зможете професійно креслити і візуалізувати свої ідеї, створювати естетично привабливе інтер'єрне середовище і керувати різними просторами за допомогою прийомів декорування.

04.
МАКСИМАЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ У ДИЗАЙН-СЕРЕДОВИЩЕ

Європейська Школа Дизайну ініціює постійне спілкування слухачів з представниками галузі, проводить різні заходи із залученням партнерів, організовує колаборативну роботу слухачів і професіоналів ринку.

05.
РОЗВИТОК КАР'ЄРИ У СФЕРІ ДЕКОРУВАННЯ ІНТЕР'ЄРУ

Завдяки опанованій програмі Ви легко зможете організувати свій бізнес у сфері декораторських послуг, при цьому неважливо, скільки Вам років і чим Ви займалися до цього.

06.
МОЖЛИВІСТЬ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ З БУДЬ-ЯКОЇ ТОЧКИ СВІТУ

Окрім того, що програма відповідає міжнародному стандарту, ми постійно доопрацьовуємо її та актуалізуємо відповідно до світових тенденцій навчання. Завдяки цьому наші випускники успішно розвивають свою справу і за межами України.

ВІДГУКИ ВИПУСКНИКІВ

Review image
Марина Шульга
Випускниця програми "Дизайнер-декоратор - Професіонал"

З приходом нового куратора Олени Криштаб навчання на напрямку "Декорування" перейшло на новий рівень. Нова програма здивує всіх. Багато часу приділено практичним навичкам і комп'ютерним програмам. І окреме спасибі за івент-декор тематичних заходів.

Review image
Ольга Лебедєва
Випускниця програми "Дизайнер-декоратор - Професіонал"

Я довго думала про необхідність вивчення даного курсу. Вибирала між школами і дуже рада, що мій вибір зупинився саме на EDS. Чудові викладачі, практики, професіонали своєї справи. Надихають кожним словом на нові звершення.

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ПРОГРАМУ?

Напишіть нам! Наші менеджери з радістю поспілкуються з Вами та дадуть відповіді на усі питання, що Вас цікавлять!

Напишіть нам
або зателефонуйте
Показати
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, щоб наші менеджери допомогли Вам визначитися з форматом навчання
Залиште Ваші контактні дані, щоб менеджери EDS могли зв'язатися з Вами і забронювати місце в групі
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE

ОЛЕНА КРИШТАБ

Викладач напрямів:

ДЕКОРУВАННЯ

Дизайнер-декоратор, практик с опытом работы более 15-ти лет, ведущий дизайнер компании "Dom4M".

 

www.facebook.com/bluevelvetdecor

ЛЕСЯ МАКСАЄВА

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ

Опытный мастер-декоратор. Специализируется на разработке и реализации проектов от эскиза до готового результата, декорировании и росписи мебели, стен, светильников и других предметов интерьера, реставрационных работах, event-декорировании, проведении мастер-классов. Активная участница и призер различных конкурсов, социальных проектов и акций.

 

https://www.facebook.com/masterskayabezuprechnogovkusa

ОЛЕНА ШЕСТОПАЛЬ

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ, Предметний дизайн, Ландшафтний дизайн, Графічний дизайн, Загальні дизайн-компетенції

Управляющий директор EDS. Обладает большим опытом в бизнесе, маркетинге, консалтинге и образовательных технологиях. Ведет занятия по построению дизайн-бизнеса.

 

http://eds.ua

 

В'ЯЧЕСЛАВ КАЗАНЕВСЬКИЙ

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ, Загальні дизайн-компетенції

Художник, преподаватель живописи, рисунка и скетчинга. Считает, что работать в любых отраслях изобразительного искусства – это счастье. Профессиональные увлечения: живопись, настенная роспись, карикатуры, шаржи.

 

http://www.kazanevskyi.com.ua

МАРІЯ ПОЛІЩУК

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ, Предметний дизайн, Графічний дизайн, Загальні дизайн-компетенції

Талантливая художница и преподаватель, график и оформитель. Увлекается художественной фотографией, созданием видеороликов, иллюстраций. Владеет различными навыками в области скетчинга, живописи маслом, а также графическими техниками (офорт, литография, гравюра, пастель, акварель).

 

Скетчи Марии: https://goo.gl/s8GQS1

КЛЕМЕНТИНА КОНДРАТЮК-ГОКУНЬ

Викладач напрямів:

ДЕКОРУВАННЯ

Художник-монументалист, дизайнер-декоратор интерьера, член Союза Дизайнеров Украины.

 

https://www.facebook.com/bluevelvetdecor

ОЛЕНА РЄЗНІКОВА

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ

Дизайнер, декоратор. Основательница Салона Красоты Ваших Окон – shtory.com.ua

 

МАКСИМ ЖДАНОВИЧ

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ, Предметний дизайн

Художник, декоратор, опытный преподаватель основ рисунка и скетчинга для дизайнеров. В преподавательской деятельности нравится работа с людьми и возможность работать над собой, становиться терпеливей и внимательней к людям. Максим считает, что помогая раскрыться другим, много интересного узнаешь, прежде всего, о самом себе.

 

 

Сайт художника: zhdanovich.in.ua

МАРИНА ШУЛЬГА

Викладач напрямів:

ДЕКОРУВАННЯ

Декоратор, преподаватель компьютерных программ для декораторов интерьера, выпускница Европейской Школы Дизайна.

 

https://www.facebook.com/bluevelvetdecor

Якщо у Вас залишились питання, напишіть нам
Залиште Ваші контактні дані, менеджер зв'яжеться з Вами і допоможе обрати програму
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!