/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/
Події партнерів

Осінній інтенсив HoReCa Workshop

26 .11

Дата

9 :00

Час

Мілан, Італія

Адреса

26 - 30 листопада 2018, Мілан, Італія

Європейська Школа Дизайну знову рада запросити на "HoReCa Workshop" - курс професійного вдосконалення російською мовою від наших партнерів, який пройде 26 - 30 листопада 2018 у світовій дизайнерської столиці Мілані!

ТЕОРІЯ + ПРАКТИКА В МІЛАНІ!

Осінній інтенсив - Ваше професійне зростання!

УНІКАЛЬНИЙ КУРС з розробки, проектування та маркетингу закладів дозвілля!

Курси HoReCa Workshop - Project, Design & Marketing в Мілані присвячений актуальним тенденціям в проектуванні готелів, ресторанів, закладів роздрібної торгівлі та інших комерційних площ. Це провідна майстерня професійного досвіду італійських фахівців, де поглиблено розглядаються: нові формати у сфері споживання, дизайн ресторану і готелю, особливості управління / функціонування, маркетинг і порівняльний аналіз міжнародних трендів в секторі.

Теми 40 годин лекцій у викладі практикуючих архітекторів і маркетологів підібрані так, щоб стати вашим робочим інструментом, який можна відразу застосувати в роботі.

З досвідом італійських фахівців ви станете кращими в умовах високої конкуренції на сучасному проектному ринку!

"Організатори - фанати своєї справи, вкладають в нього душу! Це дуже відчувається, і за це особлива подяка! Лектори - захоплені своєю улюбленою справою професіонали найвищого класу. Про курс: знайшла відповіді на всі питання, а їх було багато. Про недоліки: їх немає! Чи я раджу цей курс? Так, так і ще раз так! Дякую!" Лара Герман, дизайнер (Київ)

"Захоплююче занурення в світ архітектури, дизайну. Неймовірні лекції з чудовими майстрами, які детально розповідають про цікаві, важливі, необхідних сторонах своєї практики. Їду натхненною, окриленою і наповненою. Дякую!" Олена Воротинцева, дизайнер (Одеса)

ДЛЯ КОГО ПРИЗНАЧЕНІ КУРСИ:

  • Для ВСІХ фахівців, проектувальників, дизайнерів, підприємців, хто любить проект і дизайн "made in Italy" - знання, одержані на курсах, будуть корисні. Ймовірно, навіть безцінні)
  • Основні слухачі - архітектори і дизайнери, з досвідом проектування та початківці в сфері громадського інтер'єру Hotel Restaurant Cafe. Отримані знання можна відразу застосувати в своїх поточних і майбутніх проектах.
  • Підприємцю сфери HoReCa - ресторатору, готел'єру - буде корисно дізнатися про італійський підхід до проекту та організації простору в поєднанні з цікавими маркетинговими ходами, що завжди виражається потім у високій прибутковості закладу.
  • Курс цікавий власникам шоурумів, які хочуть працювати на випередження, а не наздоганяти. Вони отримають тут знання, які допоможуть їм стати ще просунутішими консультантами і знайти клієнтів серед слухачів курсу.

Вартість курсу:

STANDARD

850 Євро + 22% ПДВ (40 годин лекцій, матеріали всіх доповідей, матеріали фірм спонсорів, сувеніри HoReCa Workshop).

PREMIUM

1000 Євро + 22% ПДВ (40 годин лекцій, матеріали всіх доповідей, матеріали фірм спонсорів, сувеніри HoReCa Workshop, 1 оглядовий тур по місту).

VIP*

1500 Євро + 22% ПДВ (40 годин лекцій, матеріали всіх доповідей, матеріали фірм спонсорів, сувеніри HoReCa Workshop, 1 оглядовий тур по місту, персональна консультація архітектора Andrea Langhi або Armando Bruno, книга Andrea Langhi "Як створити успішний заклад?")

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і наші менеджери зв'яжуться з Вами
Бажаєте бути в курсі новин у світі дизайну? Підпишіться на нашу розсилку!
Бажаєте бути в курсі новин у світі дизайну? Підписуйтесь на нашу розсилку!
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом