Французький стиль та українська енергетика поєдналися у вітринах Всі. Свої | Дім та Декор - Європейська Школа Дизайну 1
/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Французький стиль та українська енергетика у вітринах Всі. Свої

26 .04

Французький стиль та українська енергетика поєдналися у вітринах Всі. Свої | Дім та Декор - Європейська Школа Дизайну 7

Французька Весна розквітла у магазині «Всі. Свої | Дім та Декор»: 16 квітня відбулося відкриття міжнародного французько-українського проекту «Свої вітрини. Кольори України», який відроджує українські традиції у вітринах.

У цьому році завдяки міжнародній колаборації відомого французького дизайнера Isabelle Daëron  і української художниці Daria Alyoshkina, за участю 12 українських дизайнерів, серед яких також були слухачі та спікери Європейської Школи Дизайну: Леся МаксаеваАнастасия ОнищенкоAlexandrine LukachAlina PunIryna BoychenkoIryna PantiukhinaОксана Войт (Oksana Voit)Света ОмельченкоЕкатерина Костенко Василевская (Katerina Kostenko Wasilewska)Ольга Шишкина (Olga Shishkina)Kateryna BondarenkoМаргарита Кругляк (Margarita Kruglyak) на локації українського бренду «Всі. Свої | Дім та Декор» (Хрещатик, 34) створений арт-проект, який представляє взаємообмін традиційного українського мистецтва і сучасного європейського дизайну.

Ізабель Даерон – всесвітньо відома експертка у сфері дизайну. Серед клієнтів її студії – Центр Жоржа Помпіду, паризькі та токійські буктіки Hermès, французькі філії мережі Leroy Merlin, Orange, Suez environment, Lesieur та інші. У Києві Ізабель Даерон вперше працювала з вітринами українського магазину, де її мета була підкреслили український автентичний код.

Дарія Альошкіна – відома художниця і скульпторка, яка багато років відроджує давнє українське паперове мистецтво витинанки (делікатне симетричне вирізання аркушів паперу) і трансформує його в сучасному контексті. Масштабні паперові інсталяції з філігранною обробкою стали головною відмінністю стилю Дарії.

Французький стиль та українська енергетика поєдналися у вітринах Всі. Свої | Дім та Декор - Європейська Школа Дизайну 8

ФОТО З ВОРКШОПУ

Французький стиль та українська енергетика поєдналися у вітринах Всі. Свої | Дім та Декор - Європейська Школа Дизайну 7

«Вперше за історію існування магазину наші вітрини оформлені у колаборації французької декоратори та української мисткині. І результат вражає! Ми ще не зустрічали такої цікавої і незвичної інтерпретації кольорів України. Земля і пісок, вереск і буряк – на фоні цих відтінків природи витинанка, як традиційне українське паперове мистецтво, «заграла» по-іншому.

Проект має важливу місію – культурне взаємопроникнення традиційного українського мистецтва та сучасного європейського дизайну. Популяризуючи український культурний код як джерело натхнення для креативних індустрій, він створює нові можливості для культурного обміну та комерційного співробітництва між Україною і Францією. Це знакова подія для Всі. Свої, для українських брендів, для України. І, звісно ж, це ще й неабиякий подарунок для киян та прикраса міста – Хрещатик такого ще не бачив», – розповідає автор і керівник проекту «Всі. Свої» Ганна Луковкіна.

«Нам дуже приємно так елегантно, вишукано та несподівано розширювати формат Французької Весни. Адже окрім традиційних кіно, театру, музики, ми знайомимо шанувальників фестивалю з новим видом мистецтва та французької культури – мистецтвом декорування вітрин. І ще приємніше, що на цей проект Ізабель Даерон надихнула саме українська традиція, кольори української землі, ремесла та дизайн», – говорить Селін Метель, виконавча директорка Французького інституту в Україні.

Побачити нові арт-вітрини магазину «Всі. Свої | Дім та Декор» можна на Хрещатику, 34.

 

Організатори проекту: Французький інститут в Україні/Institut français d'Ukraine,
Всі. Свої Хрещатик, 34, Анастасія Білецька та Сана Шевченко (компанія MAЇNO), Ганна Довбня (Культурний код), Фонд сприяння розвитку мистецтв /The Arts Support Fund.

Партнери проекту: компанія Manders Ukraine та фарби Argile, видання Pragmatika, компанія Argile, журнал Prima interior, журнал Domus Design, портал Home Ideas Supply, ресторан Très FRANÇAIS, Європейська Школа Дизайну. 

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і наші менеджери зв'яжуться з Вами
Залиште Ваші контакті дані для того, аби наші менеджери EDS могли вас проконсультувати
Залиште Ваші контактні дані, щоб менеджери EDS могли зв'язатися з Вами і забронювати місце в групі
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
Бажаєте взяти участь? Залиште ваші контактні дані
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом