Принт  як окрема індустрія та професія. Дизайн Поверхонь - Європейська Школа Дизайну 1
/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Принт, як окрема індустрія та професія. Дизайн Поверхонь

30 .05

Принт  як окрема індустрія та професія. Дизайн Поверхонь - Європейська Школа Дизайну 7

Курс EDS «Принт, як окрема індустрія і професія. Дизайн Поверхонь» – перший і єдиний на сьогодні освітній курс в Україні, який спрямований на ознайомлення з професійною термінологією, класифікаціями та варіантами використання принту як одного з найважливіших інструментів для успішних продажів, побудови репутацій, а також створення капіталу для компаній в індустрії дизайну.

Текстильна, меблева, паперово-картонна, інтер'єрна та індустрія одягу – неможливі без використання принтів у виробництві. Принт є невід’ємною складовою конкурентоспроможності продукту будь-якого виробника цієї сфери. На Заході про це знають, тому до принту там ставляться з усією серйозністю як у світі дизайну, так і в світі бізнесу.

У травні Європейська Школа Дизайну випустила своїх перших випускників-першопрохідців з курсу «Принт, як окрема індустрія і професія. Дизайн Поверхонь». Перші випускники вступної програми переконалися в необхідності оперування професійною термінологією для успішної взаємодії клієнта з фахівцями дизайн-студії, друкарями, виробниками одягу, спеціалістами PR і маркетингу. Для дизайнера одягу та інтер'єру, стиліста і маркетолога, мерчендайзера та рекламіста дизайн-індустрії знання основних видів і типів принту у застосуванні до текстильних і паперових продуктів – просто необхідні в умовах пошуку ефективних рішень.

Наші студенти навчилися дивитися на принт як на важливий ресурс ідей для популяризації, стилізації і продажів продукту на ринку. Окремо і детально ми розглянули конкретну естетичну, економічну і технологічну користь принта під час роботи над колекцією. На практиці студенти вивчали специфіку створення принта і його функціонування у рапорті щодо моделі і типу одягу. Серед студентів були і практикуючі дизайнери, котрі з ентузіазмом сприйняли запропоновану інформацію як вкрай корисну для подальшої роботи і проектування.

Принт  як окрема індустрія та професія. Дизайн Поверхонь - Європейська Школа Дизайну 8

Фотозвіт занять

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і наші менеджери зв'яжуться з Вами
Залиште Ваші контакті дані для того, аби наші менеджери EDS могли вас проконсультувати
Залиште Ваші контактні дані, щоб менеджери EDS могли зв'язатися з Вами і забронювати місце в групі
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
Бажаєте взяти участь? Залиште ваші контактні дані
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом