/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/
ПОДІЇ ДИЗАЙН-ІНДУСТРІЇ

Виставка InterBuildExpo 2019

19.03 - 22.03

Дата

10:00

Час

МВЦ, Київ, Броварський проспект, 15

Адреса

19 - 22 БЕРЕЗНЯ 2019, КИЇВ, МВЦ

Європейська Школа Дизайну запрошує відвідати головну будівельну подію року - виставку InterBuildExpo 2019!

Міжнародна виставка InterBuildExpo є найпотужнішою будівельною подією України, яка щорічно збирає більше 1000 брендів та 30 тисяч відвідувачів. Виставка проходить з 1994 року і є найочікуванішим галузевим заходом. 

Сьогодні InterBuildExpo – це три павільйони експозиції, які охоплюють усі напрямки будівництва, а також інтерактивні майданчики для проведення презентацій, майстер-класів, демонстрацій продукції та технологій. Щорічно наприкінці березня виставка на 4 дні  стає центром будівельного життя України.

ПРОЕКТИ ВИСТАВКИ:

1. Бізнес-простір – це новий проект InterBuildExpo, який об’єднує ряд ділових заходів різного формату за участю представників бізнесу та владних структур.

Бізнес-простір збирає спеціалістів будівельних та проектних організацій, представників уряду та професійних об’єднань, а також керівників органів місцевої влади та територіальних громад для обговорення питань розвитку територій. Програма заходів спрямована на виявлення викликів та потреб учасників галузі, а також їх спільне вирішення.

 

2. Фестиваль будівельного сервісу – єдина в Україні професійна комунікаційна платформа, яка об’єднує основні напрямки будівельної галузі. Вона виконує інформаційну, навчальну та комунікаційну функціі та протягом виставки збирає спеціалістів для обміну інформацією.

Фестиваль будівельного сервісу – це низка майстер-класів з якісного монтажу та використання будівельних матеріалів та конструкцій, презентацій, лекцій, семінарів, демонстрацій. Фестиваль об’єднує в собі чотири  майданчики за тематиками: покрівля; вікна та світлопрозорі конструкції; двері; фарби, штукатурки, фасади; aсtive house.

За кожною з тематик розроблено програму, яка одночасно проходитиме на спеціальних майданчиках всі дні виставки.

 

3. Міжнародна лабораторія архітектури та дизайну – інтерактивний майданчик, який традиційно збирає дизайнерів та архітекторів для обміну інформацією та досвідом.

Протягом останніх 5-ти років Міжнародна лабораторія архітектури та дизайну, на час проведення виставки, стає центром архітектурних думок та ідей. Ми намагаємось запрошувати для проведення лекцій та майстер-класів носіїв інновацій, європейського досвіду, творців сучасних трендів в архітектурі та дизайні.

Модератором лекторно-дискусійного майданчика Міжнародної лабораторії архітектури та дизайну виступає архітектурно-дизайнерське бюро Guru Design (в особі випускниці Європейської Школи Дизайну Ксенії Батищевої та спікерів Європейської Школи Дизайну Ксенії Латій і Лари Герман). В ході програми ви станете учасником пізнавальних лекцій, живих дискусій, зможете отримати відповіді на питання, що цікавлять.

 

Дізнатися більше про програму виставки та замовити запрошення можливо на сайті www.buildexpo.kiev.ua

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Бажаєте бути в курсі новин у світі дизайну? Підпишіться на нашу розсилку!
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом