/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/
Програма

Дизайнер-декоратор Професіонал

Двомодульна програма професійної підготовки у сфері декорування житлових і громадських інтер'єрів, малих об'єктів, а також івент-декорування. Наступний старт курсу - 26 жовтня!
Записатися на курс

«Дизайнер-декоратор. Професіонал» – це:

 • комплексна, системна підготовка бізнес-орієнтованих декораторів
 • відповідність міжнародним стандартам професії
 • 108 занять, 9 місяців, 3 рази на тиждень
  54 000 грн. за весь курс (6000 грн./місяць). За умови розрахунку за весь курс надається знижка 5%

Програма підходить для тих, хто:

 • не володіє навичками в цій сфері та бажає освоїти декорування "з нуля"
 • хоче кардинально змінити своє життя і заробляти улюбленою справою
 • готовий до нових знань і наполегливої роботи
 • хоче зробити декорування своєї новою професією

Методика навчання включає:

аудиторні заняття (теоретичні основи і їх практичне відпрацювання), роботу над проектом під керівництвом куратора, виїзні заняття в шоу-руми партнерів
01
майстер-класи з декорування житлових і громадських інтер'єрів, виготовлення авторських предметів декору, технік декорування
02
для роботи з комп'ютерними програмами необхідно мати ноутбук з встановленими програмами Sketch Up, ArchiCAD і Adobe Photoshop
03

Програма дає можливість:

01.
навчатися тільки у спеціалістів-практиків

Всі викладачі Європейської Школи Дизайну неодмінно є практикуючими дизайнерами і декораторами, ведуть свої проекти, володіють власними студіями, оскільки тільки так можна передати свій практичний досвід і навчити працювати в реаліях сучасного дизайн-ринку.

02.
працювати над реальними об'єктами

Обов'язковою умовою навчання на програмі є робота над реальним об'єктом і взаємодія з реальним замовником. Це дуже цінний досвід для новачка, який додає впевненості і сприяє швидкому старту в професії.

03.
стати професіоналом повністю ''з нуля''

Ви опануєте всі етапи декорування та роботи, що проводяться для втілення проекту в життя, тобто навчитеся не тільки знаходити натхнення в декоруванні інтер'єру, але й власне створювати його: професійно креслити, візуалізувати свої ідеї.

04.
змінити своє життя всього за 1 рік!

У процесі навчання Ви оволодієте усіма тонкощами і нюансами роботи над об'єктом, познайомитеся з цікавими людьми, знайдете творчих однодумців, навчитеся відрізняти хороший дизайн від поганого і більше не зможете дивитися на світ по-старому!

Роботи випускників

01
Декор-проект ресторану "Чумацький шлях" та івент-проект весілля
Курс: "Декорування інтер'єру - Професіонал"
Автор: Марина Шульга
дивитися проект
02
Декор-проект квартири "Віва Аргентина"
Курс: "Декорування інтер'єру - Професіонал"
Автор: Марина Шульга
дивитися проект
03
Декор-проект піцерії PIZZALeto та івент-проект дитячого дня народження
Курс: "Декорування інтер'єру - Професіонал"
Автор: Ольга Лєбєдєва
дивитися проект
04
Декор-проект квартири "Легка чарівність вічної класики"
Курс: "Декорування інтер'єру - Професіонал"
Автор: Ольга Лєбєдєва
дивитися проект

По закінченню курсу Ви зможете:

1
працювати декоратором інтер'єру і створити свій власний бізнес у цій сфері
2
створювати і реалізовувати концепції оформлення приміщень і простору для подій будь-якого формату
3
додатково отримати диплом Британської школи дизайну Rhodec International

Оберіть зручний для Вас формат навчання

Дата старту групи

Формат навчання

Графік занять

З питань запису на програму

Contact photo
(044) 331 37 00 manager.eds33@gmail.com

Дарина Сокиран

Contact photo
(044) 331 37 00 manager.eds88@gmail.com

Ірина Шаповал

Структура програми

 • 1. Основи
 • 2. малюнок для декоратора
 • 3. графічні програми для декораторів
 • 4. Інженерно-технічне оснащення приміщень житлових і громадських
 • 5. світло у інтер'єрі
 • 6. проектування
 • 1. бізнес-блок
 • 2. матеріаловедення
 • 3. текстиль в інтер'єрі
 • 4. флористика
 • 5. івент-декорування
 • 6. комплектація
 • 7. практичне декорування
 • 8. декорування фасаду
 • 9. захист
 • модуль А
 • Модуль В
 • Визначення професії. Поняття декору та декорування. Локації професії. Відомі дизайнери-декоратори. Бриф, концепт-борд. Психологія замовника. Авторський нагляд і Документація. Організаційні питання курсу.

  Основи композиції.


  Колір і світло в інтер'єрі. Вплив холодних і теплих кольорів. Колірний круг. Схеми. Вплив текстури і фактури на відчуття людини. Сучасні тенденції.


  Стилістика інтер'єрів. Колір і стиль, характерні елементи класичних і сучасних стилів. Актуальні стилі і напрямки в оформленні громадських інтер'єрів і івентів. Огляд оформлення інтер'єрів різних призначень трендових дизайнерів-декораторів.

 • Створення декоративних візуалізацій, побудова перспективи. Скетч. Ескіз розробки індивідуальних елементів декору (меблі, текстиль). Текстури і фактури в скетчі: тканина, дерево, камінь, скло.

 • Основи графічних програм ADOBE PHOTOSHOP і Sketch Up, огляд основних програм та інтерфейсу програм. Гарячі клавіші.

  Опрацювання скетчу в програмі. Побудова 2D об'єкта. Перенесення моделі в ADOBE PHOTOSHOP і поєднання зі скетчем.

  Плани та розгорнення стін в ArchiCAD. Огляд можливостей 3D max. Як давати тех.задания візуалізатору.

 • Функціонально-технологічні системи. Водопостачання, опалення. Кондиціонування та вентиляція. Електрика і освітлення. Схеми підключення електричного обладнання. Сценарій освітлення. Робота із суміжниками.

 • Основні типи освітлення. Верхнє світло. Робоче світло. Підсвічування. Декоративне освітлення. Рухоме світло. Джерела світла, як один з найважливіших елементів декору інтер'єру. Сучасні тенденції. Огляд ринку.

 • Робота над обмірним планом. Розробка концепції. Функціональне зонування і перепланування інтер'єру. Методи зонування. Ергономіка. Особливості проектування заміського житла. Теоретичні основи композиції та функціонального зонування громадських інтер'єрів. HoReCa, магазини і бутіки, вітрини. Офісні та дитячі приміщення.

  Бажання дизайнерів і можливості замовників. Особливості дизайну та декорування окремих приміщень житлового інтер'єру. Кошторис. Бюджет.

 • Аналіз структури ринку дизайнерських послуг, конкурентного середовища. Принципи правильного мислення підприємця. Риси характеру в дизайн-підприємництві. Монетизація довіри - матриця типів клієнтів в интерьерном бізнесі. Сегментація клієнтів в дизайн бізнесі. Вибір свого ідеального замовника. Підходи в ціноутворення в інтер'єрному бізнесі.

  Маркетинг для інтер'єрного бізнесу.

  Специфіка маркетингових каналів для просування бізнесу в декорі інтер'єрів. З чого почати починаючому дизайнеру. Інтернет-маркетинг, специфіка в інтер'єрних послугах. Сайт, блог, соцмережі, етапи взаємодії з веб студією або фрілансером. Інструменти просування онлайн ресурсу: SEO, контекст, SMM. Offline просування і PR-активність

 • Вплив текстури і фактури на сприйняття інтер'єру. Можливості та види оздоблення стін і стель.

  ФАРБА - запорука успішного декорування. Види фарбування, декор покриття, декор штукатурки, (традиційні та сучасні технології). Колорування.

  ОБОЇ на будь який смак (види і форми виробникі). Міцне покриття: плитка, мозаїка, камінь, мармур, цегла, декорування підлог: Плитка, Дерево, Ламінат. Покриття та килими. Камінь.

  Огляд матеріалів і марок виробників, технологій для декорування та дизайну громадських інтер'єрів. Відмінність особливості матеріалів для громадських закладів. Можливості сучасної поліграфії і реклами, лазерна різка, ЧПУ для декорування, підготовка макету.


 • Огляд видів і складів тканин. Улюблені тканини декораторів. Сучасні тенденції в текстильному декорі. Оформлення вікон. Подушки, покривала. Чохли для меблів. Текстиль в м'яких меблів. Текстиль в якості шпалер. Види карнизів. Декор.елементи (шнури, Кутаси, тасьма). Особливості текстилю для громадських закладів. Створення індивідуального текстильного декору.

 • Необхідні навички та інструменти для флориста. Створення композиції з живих і штучних квітів. Принципи роботи. Використання в інтер'єрах громадського призначення. Горшкові рослини в інтер'єрі.

 • (Оформлення весіль, днів народжень, корпоративів, тематичних вечірок).

  Бриф, концепція, види подачі проекту, створення елементів декору. Текстильне оформлення подій. Вітрінистика. Кошторис. Завдання на івент-проект.

 • методи підбору матеріального асорті. Створення декоративного антуражу. Художні елементи і аксесуари інтер'єру.

  Види мебелі і матеріали для виготовлення. Розробка ескізу і макету мебелів для виробництва. Особливості виробництва і прорахунку меблів. Методи передачі зображення меблів для Замовника. Реставрація меблів як друге життя.

 • Декораторські прийоми, технології матеріалів, інструменти. Техніки імітацій: патинування, золочення, декупаж, структурні пасти, кракелюр. Бутафорія. Техніки декорування стін.

 • Фасад як продовження інтер'єру приміщення. Стилі і напрямки. Відомість матеріалів і огляд ринку матеріалів. Методи проф.подачі проекту. Паспорт обробки і кошторис. Освітлення.

 • Консультаційні заняття з підготовки дипломного проекту до захисту. Відкритий захист дипломного проекту. До захисту подається проект, що складається з альбому А3 формату і електронної презентації в PDF або PowerPoint форматі.

ВИКЛАДАЧІ-ПРАКТИКИ

програму ведуть практикуючі фахівці – дизайнери і декоратори, які можуть поділитися практичним досвідом та своїми знаннями особливостей ринку і замовників

НЕВЕЛИКІ ГРУПИ
8-15 чоловік

дозволяють викладачам максимально якісно надавати інформацію слухачам, а також ретельно опрацьовувати практичні заняття

НЕТВОРКІНГ
БІЗНЕС-МОДУЛЬ

лекції з організації бізнесу у сфері декорування інтер'єру, робота над реальним об'єктом і виїзні заняття у партнерів Школи сприяють максимально швидкому долученню слухачів до дизайн-ринку

Результати навчання

01.
Готове портфоліо декоратора

До завершення навчання слухач формує своє портфоліо – проект з 3-х частин: декорування житлового об'єкта, громадського інтер'єру і проект оформлення заходу. Проект виконується як у ручній подачі, так і за допомогою вивчених програм – Sketch Up, ArchiCAD і Photoshop.

02.
Творча самореалізація

Ви розкриєте свій внутрішній творчий потенціал, навчитеся керувати натхненням і зрозумієте, як використовувати свій талант і творчі здібності в декоруванні інтер'єру.

03.
Повний набір знань і навичок для роботи декоратора

Ви не просто навчитеся підбирати текстиль і предмети декору в готовий інтер'єр, але зможете професійно креслити і візуалізувати свої ідеї, створювати естетично привабливе інтер'єрне середовище і керувати різними просторами за допомогою прийомів декорування.

04.
Максимальна інтеграція у дизайн-середовище

Європейська Школа Дизайну ініціює постійне спілкування слухачів з представниками галузі, проводить різні заходи із залученням партнерів, організовує колаборативну роботу слухачів і професіоналів ринку.

05.
Розвиток кар'єри у сфері декорування інтер'єру

Завдяки опанованій програмі Ви легко зможете організувати свій бізнес у сфері декораторських послуг, при цьому неважливо, скільки Вам років і чим Ви займалися до цього.

06.
Можливість ведення бізнесу з будь-якої точки світу

Крім того, що програма відповідає міжнародному стандарту, ми постійно доопрацьовуємо її та актуалізуємо відповідно до світових тенденцій навчання. Завдяки цьому наші випускники успішно розвивають свою справу і за межами України.

Викладачі програми

Навчальний процес

Бажаєте дізнатися більше про програму?

Напишіть нам! Наші менеджери з радістю поспілкуються з Вами та дадуть відповіді на усі питання, що Вас цікавлять!

Напишіть нам
або зателефонуйте
Показати
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, щоб наші менеджери допомогли Вам визначитися з форматом навчання
Залиште Ваші контактні дані, щоб менеджери EDS могли зв'язатися з Вами і забронювати місце в групі
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE

Олена Шестопаль

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ, Предметний дизайн, Ландшафтний дизайн, Графічний дизайн, Загальні дизайн-компетенції

Управляющий директор EDS. Обладает большим опытом в бизнесе, маркетинге, консалтинге и образовательных технологиях. Ведет занятия по построению дизайн-бизнеса.

Олена Криштаб

Викладач напрямів:

ДЕКОРУВАННЯ

Дизайнер-декоратор, практик с опытом работы более 15 лет, ведущий дизайнер компании "Dom4M".

Леся Максаєва

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ

Опытный мастер-декоратор. Специализируется на разработке и реализации проектов от эскиза до готового результата, декорировании и росписи мебели, стен, светильников и других предметов интерьера, реставрационных работах, event-декорировании, проведении мастер-классов. Активный участник и призер различных конкурсов, социальных проектов и акций.

В'ячеслав Казаневський

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ, Загальні дизайн-компетенції

Считает, что работать в любых отраслях изобразительного искусства – это счастье. Профессиональные увлечения: живопись, настенная роспись, карикатуры, шаржи.

Олександра Медяник

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Дизайнер и декоратор интерьера "Медяник STUDIO", практикующий мастер fengshui, профессиональный интерес - психология создания интерьера.


Портфолио дизайнера: www.mstudio.kiev.ua

Марія Поліщук

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ, Графічний дизайн, Загальні дизайн-компетенції

Талантливый художник и преподаватель, график и оформитель. Увлекается художественной фотографией, созданием видеороликов, иллюстраций. Владеет различными навыками в области скетчинга, живописи маслом, а также графическими техниками (офорт, литография, гравюра, пастель, акварель).

Клементина Кондратюк-Гокунь

Викладач напрямів:

ДЕКОРУВАННЯ

Художник-монументалист, дизайнер-декоратор интерьера, член Союза Дизайнеров Украины.

Олена Резнікова

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ

Дизайнер, декоратор. Основательница Салона Красоты Ваших Окон shtory.com.ua.

Максим Жданович

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ, Предметний дизайн

Художник, декоратор, опытный преподаватель основ рисунка и скетчинга для дизайнеров. Нравится в преподавательской деятельности работа с людьми и возможность работать над собой, становиться терпеливей и внимательней к людям. Максим считает, что помогая раскрыться другим, много интересного узнаешь, прежде всего, о самом себе.


Сайт художника: zhdanovich.in.ua

Марина Шульга

Викладач напрямів:

ДЕКОРУВАННЯ

Декоратор, преподаватель компьютерных программ для декораторов интерьера, выпускница Европейской Школы Дизайна.

Якщо у Вас залишились питання, напишіть нам
Залиште Ваші контактні дані, менеджер зв'яжеться з Вами і допоможе у виборі програми