Принт  як окрема індустрія та професія. Дизайн Поверхонь - Європейська Школа Дизайну 1
/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Принт, як окрема індустрія та професія. Дизайн Поверхонь

29 .05

Принт  як окрема індустрія та професія. Дизайн Поверхонь - Європейська Школа Дизайну 5

Курс EDS «Принт, як окрема індустрія і професія. Дизайн Поверхонь» – перший і єдиний на сьогодні освітній курс в Україні, який спрямований на ознайомлення з професійною термінологією, класифікаціями та варіантами використання принту як одного з найважливіших інструментів для успішних продажів, побудови репутацій, а також створення капіталу для компаній в індустрії дизайну.

Текстильна, меблева, паперово-картонна, інтер'єрна та індустрія одягу – неможливі без використання принтів у виробництві. Принт є невід’ємною складовою конкурентоспроможності продукту будь-якого виробника цієї сфери. На Заході про це знають, тому до принту там ставляться з усією серйозністю як у світі дизайну, так і в світі бізнесу.

У травні Європейська Школа Дизайну випустила своїх перших випускників-першопрохідців з курсу «Принт, як окрема індустрія і професія. Дизайн Поверхонь». Перші випускники вступної програми переконалися в необхідності оперування професійною термінологією для успішної взаємодії клієнта з фахівцями дизайн-студії, друкарями, виробниками одягу, спеціалістами PR і маркетингу. Для дизайнера одягу та інтер'єру, стиліста і маркетолога, мерчендайзера та рекламіста дизайн-індустрії знання основних видів і типів принту у застосуванні до текстильних і паперових продуктів – просто необхідні в умовах пошуку ефективних рішень.

Наші студенти навчилися дивитися на принт як на важливий ресурс ідей для популяризації, стилізації і продажів продукту на ринку. Окремо і детально ми розглянули конкретну естетичну, економічну і технологічну користь принта під час роботи над колекцією. На практиці студенти вивчали специфіку створення принта і його функціонування у рапорті щодо моделі і типу одягу. Серед студентів були і практикуючі дизайнери, котрі з ентузіазмом сприйняли запропоновану інформацію як вкрай корисну для подальшої роботи і проектування.

Принт  як окрема індустрія та професія. Дизайн Поверхонь - Європейська Школа Дизайну 6

Фотозвіт занять

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і наші менеджери зв'яжуться з Вами
Залиште Ваші контакті дані для того, аби наші менеджери EDS могли вас проконсультувати
Залиште Ваші контактні дані, щоб менеджери EDS могли зв'язатися з Вами і забронювати місце в групі
Залиште Ваші контактні дані, щоб ми забронювали для Вас місце
Залиште Ваші контактні дані, щоб ми забронювали для Вас місце
ХОЧЕТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ? ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом