Принт як окрема індустрія і професія - Європейська Школа Дизайну 1
/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Принт як окрема індустрія і професія

Авторський курс Євгенія Шешеніна про принти і патерни. 4 лекції + 1 практичне заняття зі створення власного принту! Старт курсу - 4 червня.

04.06

Дата

19:00

Час

2 500 грн

Вартість

вул. Блакитного, 1

Адреса

Принт як окрема індустрія і професія - Європейська Школа Дизайну 6

КУРС ЛЕКЦІЙ ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ:

дизайнерів одягу та інтер'єрів, стилістів, графічних дизайнерів
01
візуальних мерчендайзерів, маркетологів, рекламістів, ритейлерів
02
студентів і професіоналів із сполучених з дизайном індустрій
03
Принт як окрема індустрія і професія - Європейська Школа Дизайну 7
ПРОГРАМА КУРСУ:

1. Вступний курс принта в текстилі.

Професія текстильного дизайнера, створення принта, поняття рапорту, його види, кольоровість, типи друку на тканині, їх застосування. Огляд категорій принта активного вживання в світовій практиці. Приклади застосування принта в одязі, просторі і побуті.

2. Аналіз застосування принта в колекції для дизайнера на прикладі жіночої колекції Весна/Літо 2014 марки Kenzo.

Детальний аналіз процесу створення, застосування і вживання принта для колекції одягу. Розгляд естетичних, понятійних, комерційних і медійних аспектів і можливостей, що надаються зв'язно спроектованою групою принтів для колекції одягу. Принт як складова комплексного підходу до дизайн процесу - прийнята практика світової індустрії моди.

3. Принт для стилістів - шотландка в руках майстра.

Презентація креативних підходів у роботі з принтом на прикладах колекцій провідних будинків моди. Аналіз використаних прийомів, завдань і їх інтерпретація в роботі з одним з найважчих принтів (шотландки) при створенні іміджу для стиліста і контенту для редактора, продавця і маркетера. Розгляд з використанням технік прямого і непрямого візуального цитування, зіткнення матеріалів і смислів.

4. Шотландка - шлях від національного надбання до глобальної домінації.

Шотландка - один з найдавніших і одночасно глобально використовуваних принтів сьогодні. Екскурс в історію і етикет. Застосування в чоловічому та жіночому одязі, інтер'єрі і аксесуарах. Типи шотландки та її етикетні вживання. Обов'язковість освіченості дизайнера, стиліста, продавця і маркетера в коректному вживанні шотландки в продукті, рекламі, дистрибуції та продажі.

5. Практичне заняття зі створення власного принта.

Принт як окрема індустрія і професія - Європейська Школа Дизайну 8

СПІКЕР:

Speaker photo 9
Євген Шешенін

Дизайнер одягу та аксесуарів, засновник і власник лінії чоловічого одягу "Take It Like a Man"

Євген Шешенін

Дизайнер одягу та аксесуарів, засновник і власник лінії чоловічого одягу "Take It Like a Man"

Євген Шешенін

Дизайнер одягу та аксесуарів, засновник і власник лінії чоловічого одягу "Take It Like a Man"

ОСВІТА:

1979-1984 - Ступінь "Бакалавр Ілюстрації і Графічного дизайну Друкарській Продукції" отримана в Московському Поліграфічному Інституті. Москва, Росія

1975-1978 - Отримав середню художню освіту в Республіканської Художньої Середньої Школі ім Т.Г. Шевченко по класу живопису. Київ, Україна

1972-1975 - Отримав початкову художню освіту в Київській Дитячій художній школі №2 по класу живопису. Київ, Україна.

ПРОФЕСІЙНИЙ І РОБОЧИЙ ДОСВІД:

2013 - даний час - заснування і створення ательє і власної лінії тиражної чоловічого одягу Take it like a man.

2010-2012 - Gap, Сан Франсиско, Кліфорнія - розробка дизайнів для лінії трикотажних аксесуарів та одягу для дорослих і дітей. Керівництво стилістичною презентацією продукту для власних мережевих магазинів Gap в Каліфорнії.

2007-2010 - Old Navy (вторинна лінія Gap), Сан Франсиско, Кліфорнія розробка текстильних дизайнів для тканин і трикотажу для дитячої лінії. Технічна і презентаційна ілюстрація. Дизайн для футболок і толстовок.

2006-2007 - Thinc, Сан Франсиско, Каліфорнія Оригінальний текстильний дизайн для ексклюзивної лінії жіночого пляжного одягу і аксесуарів. Розробка концепції презентації продукції в контексті люкс ритейл ключових ринків компанії. 

2003-2005 - Elsa L | home decor, Сан Рафаель, Каліфорнія Оригінальний текстильний і речовий дизайн для дизайнерської лінії декоративних об'єктів, текстилю та подарункової упаковки для домашнього декору.

2004 - Sweet Potatoes, Берклі, Каліфорнія Оригінальний дизайн принта на футболках, тостовках, спортивному та пляжному одязі і аксесуарах для лінії дитячого одягу (хлопчики і дівчата 2-15 років). Концептуалізація та презентаційна графіка і ілюстрація.

2001-2003 - Salton. At Home, Сан Франсиско, Каліфорнія Оригінальний графічний і речовий дизайн, ілюстрація для дизайнерської лінії декоративних об'єктів, подарунків і подарункової упаковки для домашнього декору. Концептуалізація, презентаційна графіка, арт дирекція рекламних матеріалів.

2000-2001 - Big Accessories, Петалума, Каліфорнія Оригінальний графічний і речовий дизайн, пакувальна ілюстрація для лінії рюкзаків і спортивних сумок, головних уборів, футболок і толстовок.

1995-2000 - Фріланс дизайнер текстильних виробів для дому та інтер'єру. Оригінальні ілюстративні текстильні дизайни для оббивних і декоративних тканин інтер'єру і меблів, килимових виробів, кухонних аксесуарів та постільної білизни. Концептуалізація та презентаційна графіка. Нью Йорк, Нью Йорк

ВИБІРКОВИЙ СПИСОК КЛІЄНТІВ:

Spring Industries, Inc., Рок Хілл, Півд. Кароліна

Cranston Print Works, Ньюпорт, Род Айленд

Gayley & amp; Lord, Нью Йорк

Erlanger Blumhart, Нью Йорк

Tobin Home Fashions, Нью Йорк

Polo Ralf Lauren, Нью Йорк

Calvin Kline Home, Нью Йорк

Calvin Kline Jeans, Нью Йорк

Donna Karan New York, Нью Йорк

Echo Scarves, Нью Йорк

Nicole Miller, Нью Йорк

Macy's, Inc., Нью Йорк

1990-2000 - студія дизайну Print-a-Pattern, Нью Йорк, Нью Йорк - Провідний дизайнер і Арт Директор спец проектів. Розробка оригінальних дизайнів для одиничних текстильних товарів і груп принтів широкого застосування (одяг, аксесуари, домашній декор, шпалери і паперово-картонна продукція) для текстильної та подарункової індустрій. Самостійна розробка і керівництво групою дизайнерів в проектах великого обсягу. Концептуалізація проектів і пряма робота з клієнтурою. Розробка колористичних схем, груп альтернативних колірних комбінацій для одиничних принтів, всі види технічної графічної підтримки, адаптація придбаних принтів для потреб американського ринку.

1988-1990 - Головний художник журналу "Хімія та життя" Москва, Росія - Концептуалізація фотографічного та ілюстративного матеріалу, макет журналу, робота з авторами і редакторським персоналом, власна ілюстрація і менеджмент ілюстраторів і графіків, найнятих для участі в створенні номера.

1986-1990 - Фріланс ілюстратор і графічний дизайнер для видавництв "Мистецтво", "Книга", "Декоративне Мистецтво", "Веселка", "Малюк", "Знання", "Дитяча Література", "Наука", "Сибір", "Мелодія", а також журналів "Юність", "Хімія та Життя", "Мурзилка", "Технічна Естетика". Москва, Росія.

1987 - Художник-постановник мультфільму "32 декабря" для Центрального Телебачення. Москва, Росія.

1988 - Художник-постановник сегмента в збірнику мультфільмів "Ліфт-2" для студії "Пілот" В.Татарского. Москва, Росія.

1989 - Автор (художник-постановник, сценарій, со-режисер) анімаційного фільму "Гіпнеротомахія" для студії "Пілот" В.Татарского. Москва, Росія.

ПУБЛІКАЦІЇ:

Професійний щомісячний журнал LDB Interior Textiles, Березень 1998

Названий кращим дизайнером року в категорії дизайну для домашнього текстильного декору.

Професійний щомісячний журнал Home Textiles Today, жовтень 1997

Відзначений як автор кращої дизайн-стратегії для розвитку лінії продуктів домашнього декору для компанії Riverdale (Decorative pillows manufacturer).

Home Décor Catalog, навесні 1996

Ексклюзивний оригінальний дизайн для скоординованої групи продуктів з текстилю, порцеляни, скла, дерева та пластика. Весь спектр товарів подарункової лінійки для Великодніх свят був представлений в спеціально виданому каталозі міжнародної дистрибуції від замовника, виробника подарункової продукції, базується в Південній Кореї Wang's International, Inc.

1984 - журнал "Технічна Естетика", Москва, Росія - Стаття провідного дизайн-критика Є.В.Черневич "Кращі дипломи Московського Поліграфічного
Інституту випуску 1984 року"

НАГОРОДИ / НОМІНАЦІЇ:

1989 - Мультсборник "Ліфт-2" з короткометражкою Е.Шешеніна для студії "Пілот" нагороджений призом "Краща збірка короткометражних фільмів" на міжнародному фестивалі анімації в Варна, Болгарія.

1991 - номінація мультфільму Е.Шешеніна (сценарій, графіка, спів-режисура) "Гіпнеротомахія" для студії "Пілот" на приз "Ніка" в категорії "Кращий мультфільм Року". Москва, Росія.

1992 - Мультфільм Е.Шешеніна (сценарій, графіка, спів-режисура) "Гіпнеротомахія" для студії "Пілот" нагороджений призом "Кращий мультфільм незалежного продюсування" на міжнародному фестивалі анімації в Аннесі, Франція.

Принт як окрема індустрія і професія - Європейська Школа Дизайну 7

ВАРТІСТЬ КУРСУ:

2500 грн.

Картка Приват для передплати: 5169 3305 1747 9199 Габалевич В.М.

 

Повідомити про бронювання або задати питання:
+38 (044) 221-37-18, +38 (094) 906-68-35 (viber)

Важливо!

Бронювання місця в групі - 1000 грн. (враховується при оплаті за курс)

Принт як окрема індустрія і професія - Європейська Школа Дизайну 10

З ПИТАНЬ ЗАПИСУ НА ПРОГРАМУ:

Поліщук Катерина

eds.yes@gmail.com +38 044 221 37 18
Принт як окрема індустрія і професія - Європейська Школа Дизайну 8

НАША АДРЕСА:

Адреса:

м. Київ, вул. Блакитного, 1

Принт як окрема індустрія і професія - Європейська Школа Дизайну 11

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

Наші менеджери з радістю проконсультують Вас!

Напишіть нам
або зателефонуйте
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і наш менеджер забронюває вам місце
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом