ПРАВОВІ ПИТАННЯ В СФЕРІ ДИЗАЙНУ. РОБОТА НАД ДОГОВОРОМ НА АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД І КОМПЛЕКТАЦІЮ - Європейська Школа Дизайну 1
/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

ПРАВОВІ ПИТАННЯ В СФЕРІ ДИЗАЙНУ. РОБОТА НАД ДОГОВОРОМ НА АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД І КОМПЛЕКТАЦІЮ

Практикум спрямований на опрацювання регламенту всіх основних угод дизайн-бізнесу з особливим акцентом на угоди авторського нагляду та агентської комплектації.

27.05

Дата

19:00

Час

від 500 грн

Вартість

Адреса

ПРАВОВІ ПИТАННЯ В СФЕРІ ДИЗАЙНУ. РОБОТА НАД ДОГОВОРОМ НА АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД І КОМПЛЕКТАЦІЮ - Європейська Школа Дизайну 7
ПРО ПРАКТИКУМ:

Практикум орієнтований більшою мірою на практикуючих дизайнерів і архітекторів, а також на початківців дизайнерів, які шукають можливість знизити юридичні ризики в роботі з Замовником.

Практикум допоможе запобігти конфліктам з клієнтами і безпечно здійснювати дизайн-бізнес:

- практикуючим дизайнерам і архітекторам допоможе розібратися в структурі угод в сфері дизайну, створити свою індивідуальну схему роботи, зрозуміти, який пакет документів необхідно мати дизайнеру для кожної угоди, розмежувати свої угоди і сформувати вартість своїх послуг, зрозуміти в яких ситуаціях можна обґрунтовано запитувати і отримувати додаткову плату.

- керівникам студій дизайну допоможе самостійно проаналізувати бізнес-процеси в сфері дизайну, оптимізувати роботу, сформувати портфель документів з урахуванням нюансів і особливостей її роботи, тим самим навести повний порядок, створити упаковку дизайн-бізнесу і підвищити статус студії.

Стихійний розвиток дизайн бізнесу, нескінченна рутина заважають дизайнерам навести порядок в документах і організаційній структурі своєї діяльності. У багатьох дизайнерів спостерігається організаційний, структурний і юридичний безлад, який негативно позначається на дизайн-бізнесі і приводить до збитків. Деякі замовники не доплачують за виконані роботи, вимагають нескінченних правок, переробок і повернення виплачених авансів, відмовляються приймати результати робіт, вимагають виконання більшої кількості робіт і т.п.

Ціна правових помилок висока: від збитків до ліквідації бізнесу.

Для формування юридично грамотного комплекту документів необхідно: знати законний регламент конкретної угоди, судову практику у спорах дизайнерів з замовниками і процес дизайн-бізнесу. Але!

Немає необхідності заглиблюватися в ці питання, якщо ви пройдете цей практикум:

- вам будуть надані готові рекомендації, засновані на вивченні законного регламенту угод, а також помилок дизайнерів, що призвели до суперечок в судах, специфіки і нюансів бізнес-процесів в сфері дизайну інтер'єрів;

- вам допоможуть привести в порядок форми документів, створити портфель документів для грамотного ведення дизайн-бізнесу, продумати і зафіксувати регламенти відносин із замовником, як на стадії проєктних робіт, так і на стадії пост-проєктного супроводу.

Якщо у вас є певні складнощі з підготовкою договорів на дизайн-проєкт і на комплектацію - ми разом з вами розберемо ваші послуги «по поличках» і складемо правильні документи.

Вам будуть надані юридично грамотні і обгрунтовані практикою ведення дизайн-бізнесу нові формулювання ключових пунктів договору на авторський нагляд і комплектацію, а також схеми варіантів оплати цих послуг, зразки форм документів звітності дизайнера.

Програма практикуму

Тема 1. «Авторський нагляд: в чому він полягає? Відмінності від авторського супроводу. Пакет документів: договір і звітність дизайнера».

1. Авторський нагляд.
2. Авторське супровід.
3. Який договір укладати?
4. Журнал авторського нагляду: вести чи ні?
5. Пакет документів дизайнера на авторський нагляд: договір і його зміст, акт прийому передачі, повідомлення про виявлені відступи від проєкту.
6. Основні варіанти оплати за договором авторського нагляду.

Лайфхак: схема оплати за фіксованою ставкою і грамотні формулювання істотних умов договору: предмет і ціна послуг.

Тема 2 «Комплектація: її види та комплект документів. Агентська комплектація і її особливості»

1. Мета надання послуги комплектації.
2. Види комплектації.
3. Агентська комплектація і її особливості.
4. Пакет документів дизайнера на комплектацію: договір і його зміст, акт прийому-передачі наданих послуг комплектації, звіти агента.

Лайфхак: нюанси складання договору на агентську комплектацію, способи оптимізації ризиків у відносинах із замовниками.

Формат роботи зручний і націлений на якісний результат:

- 2 вебінари по 3 години, де ви отримаєте і нові корисні знання, і рекомендації практикуючого юриста
- зворотний зв'язок від викладача в закритому чаті в Viber, де ретельно обговорюються всі питання, пов'язані з юридично грамотним веденням угод на авторський нагляд і агентську комплектацію, а також з поведінкою в конфліктних ситуаціях.


Дата старту: 27 травня.
Графік: Середа та П'ятниця з 19.00 до 21.00.

Вартість майстер-групи в кілька разів нижче, ніж консультація в юридичній фірмі - це вигідне вкладення часу і грошей, якщо ви дійсно хочете убезпечити себе в майбутньому від юридичних ризиків в роботі з Замовниками.


Пакети участі


BASE

PRO

VIP

Доступ до 2 занять та відеоуроків

V

V

V

Доступ до закритого чату всіх учасників, відповіді на запитання

V

V

V

Додаткові матеріли (шаблони договорів, інші матеріали)

V

V

V

Доступ до БОНУСНИХ уроків: «Створення договору по розробці на дизайн (договір з Замовником»), «Розробка пакету документів
до договору»


V

V

1 особиста консультація з викладачемV

Ціна

500

750

1290ПРАВОВІ ПИТАННЯ В СФЕРІ ДИЗАЙНУ. РОБОТА НАД ДОГОВОРОМ НА АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД І КОМПЛЕКТАЦІЮ - Європейська Школа Дизайну 8

В РЕЗУЛЬТАТІ:

1
Ви визначитеся, який тип послуг пост-проєктного супроводу обрати саме Вам, який тип запропонувати конкретному клієнтові.
2
Мінімізуєте ризики збитків і конфліктів з замовниками, пропрацювавши регламент угод на авторський нагляд і комплектацію.
3
Сформуєте портфель документів для грамотного здійснення основних угод, пропрацювавши інструкції та рекомендації для ведення авторського нагляду і надання послуг агентської комплектації.
ПРАВОВІ ПИТАННЯ В СФЕРІ ДИЗАЙНУ. РОБОТА НАД ДОГОВОРОМ НА АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД І КОМПЛЕКТАЦІЮ - Європейська Школа Дизайну 8

СПІКЕР:

Speaker photo 9
ОКСАНА ПОНОМАРЕНКО

Дизайнер і Co-founder design-studio STRIHA

ОКСАНА ПОНОМАРЕНКО

ДИЗАЙНЕРКА ТА CO-FOUNDER DESIGN-STUDIO STRIHA

ОКСАНА ПОНОМАРЕНКО

ДИЗАЙНЕРКА ТА CO-FOUNDER DESIGN-STUDIO STRIHA

Юрист (досвід роботи 23 роки, з них 8 років в правоохоронних органах і 15 років адвокатської практики), економіст.

ПРАВОВІ ПИТАННЯ В СФЕРІ ДИЗАЙНУ. РОБОТА НАД ДОГОВОРОМ НА АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД І КОМПЛЕКТАЦІЮ - Європейська Школа Дизайну 8

Адреса:

ПРАВОВІ ПИТАННЯ В СФЕРІ ДИЗАЙНУ. РОБОТА НАД ДОГОВОРОМ НА АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД І КОМПЛЕКТАЦІЮ - Європейська Школа Дизайну 10

БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ ПРО ПРАКТИКУМ?

Напишіть нам! Наші менеджери радо поспілкуються з Вами та дадуть відповіді на питання, які Вас цікавлять!

Напишіть нам
або зателефонуйте
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Для участі заповніть форму
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом