/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/
Програма

Дизайн інтер'єру Професіонал

Двомодульний курс професійної підготовки в сфері дизайну інтер'єру житлового простору. Програма запускається лише двічі на рік – восени та взимку. Наступний старт курсу - січень 2019.
Записатися на курс

Програма "Дизайн інтер'єру. Професіонал" – це:

 • комплексна, системна підготовка бізнес-орієнтованих дизайнерів
 • відповідність міжнародним стандартам професії (сертифікація в IIDA)
 • 108 занять, 9 місяців, 3 рази на тиждень
 • 75 600 грн. за весь курс (8400 грн./місяць). При оплаті за весь курс надається знижка 5%

Програма підходить для тих, хто:

 • не володіє навичками у цій сфері та бажає освоїти дизайн інтер'єру "з нуля"
 • хоче кардинально змінити своє життя і заробляти улюбленою справою
 • готовий до нових знань і наполегливої праці
 • хоче зробити дизайн інтер'єру своєї новою професією

До програми входять:

аудиторні лекції з теорії дизайну, практичне відпрацювання пройдених лекцій, роботу над проектом під керівництвом куратора, виконання домашніх завдань
01
нетворкінг – виїзні заняття в салони і шоуруми партнерів, воркшопи та майстер-класи від професіоналів, відвідування профільних виставок, участь у конкурсах
02
ВАЖЛИВО! Для роботи з комп'ютерними програмами необхідно мати ноутбук із встановленими програмами ArchiCAD, Adobe Photoshop і 3D Max
03

Програма дає можливість:

01.
навчатися тільки у дизайнерів-практиків

Усі викладачі Європейської Школи Дизайну неодмінно є практикуючими дизайнерами, ведуть свої проекти, володіють власними дизайн-студіями, оскільки тільки так можна передати свій практичний досвід і навчити працювати в реаліях сучасного дизайн-ринку.

02.
працювати над реальними об'єктами

Обов'язковою умовою навчання є робота з реальним об'єктом і взаємодія з реальним замовником. Такий досвід – вкрай цінний для новачка. Це додає впевненості і сприяє швидкому старту в професії.

03.
стати професіоналом повністю ''з нуля''

Ви навчитеся творчо вирішувати композиційні, стилістичні, колористичні, ергономічні завдання проекту і створювати зручне, комфортне житло, що відповідає сучасним модним тенденціям і художньому смаку, навіть якщо до цього не тримали в руках олівець!

04.
змінити своє життя всього за 1 рік!

У процесі навчання Ви опануєте усі тонкощі та нюанси роботи над об'єктом, познайомитеся з цікавими людьми, знайдете творчих однодумців, навчитеся відрізняти хороший дизайн від поганого і більше не зможете дивитися на світ так, як робили це раніше!

Роботи випускників:

01
Будинок "MOONLIGHT"
Курс: "Дизайн інтер'єру - Професіонал"
Автор: Світлана Валкер
дивитися проект
02
Будинок "PRIVATMINIMUM"
Курс: "Дизайн інтер'єру - Професіонал"
Автор: Олена Голинська
дивитися проект
03
КВАРТИРА В ЖК "RIVERSTONE"
Курс: "Дизайн інтер'єру - Професіонал"
Автор: Яна Луцька
дивитися проект
04
КВАРТИРА В СТИЛІ КОНТЕМПОРАРІ
Курс: "Дизайн інтер'єру - Професіонал"
Автор: Анна Прокопенко
дивитися проект
05
КВАРТИРА В СТИЛІ АВАНГАРД
Курс: "Дизайн інтер'єру - Професіонал"
Автор: Юлія Червяченко
дивитися проект
06
БУДИНОК В ЕКОСТИЛІ ТА СТИЛІ LOFT
Курс: "Дизайн інтер'єру - Професіонал"
Автор: Аліна Калашнікова
дивитися проект
07
ТАУНХАУС В СТИЛІ СУЧАСНОЇ КЛАСИКИ
Курс: "Дизайн інтер'єру - Професіонал"
Автор: Ольга Рябенко
дивитися проект
08
БУДИНОК В СТИЛІ МІНІМАЛІЗМУ ТА КОНСТРУКТИВІЗМУ
Курс: "Дизайн інтер'єру - Професіонал"
Автор: Валерія Новікова
дивитися проект
09
КВАРТИРА В СТИЛІ LOFT ТА МІНІМАЛІЗМУ
Курс: "Дизайн інтер'єру - Професіонал"
Автор: Валерія Шаршакова
дивитися проект

По завершенні курсу Ви зможете:

1
працювати дизайнером інтер'єру і налагодити свій власний дизайн-бізнес
2
додатково отримати диплом Британської школи дизайну Rhodec International
3
продовжити навчання за програмою ''Дизайн інтер'єру – Практик''

Структура програми:

 • 1. Загальні дисципліни
 • 2. Скетч
 • 3. Комп'ютерна графіка Adobe Photoshop
 • 4. Проектування
 • 1. Матеріалознавство
 • 2. Освітлення
 • 3. Комп'ютерна графіка ArchiCAD і Artlantis Render
 • 4. Комп'ютерна графіка 3D Max
 • 5. Проектування
 • 6. Додаткові дисципліни
 • Модуль А
 • Модуль В
 • Введення у спеціальність. Поняття і сутність дизайну, перспективи розвитку індустрії. Культові особистості і тенденції в сучасному дизайні. Організаційні питання курсу. Team building.

  Історія мистецтв і стилів інтер'єру. Класичні і сучасні стилі. Стилістичні рішення в інтер'єрі. Консультація зі стилеутворення і вироблення концепції для дизайн-проекту.

  Колір в інтер'єрі. Закони кольорознавства; колірне коло; робота кольорів між собою; колірні гармонії. Психофізіологія сприйняття кольору, створення колористичного колажу. Прийоми створення та корекції простору за допомогою різних кольорів, колірне ескізування.

  Основи об'ємно-просторової композиції.

  Психологія роботи з замовником. Методи роботи зі "складним" клієнтом. Стресостійкість.

  Бізнес-складова роботи дизайнера інтер'єру-фрілансера.

 • Види скетчу, інтер'єрний скетч, матеріали і техніки.

  Основи побудови перспективи. Вибір ракурсу. Композиція скетчу. Графічна техніка. Вправи з лінією. Побудова складних фігур у перспективі.

  Поняття світла і тіні. Заливка площин, побудова тіней. Виконання монохромного скетчу.

  Текстури і фактури у скетчах: скло, дерево, тканина, метал. Вправи на імітацію різних текстур. Створення скетчу інтер'єру з контрастними текcтурами. Контрасти і акценти у скетчах.

  Техніка роботи з акварельними олівцями. Виконання кольорового скетчу акварельними олівцями. Візуалізація концептуального проекту.

 • Основи графічного редактора AdobePhotoshop. Знайомство з програмою, необхідними інструментами. Практичне заняття. Фотофіксація. Колаж настрою. Консультація.

  Основи моделювання в комп'ютерній програмі SketchUp. Інтерфейс і робочий простір програми. Прийоми побудови елементів моделі. Налаштування середовища проектування, побудова обмірного плану дипломної роботи. Робота з бібліотеками. Камера. Освітлення. Візуалізація. Підготовка до друку. Експорт, імпорт з інших програм. Консультації.

 • Загальні поняття (проекції, масштаб, графіка, типи ліній, знайомство з Нойфертом). Підготовка до вимірів. Видача переліку вимог до дипломної роботи. Стадійність і варіантність проектування. Видача техзавдання. Обміри (виїзд на об'єкт). Фотофіксація. Обмірне креслення; масштаб; план; розріз; конструктивний вузол; деталь.

  Робота над обмірним планом. Розміри. Умовні позначення. Примітки. Поняття «Функціональне зонування». Аналіз планування. Тонкощі перепланування з порушенням і без. Інсоляція. Варіанти роботи з пошуком плану з меблями. Умовні позначення меблів, обладнання, техніки.

  Аналіз об'єкта. З'ясування конструктивних і технічних особливостей. Вироблення концепції. Колаж настрою.

  Ергономіка. Демонтаж-монтаж. Поняття ергономіки. Двері. Коридори. Холи. Санвузли. Кухня. Їдальня. Вітальня. Дитяча-спальня-кабінет / робоче місце-гардероб. План з меблями (приклади, вимоги). План з експлікацією. Клаузура. Робоча документація. План з розміщенням меблів. План стель. Креслення деталей і розрізів стель. План розташування освітлювальних приладів з прив'язкою. Сценарії світла. План управління освітленням. План монтажу розеток. Плани підлогових покриттів. Плани та розгортки з розкладкою плитки / санвузли, кухня.

  Комплектація і оформлення альбому. Доопрацювання графічного матеріалу. Консультація / Допуск.

  Захист концептуального проекту модуля А.

 • Матеріалознавство та основи ремонтно-будівельних робіт. Захисні конструкції. Стіни. Перегородки. Функція. Матеріали. Особливості застосування. Підлоги з підігрівом. Підлогові покриття. Класифікація. Керамічна плитка. Наливні підлоги. Плінтуси. Поріжки. Обробка стін. Фарбування. Шпалери. Декоративні штукатурки. Декоративна облицювальна цегла. Облицювання штучним каменем. Стінові панелі. Стелі. Підвісні, рейкові, натяжні. Стелі з панелей. Декоративні оздоблювальні матеріали, матеріали для виготовлення меблів і устаткування. Оздоблювальні матеріали – основні аспекти застосування. Специфікації.

  Майстер-клас від салону партнерів. Покриття для підлоги з деревини, пробки, ламінату, терасної дошки. Виїзний майстер-клас в будівельний гіпермаркет. Виїзний майстер-клас в салон-магазин керамічної плитки та сантехніки.

 • Світло в інтер'єрі. Основи світлотехніки. Роль світла в інтер'єрі; штучне і природне освітлення; особливості освітлення у житлових приміщеннях; системи активного світла; RGB системи.

  Практична робота: розробка концепції освітлення квартири.

 • Інтерфейс і робочий простір програми ArchiCAD; основи проектування. Прийоми побудови елементів моделі. Налаштування середовища проектування, побудова обмірного плану кваліфікаційної роботи.

  Робота з бібліотеками ArchiCAD; Побудова фасадів, розрізів і внутрішніх видів (розгорток приміщень); Візуалізація і публікація проектів ArchiCAD. Прийоми побудови меблів і бібліотечних елементів.

  Основи комп'ютерної графіки Artlantis Render. Доопрацювання графічного матеріалу. Консультація.

 • Знайомство з програмою і її інтерфейсом. Розуміння простору і координат. Вивчення гарячих клавіш і основних функцій програми (побудова геометричних примітивів, їх переміщення, зміна параметрів, копіювання і групування). Побудова сплайнів і їх зміна. Вивчення основних модифікаторів. Основи моделювання. Вивчення модифікатора Edit Poly. Створення посуду з геометричних примітивів.

  Початок роботи з інтер'єром. Експорт геометрії приміщення з Archicad. Налаштування рендеру. Створення камери і встановлення ракурсу. Налаштування глобального освітлення (V-ray Sky). Матеріали і їх властивості. Створення простих матеріалів (V-ray Mtl): акрил, дзеркало, скло. Структурування папок. Створення матеріалу бетону (із застосуванням опції bump). Самостійне завдання: створення матеріалу дерева. Застосування карт відображення. Нанесення матеріалів на поверхні інтер'єру та їх мапінг. Підвантаження 3d моделей меблів. Встановлення вікон і дверей. Фізичні джерела світла. Створення вечірнього сценарію візуалізації. Урізування точкових світильників у гіпсокартоннну стелю. Підвантаження кухні і її модифікація. Візуалізація санвузла. Створення геометричної плитки, її розкладка і підрізування. Вивчення функції Clipping plane. Створення заднього фону фону (тла).

  Постопрацювання візуалізацій в Photoshop. Поради щодо роботи із зображеннями, їх розташування на аркуші альбому і друку.

 • Кваліфікаційне проектування. Видача списку вимог до кваліфікаційної роботи. Уточнення завдання на проектування. Робота із замовником. Уточнення технічних питань; розробка концепції; презентація концепції замовнику; вибір та затвердження ідеї. Колажі настрою.

  Розробка декількох варіантів планування; пошук композиційного рішення. Опрацювання основного варіанту; план розміщення меблів. Опрацювання основних інтер'єрних рішень; схема стель з розташуванням освітлювальних приладів. Схема управління освітленням; сценарії освітлення; розетки. Схема монтажу сантехнічного обладнання, опалювальних приладів, підігріву підлоги. Дверні блоки – схема розташування; конфігурація; специфікація. Схема підлогових покриттів; розрізи на стиках підлогових покриттів. Розгортки санвузлів і кухні з розкладкою плитки; розгортки приміщень. Розрізи; вузли та деталі. Відомості обробки приміщень. Специфікації комплектуючих. Зведений кошторис.


  Візуалізація проекту; доопрацювання графічного матеріалу і пояснювальної записки. Консультація, допуск.

  Захист кваліфікаційного проекту.

 • Бізнес-складова роботи дизайнера інтер'єру-фрілансера.

  Текстиль в інтер'єрі.


  Авторський нагляд.


  Комплектація дизайн проекту.


  Взаємодія дизайнера і візуалізатора.


  Озеленення житлових інтер'єрів.


  Виїзди до партнерів: освітлення, меблі, фарби.


  Основи ремонтно-будівельних робіт. Квартири і будинки.


  Публічні виступи і мистецтво презентації.


  Юридичні аспекти діяльності дизайнера інтер'єрів.


  Консультація від партнера. Основи конструювання меблів.


  Воркшоп від компанії по вентиляційних системах та кондиціонуванню.

ВИКЛАДАЧІ-ПРАКТИКИ

програму ведуть практикуючі фахівці – архітектори, дизайнери, візуалізатори, які можуть поділитися практичним досвідом та своїми знаннями особливостей ринку і замовників

НЕВЕЛИКІ ГРУПИ
8-15 ОСІБ

дозволяють викладачам максимально якісно надавати інформацію слухачам, знаходити індивідуальний підхід до кожного, а також ретельно опрацьовувати практичні заняття

НЕТВОРКІНГ
БІЗНЕС-МОДУЛЬ

лекції з організації бізнесу в дизайні інтер'єру, робота над реальним об'єктом і виїзні заняття у партнерів Школи сприяють максимально швидкому долученню слухачів до дизайн-ринку

Результати навчання:

01.
Готове портфоліо дизайнера

До кінця навчання слухач формує своє портфоліо, що складається з клаузури бліц-завдань і концепту "Будинок мрії", а також повного дизайн-проекту інтер'єру квартири або житлового будинку у двох рівнях.

02.
Творча самореалізація

Ви не просто навчитеся проектувати, а розкриєте свій внутрішній творчий потенціал, навчитеся керувати натхненням і зрозумієте, як використовувати свій талант і творчі здібності в дизайні.

03.
Повний набір знань і навичок для роботи дизайнера

Окрім всієї необхідної теорії, ви отримаєте практичні знання принципів точних обмірів приміщення, побудови креслень, підбору колірних і стильових стилів, меблів та оздоблювальних матеріалів.

04.
Максимальна інтеграція у дизайн-середовище

Європейська Школа Дизайну ініціює постійне спілкування слухачів з представниками галузі, проводить різні заходи із залученням партнерів, організовує колаборативну роботу слухачів і професіоналів ринку.

05.
Розвиток кар'єри у сфері дизайну інтер'єру

Завдяки опанованій програмі Ви легко зможете організувати свій дизайн-бізнес, при цьому неважливо, скільки Вам років і чим Ви займалися до цього.

06.
Можливість ведення бізнесу з будь-якої точки світу

Крім того, що програма відповідає міжнародному стандарту, ми постійно доопрацьовуємо її та актуалізуємо відповідно до світових тенденцій навчання, завдяки чому наші випускники успішно розвивають свою справу і за межами України.

Викладачі програми:

Відгуки випускників:

Review image
Олена Голинська
Випускниця програми "Дизайн інтер'єру - Професіонал"
дивитися відео-відгук

Це не просто програма, це нова спеціальність, це робота, яка приносить масу задоволення. Всі викладачі професіонали своєї справи. Інформація дуже корисна і актуальна. Окреме спасибі Ганні Левицькій за любов до професії, шалено цікаві лекції.

Review image
Світлана Валкер
Випускниця програми "Дизайн інтер'єру - Професіонал"
дивитися відео-відгук

Відмінний і професійний викладацький склад. Моя нова сім'я. Окрема подяка Анні Левицькій за професіоналізм, організованість, мудрість, участь і допомогу в навчанні. Ви мої найулюбленіші і найкращі!

Review image
Аліна Войцех
Випускниця програми "Дизайн інтер'єру - Професіонал"
дивитися відео-відгук

Велике дякую за навчання, за людське ставлення, за повну інформацію з теорії та практики. Ви найкращі! Процвітання та зростання!

Review image
Інна Дардалан
Випускниця програми "Дизайн інтер'єру - Професіонал"

Курсу, який я пройшла, було повністю досить для початку самостійної діяльності як дизайнера інтер'єру. Отримала масу практичних знань і змогла знайти і успішно реалізувати реальний проект ще під час навчання.

Review image
Анна Прокопенко
Випускниця програми "Дизайн інтер'єру - Професіонал"

Навчання мені дуже сподобалося! Всі знання, отримані в школі, я застосовувала в роботі, коли влаштувалася в дизайн-студію асистентом. Мій роботодавець також зазначив, що знання, отримані в ЕДШ - дійсно хороша база.

Review image
Євгенія Зайцева
Випускниця програми "Дизайн інтер'єру - Професіонал"

Школа відмінна! Отримані знання відмінно використовуються відразу на практиці. По закінченню школи дійсно можна працювати і стати професіоналом)

Review image
Наталія Коваль
Випускниця програми "Дизайн інтер'єру - Професіонал"

Чудова школа, дуже доброзичлива атмосфера! Усім дуже дякую! Програма дизайн інтер'єру - це новий старт. Можливість дуже швидко увійти в професію. Викладачі дуже ретельно і вимогливо ставляться до процесу навчання. При цьому приємно, що є індивідуальний підхід.

Review image
Тетяна Жупаненко
Випускниця програми "Дизайн інтер'єру - Професіонал"

Дякую за придбання нової професії! Дуже корисний досвід, чудовий викладацький склад, прекрасно організована робота школи. Окреме спасибі Ганні Левицькій за знання, розуміння і допомогу в будь-яких питаннях.

Історії успіху:

01
ОЛЬГА ПУСТИНЦЕВА

З економіста-міжнародника – в дизайнери інтер'єрів

02
Юлія Булига

Практикуючий дизайнер інтер'єру, директор дизайн-студії Simpeks-Design. Випускниця курсів "Дизайн інтер'єру - Професіонал" та "Дизайн інтер'єру - Практик"

03
Яна Луцька про EDS

Випускниця програми "Дизайн інтер'єру - Професіонал"

Навчальний процес:

Бажаєте дізнатися більше про програму?

Напишіть нам! Наші менеджери з радістю поспілкуються з Вами, а також дадуть відповіді на питання, що Вас цікавлять!

Напишіть нам
або зателефонуйте
Показати
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані! Наш менеджер допоможе Вам визначитися з форматом навчання
Залиште Ваші контактні дані, щоб менеджери EDS могли зв'язатися з Вами і забронювати місце в групі
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE

Анна Левицька

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Архитектор с опытом проектирования и строительства (более 15-ти лет), дизайнер жилых и общественных интерьеров, преподаватель материаловедения и руководитель концептуальных квалификационных проектов с 2010 года. Занимается проектированием как многоэтажных жилых и общественных комплексов, так и коттеджей - от фасадов и планировок до разработки индивидуальной мебели. Любит знакомиться с новыми людьми и помогать представителям нетворческих специальностей овладевать профессией дизайнера интерьера.


Ознакомиться с проектами Анны можно здесь: www.behance.net/an_240367bb

Ксенія Кузьменко

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Архитектор, дизайнер интерьера, преподаватель проектирования и программы ArchiCad.


Ознакомиться с работами Ксении вы можете на сайте sevenplan.com

Дмитро Медяник

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Соучредитель EDS, руководитель "Мedyanik STUDIO", дизайнер-практик авторского и функционального дизайна интерьера с многолетним опытом.


ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЙ ИНТЕРЕС: функционализм в пространстве, тщательное продумывание эргономики и наполнения, полезное использование каждого сантиметра площади, профессионализм в применении современных отделочных материалов, использование и совершенствование новых технологий и материалов.


www.mstudio.kiev.ua

Анастасія Заіка

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, Предметний дизайн

Архитектор, дизайнер интерьера, разработчик предметного дизайна, СЕО компании Архитектор.укр, преподаватель истории искусств и стилей в интерьере, компьютерной программы ArchiCad, проектирования.

Ознакомиться с работами Анастасии Вы можете на сайте архитектор.укр

Олена Шестопаль

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ, Предметний дизайн, Ландшафтний дизайн, Графічний дизайн, Загальні дизайн-компетенції

Управляющий директор EDS. Обладает большим опытом в бизнесе, маркетинге, консалтинге и образовательных технологиях. Ведет занятия по построению дизайн-бизнеса.

Руслан Валітов

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Архитектор, Член Национального Союза архитекторов Украины. Преподаватель компьютерного проектирования интерьеров в программах ArchiCAD, Artlantis.

Сергій Журавель

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Архитектор, дизайнер архитектурной среды.


Смотреть проекты: www.behance.net/archizhuracf9d

В'ячеслав Казаневський

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ, Загальні дизайн-компетенції

Считает, что работать в любых отраслях изобразительного искусства – это счастье. Профессиональные увлечения: живопись, настенная роспись, карикатуры, шаржи.

Олександра Медяник

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Дизайнер и декоратор интерьера "Медяник STUDIO", практикующий мастер fengshui, профессиональный интерес - психология создания интерьера.


Портфолио дизайнера: www.mstudio.kiev.ua

Марія Поліщук

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ, Графічний дизайн, Загальні дизайн-компетенції

Талантливый художник и преподаватель, график и оформитель. Увлекается художественной фотографией, созданием видеороликов, иллюстраций. Владеет различными навыками в области скетчинга, живописи маслом, а также графическими техниками (офорт, литография, гравюра, пастель, акварель).

Олеся Нестеркова

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Искусствовед, более 15-ти лет работает в журналистике по теме дизайна интерьера. На протяжении семи лет занимала пост главного редактора журнала "АрхИдея". Ведет курс "История искусств и стилей в интерьере".

Ольга Терефеєва

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, Предметний дизайн

Дизайнер интерьера, преподаватель направлений "Дизайн интерьера" и "Предметный дизайн".


vododesign.com.ua

Інна Зіміна

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, Предметний дизайн

Архитектор, дизайнер. Преподаватель направлений "Дизайн интерьера" и "Предметный дизайн". Опыт работы в проектировании дизайна интерьера жилых и офисных помещений более 15-ти лет.


costa-doro.com.ua/ru/interior

Ксенія Латій

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Дизайнер интерьера, основатель дизайн-студии "Для Вас", преподаватель "Академии искусств красоты", куратор программы "Дизайн интерьера – Практик" Европейской Школы Дизайна, член Союза Дизайнеров Украины.

Анна Синько

Викладач напрямів:

Ландшафтний дизайн

Архитектор, практикующий ландшафтный дизайнер, преподаватель дендрологии, директор центра ландшафтного дизайна "Аника".


Instagram-страница Анны Синько – www.instagram.com/anna.sinko

Артур Богинський

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Дизайнер интерьеров и мебели. Более шести лет опыта создания точных производственных чертежей и концептуальных разработок в сфере мебельного производства. Преподаватель основ объемно-пространственной композиции. Соучредитель мебельной мастерской LUXURY CUSTOM.

Посмотреть работы преподавателя: luxurycustom.com.ua

Валерія Шаршакова

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Дизайнер интерьера. Преподаватель проектирования в Archicad и занятий на тему "Взаимодействие дизайнера и визуализатора".

Портфолио дизайнера: www.behance.net/vsharshako6b79

Максим Жданович

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ, ДЕКОРУВАННЯ, Предметний дизайн

Художник, декоратор, опытный преподаватель основ рисунка и скетчинга для дизайнеров. В преподавательской деятельности нравится работа с людьми и возможность работать над собой, становиться терпеливей и внимательней к людям. Максим считает, что помогая раскрыться другим, много интересного узнаешь, прежде всего, о самом себе.


Сайт художника: zhdanovich.in.ua

Василь Дубель

Викладач напрямів:

ДИЗАЙН ІНТЕР'ЄРУ

Архитектор, дизайнер, преподаватель проектирования в программах по дизайну интерьера.


Смотреть проекты: www.facebook.com/ADdumka

Якщо у Вас залишились питання, напишіть нам
Залиште Ваші контактні дані, менеджер зв'яжеться з Вами і допоможе обрати програму