/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Слухачам EDS

Розклад

ЗВЕРТАЙТЕ УВАГУ НА ЗАУВАЖЕННЯ!

Розклад може змінюватися.

Щоб уникнути непорозумінь велике прохання перевіряти зміни в розкладі безпосередньо перед заняттям.
Дивитися розклад

З усіх питань звертайтеся до менеджерів напрямків

Анонси подій EDS та дизайн індустрії

2
. 11
09:00
Осіннє Рандеву у Клубі: Ландшафтна організація простору

Європейська Школа Дизайну знову рада запросити своїх слухачів, випускників і викладачів на Осіннє Рандеву в Клубі Рослин!

Тема зустрічі: "Ландшафтна організація простору", 2 - 3 листопада. Місце проведення: навчально-готельний комплекс (смт. Брюховичі, вул. Львівська 62, 10 км від Львова). Аудиторія: практикуючі ландшафтні дизайнери та початківці, керівники садових центрів.

Рандеву Осінь Ландшафтна організація простору - що буде?

Клуб Рослин пропонує провести з нами два чудових дня. У перший день будемо слухати лекцію Олени Жукової. Олена - практикуючий ландшафтний дизайнер і є керівником "Elena Zhukova landscape studio". Якщо ви знайомі з проектами Олени, то ви точно знаєте, що її лекція на тему "Ландшафтна організація території: структура процесу проектування ландшафтних об'єктів" буде надзвичайно цікавою та пізнавальною, адже Олена - людина з величезним досвідом роботи. Відповідно, вона не тільки розповість нам про процес проектування, вона ще дасть поради, як правильно структурувати його.

Також Ви почуєте цікаву лекцію від директора Клубу Рослин Назарія Зінько! Назарій - це людина, яка є професіоналом в обраній справі. Його лекція "Трендові нові рослини для ландшафтного дизайну в Україні" однозначно допоможе вам вибрати саме ті рослини, які є популярними. Адже хто, як не Назарій, людина, яка постійно йде в ногу з новими трендами в ландшафтному дизайні, підкаже вам, на що варто звернути особливу увагу?

У всіх нас є, так звані, теми-табу. Але на Осінньому Рандеву ми ламаємо стереотипи і будемо говорити про економічний і фінансовий аспекти функціонування ландшафтної фірми. В курс справи нас введе Ірина Кучма, інженер садово-паркового господарства, керівник фірми Garden Design (Чорногорія). А ще ця дивовижна жінка розповість нам про те, як правильно підібрати персонал для ландшафтної фірми, і як правильно налагодити роботу.

Крім того, Олена та Ірина готують для вас майстер-класи. Разом з Оленою ми побуваємо на реальному об'єкті. Що будемо робити? Для початку оглянемо його, зробимо заміри, а Олена розповість нам про різні нюанси, які вона, як професіонал, бачить з першого погляду на об'єкт. На основі того, що ми дізнаємося від Олени, будемо робити висновки разом з Іриною, яка також нам розповість про "Бачення ландшафту: що перше - рослини або архітектура".


Хочете отримати нові знання, почути поради професіоналів та приємно відпочити? Приєднуйтесь!

Детальна програма

Реєстрація

Програми дизайн розвитку:

Інформація для слухачів:

Дорогі наші слухачі, скачайте необхідні Вам документи, інструкції, які допоможуть Вам у навчанні.

Документ 1 - Правила навчання в EDS: Детальніше

Документ 2 - Квитанція на оплату послуг EDS: Завантажити

Документ 3 - Інструкція по роботі з розкладом: Детальніше

Всі методичні матеріали з предметів дивіться на сайті edu.eds.ua. Для того, щоб отримати або згадати логін і пароль, Вам необхідно звернутися до Вашого менеджера.

Інструкція по роботі з ресурсом допоможе Вам якісно користуватися методичними матеріалами.

Шановні слухачі напрямків "Дизайн інтер'єру" і "Декорування", EDS надає унікальну можливість отримати британський диплом в галузі дизайну та декорування інтер'єру від Британської Школи Дизайну Rhodec International. Більш детальну інформацію дивіться на сторінці Rhodec International.

Клуб випускників "EDS CLUB"

це спільнота, метою якої є кар'єрний розвиток і просування випускників Європейської Школи Дизайну, проведення закритих івентів і ексклюзивних програм

перейти на сторінку клубу

EDS-club пропонує випускникам

1
Услуги по продвижению, PR, медиарилейшнз, интернет-маркетингу
2
Программа лояльности для выпускников - скидки, бонусы и индивидуальные предложения от компаний, зарекомендовавших себя как надежные партнеры EDS
3
Дизайн-консалтинг от ведущих дизайнеров EDS и экспертов дизайн индустрии на льготных условиях
4
Организацию и модерацию профессиональных и культурных мероприятий с приглашением ярких спикеров как с Украины так и из зарубежья
5
Организацию фото и видео-съёмки проектов, объектов и мероприятий
6
Получение юридической, организационной, HR поддержки в создании студии, бюро

Дорогі наші слухачі, ОСВІТА В EDS - ЦЕ НЕ тільки обраний Вами курс навчання, це ще й можливість Вашого особистісного і дизайн розвитку. З відділом розвитку EDS Ви можете брати участь у різних заходах, програмах, міні-курсах. Слідкуйте за анонсами на сайті, підписуйтесь на новини, не пропускайте можливості розширювати свої горизонти.

Життя EDS

В Европейской Школе Дизайна работает система качества, основанная на KPI-показателях и CRM системе. Администрация Школы просит Вас сообщать о проблемах, которые, возможно, возникнут в период Вашего обучения, либо Вашим клиент-менеджерам, либо по любому из этих контактов:

Адміністратор
Наталія Осипенко
Директор з управління
Олена Шестопаль
Фінансовий директор
Оксана Жданович
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Бажаєте знати про всі заходи в світі дизайну? Підпишіться на нашу розсилку!
Бажаєте бути в курсі новин у світі дизайну? Підписуйтесь на нашу розсилку!
Залиште Ваші контактні дані, і наш менеджер допоможе Вам забронювати місце на курсі
Залиште Ваші контактні дані, і наш менеджер допоможе Вам забронювати місце на курсі