/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Креативне мислення

Авторський курс Олени Мураховської "Креативне мислення: як навчитися мислити непересічно" для представників всіх творчих професій.

Найближчі події
13.11

Дата

19:00

Час

3 500 грн

Вартість

вул. Блакитного, 1

Адреса

КУРС СКЛАДАЄТЬСЯ З 5 ЛЕКЦІЙНО-ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ, ЯКІ ВКЛЮЧАЮТЬ:

Перше правило креативного мислення; розкриття міфів про креативність
01
9 стратегій креативного мислення та 15 креативних практичних завдань
02
Техніки візуалізації мислення та завдання “Do Something Different”
03
Тест, який допоможе зрозуміти, котрий вид креативності у вас розвинений найкраще
04
Вивчення якостей, які сприяють розвитку креативності та тих, які її блокують
05
Групові техніки мозкового штурму, роботу в групі і загальні обговорення
06
ПРО КУРС:

Уміння приймати нестандартні і дієві рішення – безцінне. У побуті, в подорожі, на роботі або в бізнесі, незалежно від віку і сфери діяльності ми можемо це робити завдяки креативності. У той же час мислити креативно – це виклик. Наш мозок намагається наділити всі наші дії автоматизмом, тому приймати нешаблонні рішення – складно.

Креативне мислення називають однією з необхідних якостей 21 століття. Ми постійно потребуємо нових і кращих ідей практично для кожного аспекту нашого професійного та особистого життя.

Як же розвинути в собі вміння мислити нестандартно? Саме про це курс "Креативне мислення: як навчитися мислити непересічно".

Він буде цікавий для дизайнерів усіх напрямків, стартаперів, копірайтерів, співробітників креативних та рекламних агенцій, організаторів заходів, викладачів, менеджерів по роботі з клієнтами, а також для всіх, хто хоче мислити нестандартно і створювати оригінальні продукти та ідеї.

Мета цього курсу:

1. Допомогти вам розкрити креативний потенціал. Всі ми маємо здатність до креативу. Ви тільки подивіться на дітей – вони вигадують ігри поза шаблонами і правилами. Прийшов час згадати відчуття свободи думки без обмежень.

2. Розвинути ваш креативний потенціал. Ніхто не біжить марафон без попередньої підготовки – навіть дистанцію у 5 км без тренування дуже важко подалати. Тому відразу ніхто не може відгенерувати революційний і незвичайний стартап або просте і нове вирішення побутових проблем. Розвиток креативного мислення можливий тільки завдяки практиці.

3. Навчити керувати креативністю, яка у вас вже є. Буває так – в голові мільйон ідей, а результат – нульовий. Знання різних технік креативного мислення допоможе структурувати творчий хаос і дозволить обрати саме ту техніку, яка полегшить і буде найрезультативнішою в роботі з ідеєю.

4. Допомогти структурувати навички креативного мислення. Ми розповімо, з яких питань варто починати процес створення ідеї, які питання повинні вас цікавити. Розберемо, як формулювати завдання і брифи.ЧИМ ЦЕЙ КУРС БУДЕ КОРИСНИМ ДЛЯ ВАС:

1
Ви ознайомитеся з необхідною базою технік креативного мислення і будете знати, як застосувати їх на практиці, а, значить, зможете більш ефективно генерувати якісні ідеї.
2
Ви дізнаєтеся, якими креативними техніками користувалися відомі люди, що увійшли в історію як винахідники, а також переконаєтеся, що креативне мислення – перший крок до геніальних рішень!
3
Виконання усіх завдань у межах курсу допоможе поглянути на повсякденні і бізнес- завдання в новому світлі. Вам буде легше опрацьовувати питання створення ідеї, оскільки Ви будете знати, яку креативну техніку краще застосувати.

ВИКЛАДАЧ КУРСУ:

Speaker photo
ОЛЕНА МУРАХОВСЬКА

Концептуальний фотограф, фахівець з креативного інтелекту, лікар з філософії, бізнес-консультант, викладач Європейської Школи Дизайну, автор курсу лекцій "Керування натхненням" з досвідом викладання понад 12-ти років.

ОЛЕНА МУРАХОВСЬКА

Концептуальний фотограф, фахівець з креативного інтелекту

ОЛЕНА МУРАХОВСЬКА

Концептуальний фотограф, фахівець з креативного інтелекту

Концептуальний фотограф, фахівець з креативного інтелекту, лікар з філософії, бізнес-консультант, викладач Європейської Школи Дизайну, автор курсу лекцій "Керування натхненням" з досвідом викладання понад 12 років.

 

www.facebook.com/MurakhovskaConsulting

ВАРТІСТЬ КУРСУ:

3 500 грн

Бронювання місця в групі здійснюється за умови внесення передоплати у розмірі 1000 грн.

Важливо!

Кількість учасників в групі обмежена. Поспішайте забронювати місце!

З ПИТАНЬ ЗАПИСУ НА ПРОГРАМУ:

Поліщук Катерина

eds.yes@gmail.com +38 044 221 37 18

НАША АДРЕСА:

Адреса:

м. Київ, вул. Блакитного, 1

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО ПРОГРАМУ?

Напишіть нам, і наші менеджери радо проконсультують Вас!

Напишіть нам
або зателефонуйте
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і наш менеджер допоможе Вам забронювати місце на курсі
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом