Лекторий на выставке KyivBuild 2019 от Европейской Школы Дизайна - Європейська Школа Дизайну 1
/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Лекторій на виставці KyivBuild 2019 від Європейської Школи Дизайну

11 .06

Лекторий на выставке KyivBuild 2019 от Европейской Школы Дизайна - Європейська Школа Дизайну 5

16 травня на виставці KyivBuild 2019 Європейська Школа Дизайну організувала лекторій для учасників і відвідувачів - як професійних архітекторів і дизайнерів, так і замовників послуг сфери дизайну.

KyivBuild - головна будівельна виставка України, яка проходить щорічно в Міжнародному Виставковому Центрі і об'єднує компанії виробників і постачальників будівельно-інтер'єрних і ландшафтних рішень.

У програмі лекторію розглядали теми індивідуального дизайну, планувальних рішень, проектування басейнів, тенденцій ванних кімнат і текстильного дизайну, дизайну комерційних проектів і біопозитивного дизайну, правил складання брифу для клієнтів і предметної фотозйомки. Лекції проходили за участі експертів ринку дизайн індустрії і практикуючих професіоналів: Олени Фатєєвої, Ольги Терефєєвої, Катерини Саніної, Анастасії Заїки, Дмитра Давидовського, Олексія Колерового, Олега Федунчака, Сергія Чернова, Олени Резнікової і Олени Боженко.

Дякуємо нашим спікерам за якісну підготовку і подачу матеріалу. Завдяки вам ми отримали багато хороших відгуків від слухачів лекторію, а значить його головна мета була досягнута.

Дякуємо партнерам, які підтримують ініціативи школи та котрий рік допомагають в оформленні стенду з використанням елементів і предметів авторства українських дизайнерів - Home Ideas Supply, Odudlab і The O. ALT Polighraphia, дякуємо за швидкість і завжди бездоганну якість.

І, звичайно, дякуємо гостям, які не проходили повз нашого стенду, випускникам, слухачам, викладачам і друзям школи. Ми завжди раді вам, готові ділитися цінним контентом і з нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і наші менеджери зв'яжуться з Вами
Залиште Ваші контакті дані для того, аби наші менеджери EDS могли вас проконсультувати
Залиште Ваші контактні дані, щоб менеджери EDS могли зв'язатися з Вами і забронювати місце в групі
Залиште Ваші контактні дані, щоб ми забронювали для Вас місце
Залиште Ваші контактні дані, щоб ми забронювали для Вас місце
ХОЧЕТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ? ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом