Лекторий на выставке KyivBuild 2019 от Европейской Школы Дизайна - Європейська Школа Дизайну 1
/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Лекторій на виставці KyivBuild 2019 від Європейської Школи Дизайну

12 .06

Лекторий на выставке KyivBuild 2019 от Европейской Школы Дизайна - Європейська Школа Дизайну 7

16 травня на виставці KyivBuild 2019 Європейська Школа Дизайну організувала лекторій для учасників і відвідувачів - як професійних архітекторів і дизайнерів, так і замовників послуг сфери дизайну.

KyivBuild - головна будівельна виставка України, яка проходить щорічно в Міжнародному Виставковому Центрі і об'єднує компанії виробників і постачальників будівельно-інтер'єрних і ландшафтних рішень.

У програмі лекторію розглядали теми індивідуального дизайну, планувальних рішень, проектування басейнів, тенденцій ванних кімнат і текстильного дизайну, дизайну комерційних проектів і біопозитивного дизайну, правил складання брифу для клієнтів і предметної фотозйомки. Лекції проходили за участі експертів ринку дизайн індустрії і практикуючих професіоналів: Олени Фатєєвої, Ольги Терефєєвої, Катерини Саніної, Анастасії Заїки, Дмитра Давидовського, Олексія Колерового, Олега Федунчака, Сергія Чернова, Олени Резнікової і Олени Боженко.

Дякуємо нашим спікерам за якісну підготовку і подачу матеріалу. Завдяки вам ми отримали багато хороших відгуків від слухачів лекторію, а значить його головна мета була досягнута.

Дякуємо партнерам, які підтримують ініціативи школи та котрий рік допомагають в оформленні стенду з використанням елементів і предметів авторства українських дизайнерів - Home Ideas Supply, Odudlab і The O. ALT Polighraphia, дякуємо за швидкість і завжди бездоганну якість.

І, звичайно, дякуємо гостям, які не проходили повз нашого стенду, випускникам, слухачам, викладачам і друзям школи. Ми завжди раді вам, готові ділитися цінним контентом і з нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і наші менеджери зв'яжуться з Вами
Залиште Ваші контакті дані для того, аби наші менеджери EDS могли вас проконсультувати
Залиште Ваші контактні дані, щоб менеджери EDS могли зв'язатися з Вами і забронювати місце в групі
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
Бажаєте взяти участь? Залиште ваші контактні дані
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом