ПІДБИВАЄМО ПІДСУМКИ: INTERIOR MEBEL 2019  6 - 9 ЛЮТОГО  КИЇВ - Європейська Школа Дизайну 1
/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

ПІДБИВАЄМО ПІДСУМКИ: INTERIOR MEBEL 2019

22 .02

ПІДБИВАЄМО ПІДСУМКИ: INTERIOR MEBEL 2019  6 - 9 ЛЮТОГО  КИЇВ - Європейська Школа Дизайну 5

Ось і завершилася в Києві восьма міжнародна
виставка меблів, освітлення та декору INTERIOR MEBEL,
ключова подія українського інтер'єрного ринку.

Провідні фабрики світу і меблеві салони країни представили на стендах меблеві новинки і останні дизайнерські тренди. Право виставки називатися одним з ключових інтер'єрних подій на українському ринку підтвердило і зростаюча кількість експонентів. Останні колекції представили 192 фабрики з Італії, Німеччини, Іспанії, Великобританії, Португалії, Туреччини, Голландії, Польщі, Бельгії, Сполучених Штатів Америки, Чехії та України.

Серед учасників такі світові лідери в області інтер'єр-дизайну як Poliform, Veneta Cucine, Porada, Grilli, Arketipo, Midj, Mardegan Legno, Daytona, Cattelan, Cornelio Cappellini, Lualdi, Smeg, Natuzzi і багато інших.

Продовжує зростати і супутній розділ виставки, темою якого є ванні кімнати, сантехніка, керамічна плитка, натуральний камінь і двері. За чотири виставкових дня дизайнери і експерти ознайомилися з продукцією таких виробників як Antonio Lupi, Flaviker, Bliss Ceramica, Dado Ceramica, Arbi Arredobagno, Graniti Fiandre, Ariana, Cotto Petrus, Antica Rubiera, Artesi.

Меблева виставка INTERIOR MEBEL і в цьому році показала позитивний результат з точки зору відвідуваності. Галузеві фахівці і тисячі відвідувачі з усіх куточків країни та з-за кордону змогли оцінити передові інтер'єрні концепції, меблеві новинки і високий естетичний рівень оформлення стендів.
Всіх тих, кому цікавий світ архітектури і дизайну як сфери професійної діяльності, чекала насичена інтерактивна програма лекцій і майстер-класів від кращих італійських дизайнерів і архітекторів, і їх не менш знаменитих українських колег. Серед спікерів -Сімоне Мікеле, Франческо Меду, Олег Волосовський, Наталя Щира, Юрій Ринтовт, Ольга Богданова, Ольга Терефеева, Олена Фатєєва, PRAGMATIKA, Анастасія Ковалеваі багато інших.
 
За чотири дні працівники сектора змогли обговорити бізнес-стратегії і укласти контракти, а галузеві професіонали і потенційні покупці - оцінити високий рівень виставки і представленої продукції.
Наступного разу INTERIOR MEBEL пройде в
Києві з 5-го по 8-е лютого 2020 року.

ПІДБИВАЄМО ПІДСУМКИ: INTERIOR MEBEL 2019  6 - 9 ЛЮТОГО  КИЇВ - Європейська Школа Дизайну 6

post show

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і наші менеджери зв'яжуться з Вами
Залиште Ваші контакті дані для того, аби наші менеджери EDS могли вас проконсультувати
Залиште Ваші контактні дані, щоб менеджери EDS могли зв'язатися з Вами і забронювати місце в групі
Залиште Ваші контактні дані, щоб ми забронювали для Вас місце
Залиште Ваші контактні дані, щоб ми забронювали для Вас місце
ХОЧЕТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ? ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом