В столиці пройшли Дні португальської культури - Європейська Школа Дизайну 1
/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

В столиці пройшли Дні португальської культури

24 .03

В столиці пройшли Дні португальської культури - Європейська Школа Дизайну 7


23 березня у Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенко пройшла зустріч на тему: "Креативна Європа. Відкриття меж культурного життя, зближення економіки. Традиції плитки Azulejo", а 24 березня в шоурумі «Агромат» відбулася фахова дискусія з представником фабрики «Viuva Lamego» спільно з українськими дизайнерами та архітекторами по темі «Моделі злиття бізнесу та культури на прикладі португальського бренду».

Ці зустрічі стали наступними із серії заходів в рамках проекту «Культурний код» від Європейської Школи Дизайну та Фонду сприяння розвитку мистецтв та були присвячені знайомству з традиціями та культурними особливостями Португалії, а також історією появи унікальної португальської плитки Azulejo, яка є неодмінною частиною португальського дизайну та архітектури і вважається справжнім витвором мистецтва.

В програмі заходу першого дня були розкриті історія появи музею плитки Azulejo та прикладні методи, що використовуються при її виробництві, презентовані дизайнерські кейси та приклади взаємодії з художниками, архітекторами та дизайнерами при створенні унікальних орнаментів, а також обговорені питання стосовно горизонтів співпраці країн та можливі шляхи розвитку і збереження національної ідентичності. Цікавим завершенням вечора стала інтерактивна вікторина з учасниками по історії та культурі Португалії.

Круглий стіл пройшов наступного дня із залученням української професійної аудиторії, що має досвід роботи з міжнародними проектами. Учасники дискусії
обговорили можливості співпраці в рамках культурного обміну, моделей бізнесу та культури. Невід’ємною складовою цих заходів стало частування гостей португальським вином та національними закусками під традиційну португальську музику fado.

Основною метою проекту стало залучення найкращого міжнародного досвіду інших країн для інтеграції в бізнес, виробництво, дизайн та комунікації, можливість представлення України та українських проектів на міжнародній арені. Розшифровка культурного коду нашої країни завдяки професійним зустрічам з дизайнерами та архітекторами, на прикладі реалізованих проектів – ресторану «Остання барикада» з автором проектуОлегом Волосовським, засновником архітектурного бюро «Loft buro».

В столиці пройшли Дні португальської культури - Європейська Школа Дизайну 8

Фотозвіт "Дні португальського культури. Креативна Європа, Історія Azulejo" 23.03.2018.

В столиці пройшли Дні португальської культури - Європейська Школа Дизайну 8

Фотозвіт "Фахова дискусія. Моделі злиття бізнесу і культури" 24.03.2018.

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і наші менеджери зв'яжуться з Вами
Залиште Ваші контакті дані для того, аби наші менеджери EDS могли вас проконсультувати
Залиште Ваші контактні дані, щоб менеджери EDS могли зв'язатися з Вами і забронювати місце в групі
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
Бажаєте взяти участь? Залиште ваші контактні дані
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом