/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Ландшатний проект саду "Secret Garden"

Курс: "Ландшафтний дизайн - Професіонал" Професійні

Автор: Євгенія Сугак

Етапи роботи над проектом та результати

Джерела натхнення та стиль

SECRET GARDEN (giardino segreto) - характерна частина старовинних італійських парків. Зазвичай являла собою "зелену залу", відокремлену з трьох сторін від всього саду стіною або високою зеленою огорожею. Четверта стіна - напівзакрита або повністю відкрита, щоб можна було милуватися переспективою пейзажу. Така "кімната" послуговувала місцем усамітнення хазяїв та призначалася для прийому обраних гостей.

Сад виконаний в регулярному стилі, який гармонує зі стилістикою будинку. Його територія розбита на чотири садові кімнати, оточені високими огорожами з грабу, кожна з яких відрізняється композиційним та кольоровим рішенням. Міксбордери сплановані за єдиним принципом - це поєднання англійських троянд з легкими суцвіттями духмяних багатолітників та злаків, які оточені боскетами із самшитів та бірючини. Доріжки застелені стійким до витоптування газоном та окантовані бордюрами з декоративної цегли.

Завдяки чітким геометричним формам живих огорож, наявності ажурних металічних арок, колонам тису та вічнозеленому самшиту, сад і в зимовий період не втрачає своєї декоративності. Навесні сад розквітає морем цибулиних, що змінюються ранніми багатолітниками, а потім і трояндами, що квітнуть до перших морозів. Осінь - час декоративних злаків, які прекрасно виглядають на тлі жовтого та помаранчевого листя грабів.

Освітлення саду не дає яскравого світла, навпаки, його головна мета - створити інтимну атмосферу, розставляючи акценти в найцікавіших куточках саду. Місця для відпочинку, які не проглядаються з інших частин саду, забезпечують спокій та усамітнення.

Курс "Ландшафтний дизайн - Професіонал"

Креслення та візуалізації

Хочете дізнатися більше про програму?

Зв'яжіться з нами, ми з радістю поспілкуємося з Вами та відповімо на всі запитання

Напишіть нам
або зателефонуйте
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом