/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/
Події дизайн-індустрії

Виставка ProMaisonShow

14 .09

Дата

18 :00

Час

МВЦ, м. Київ
Броварський пр-кт, 15

Адреса

12 - 14 вересня 2018, Київ, МВЦ

Європейська Школа Дизайну запрошує всіх бажаючих відвідати Міжнародну виставку подарунків і товарів для будинку ProMaisonShow від компанії "Парус Експо Медіа"!

Участь у виставці "ProMaisonShow" - це ідеальна можливість представити продукцію вашої компанії на ринку, безпосередньо зустрітися з широкою аудиторією фахівців, встановити нові ділові контакти, обмінятися ідеями, а також обговорити питання розвитку бізнесу. Впевнені, що отримана Вами інформація та контакти, послужать потужним імпульсом у розвитку Вашого бізнесу, а запропоновані нами маркетингові технології і створена інфраструктура зроблять захід центром активних комунікацій серед професіоналів ринку подарунків і товарів для будинку.

В період виставки 220 провідних вітчизняних і зарубіжних виробників і постачальників запропонують новинки подарочно-сувенірної продукції, останні колекції модних аксесуарів, біжутерії та прикрас, широкий асортимент декоративних і текстильних виробів, предметів інтер'єру, посуду, кухонних аксесуарів, а також товарів господарсько-побутового призначення.

Виставку буде супроводжувати насичена ділова і конкурсна програма. Зокрема, в рамках виставки пройдуть:

- Конкурс декораторів "Вернісаж святкових сервіровок".
- Конкурс флористів "Осінній натюрморт".

Щодня на центральному подіумі будуть проходити відкриті практичні семінари, лекції, тренінги, презентації та майстер-класи від провідних вітчизняних і зарубіжних експертів галузі, дизайнерів, декораторів та флористів. Не пропустіть лекторій "Розвиток бізнесу і продажів в дизайні", який відбудеться 13 вересня в рамках Міжнародної виставки декору і предметів інтер'єру Decor Trade Show. Координатор - Наталя Буг.

Ласкаво просимо на виставку подарунків і товарів для будинку ProMaisonShow. Не втрачайте часу, ЗАМОВТЕ ЗАПРОШЕННЯ на сайті pem.com.ua!

Тематичні розділи:

  • "WORLD OF GIFTS Trade Show" (подарунки і сувеніри, бізнес-подарунки; електронні подарунки; м'яка іграшка; біжутерія і модні аксесуари; подарункова упаковка; арома-подарунки, товари для хобі і творчості; handmade).
  • "HOUSEHOLD Trade Show" (товари господарсько-побутового призначення, предмети та інвентар для прибирання приміщень, побутова хімія та професійні миючі засоби; аксесуари і приналежності).
  • "DÉCOR Trade Show" (предмети декору та інтер'єру; дизайнерські меблі, декоративне освітлення, флористика).
  • "TABLEWARE Trade Show" (кухонний посуд і аксесуари; сервірувальний посуд; столові прибори, дитячий посуд; одноразовий посуд; посуд для HoReCa).
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Бажаєте знати все про події у світі дизайну? Підпишіться на нашу розсилку!
Бажаєте бути в курсі новин у світі дизайну? Підпишіться на нашу розсилку!
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом