ПІДБИВАЄМО ПІДСУМКИ: INTERIOR MEBEL 2019  6 - 9 ЛЮТОГО  КИЇВ - Європейська Школа Дизайну 1
/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

ПІДБИВАЄМО ПІДСУМКИ: INTERIOR MEBEL 2019

23 .02

ПІДБИВАЄМО ПІДСУМКИ: INTERIOR MEBEL 2019  6 - 9 ЛЮТОГО  КИЇВ - Європейська Школа Дизайну 7

Ось і завершилася в Києві восьма міжнародна
виставка меблів, освітлення та декору INTERIOR MEBEL,
ключова подія українського інтер'єрного ринку.

Провідні фабрики світу і меблеві салони країни представили на стендах меблеві новинки і останні дизайнерські тренди. Право виставки називатися одним з ключових інтер'єрних подій на українському ринку підтвердило і зростаюча кількість експонентів. Останні колекції представили 192 фабрики з Італії, Німеччини, Іспанії, Великобританії, Португалії, Туреччини, Голландії, Польщі, Бельгії, Сполучених Штатів Америки, Чехії та України.

Серед учасників такі світові лідери в області інтер'єр-дизайну як Poliform, Veneta Cucine, Porada, Grilli, Arketipo, Midj, Mardegan Legno, Daytona, Cattelan, Cornelio Cappellini, Lualdi, Smeg, Natuzzi і багато інших.

Продовжує зростати і супутній розділ виставки, темою якого є ванні кімнати, сантехніка, керамічна плитка, натуральний камінь і двері. За чотири виставкових дня дизайнери і експерти ознайомилися з продукцією таких виробників як Antonio Lupi, Flaviker, Bliss Ceramica, Dado Ceramica, Arbi Arredobagno, Graniti Fiandre, Ariana, Cotto Petrus, Antica Rubiera, Artesi.

Меблева виставка INTERIOR MEBEL і в цьому році показала позитивний результат з точки зору відвідуваності. Галузеві фахівці і тисячі відвідувачі з усіх куточків країни та з-за кордону змогли оцінити передові інтер'єрні концепції, меблеві новинки і високий естетичний рівень оформлення стендів.
Всіх тих, кому цікавий світ архітектури і дизайну як сфери професійної діяльності, чекала насичена інтерактивна програма лекцій і майстер-класів від кращих італійських дизайнерів і архітекторів, і їх не менш знаменитих українських колег. Серед спікерів -Сімоне Мікеле, Франческо Меду, Олег Волосовський, Наталя Щира, Юрій Ринтовт, Ольга Богданова, Ольга Терефеева, Олена Фатєєва, PRAGMATIKA, Анастасія Ковалеваі багато інших.
 
За чотири дні працівники сектора змогли обговорити бізнес-стратегії і укласти контракти, а галузеві професіонали і потенційні покупці - оцінити високий рівень виставки і представленої продукції.
Наступного разу INTERIOR MEBEL пройде в
Києві з 5-го по 8-е лютого 2020 року.

ПІДБИВАЄМО ПІДСУМКИ: INTERIOR MEBEL 2019  6 - 9 ЛЮТОГО  КИЇВ - Європейська Школа Дизайну 8

post show

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і наші менеджери зв'яжуться з Вами
Залиште Ваші контакті дані для того, аби наші менеджери EDS могли вас проконсультувати
Залиште Ваші контактні дані, щоб менеджери EDS могли зв'язатися з Вами і забронювати місце в групі
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
Бажаєте взяти участь? Залиште ваші контактні дані
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом