/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Rhodec International

Європейська Школа Дизайну дає унікальну можливість отримати британський диплом в галузі дизайну та декорування інтер'єру від Британської Школи Дизайну Rhodec International.

Якщо ви:

  • плануєте працювати на європейському або американському ринку, співпрацювати з іноземними компаніями і вам потрібне підтвердження своєї кваліфікації;
  • плануєте переїзд і роботу в будь-якій країні Америки, Європи, Азії;
  • давно працюєте дизайнером, але не маєте підтвердження своєї кваліфікації;
  • отримали диплом українського зразка, але вам цього недостатньо і ви хочете більшого;
  • давно працюєте в сфері дизайну або декорування, але хочете "прокачування", досягнення нової вершини і підвищення свого професійного рівня;
то наші пропозиції для вас!
Європейська Школа Дизайну дає унікальну можливість отримати диплом в області дизайну і декорування інтер'єру від Британської Школи Дизайну Rhodec International без навчання на професійному дворічному курсі в британському коледжі!

Кандидатами на дипломування можуть бути:

  • випускники та слухачі Європейської Школи дизайну
  • випускники інших профільних навчальних закладів
  • практикуючі дизайнери та декоратори інтер'єру

Рівень підготовки слухачів Європейської Школи Дизайну та особливість наших програм по дизайну і декоруванні інтер'єру дозволяє нашим

слухачам ще на етапі навчання приступити до підготовки дипломного проекту для британського коледжу згідно статуту вимог і рекомендацій. Таким чином, виконуючи дизайн-проект одного об'єкта, можна написати відразу дві дуже схожих за вимогах дипломних роботи і отримати два дипломи - Rhodec International і Європейської Школи Дизайну.
Ми дуже уважно підходимо до питання підготовки дипломного проекту і допускаємо до відправки в Rhodec International тільки повністю готові і
гідно виконані проекти, які можуть бути оцінені за європейською системою оцінок тільки як "добре" і "відмінно".

Переваги отримання британського диплома Rhodec в EDS:

  • економія мінімум двох років на навчанні безпосередньо в Rhodec International (програми ЕДШ відповідають міжнародним вимогам стандартів професії і отриманні знання використовуються для розробки європейського дипломного проекту)
  • робота може бути написана спочатку російською мовою, а потім просто переведена професійним перекладачем, тому знання англійської мови для кандидата необов'язково
  • захист дипломного проекту проходить заочно (немає необхідності з безпосередньою участю кандидата в захисті в Англії)
  • допустивши вас до захисту проекту, ми гарантуємо вам якісну оцінку (тільки "добре" або "відмінно")

Вартість дипломування: 620 - 700 фунтів стерлінгів.

У вартість входить кураторська підтримка (щодо відповідності вимогам до дипломної роботи Rhodec) і документальна підтримка.

Оплата приймається в фунтах стерлінгах або євро (за курсом євро / гривня / фунт на день оплати).

Відкрито набір на весняну сесію!

Подача заявки - до 10 березня. Підготовка дипломного проекту до здачі - до 10 травня.

Куратор проекту Rhodec - Олександра Медяник: e-mail: rhodec.eds@gmail.com, тел: (098) 199-41-02

Менеджер проекту Rhodec - Емілія Потапенко: e-mail: design.eds88@gmail.com, тел: (044) 331-36-15

Міжнародна школа дизайну Rhodec International була заснована в 1960 як приватний і незалежний навчальний заклад, щоб задовольнити все зростаючу потребу в якісній освіті для дизайнерів інтер'єру - професії, що стала надзвичайно популярною у всьому світі. Засновники школи також врахували зміни в способі життя, освіту і сфері комунікацій. Два головні чинники визначили успішний розвиток школи: по-перше, Школа розробила високоякісну програму навчання дизайну інтер'єру, по-друге, Школа використовує унікальну систему, яка враховує освітні потреби і кар'єрні цілі студентів. Школа не прив'язана до віку своїх студентів і дозволяє опановувати основи професії з самого початку без будь-якої попередньої підготовки.

Концепція Rhodec International залежить від безлічі студентів, з яких складається співтовариство. Це концепція, яка об'єднує багато націй і народів. Це коледж, розкиданий по всьому світу, але згуртований однією ідеєю і сучасними засобами комунікації. Всесвітньо відомі програми навчання дизайну інтер'єру були ретельно розроблені провідними дизайнерами. Rhodec International надає зручний і захоплюючий спосіб навчання дизайну інтер'єру та пропонує найбільш повний заочний курс дизайну інтер'єру з існуючих у світі. Курси Rhodec спеціально пристосовані для ділових людей, які не бажають кидати роботу або свої домашні обов'язки, щоб відвідувати очні курси та лекції.
Британська Школа Дизайну Rhodec International акредитована Open and Distance Learning Quality Council, що гарантує високий статус коледжу і сформовану позитивну репутацію.
У Rhodec International можна самому визначити дату початку свого навчання і його терміни, можна вивчити як окрему дисципліну, так і весь курс в цілому, який, до речі, є найповнішим, з професійної точки зору, і найтривалішим дистанційним курсом по дизайну інтер'єру в світі . Тривалість навчання на повному професійному курсі становить від двох років.

Бажаєте дізнатися більше про Rhodec International?

Зв'яжіться з нами, і ми відповімо на всі Ваші запитання!

напишіть нам
або зателефонуйте
Показати
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

залилиште ваші контакті дані, наші менеджера зв'яжуться з вами