Випускники EDS продовжують підкорювати  Ландшафтну весну ! - Європейська Школа Дизайну 1
/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Європейська Школа Дизайну виховує переможців!

21 .05

Випускники EDS продовжують підкорювати  Ландшафтну весну ! - Європейська Школа Дизайну 7

З 17 по 20 травня у Національному Ботанічному Саду ім. М.М. Гришка у Києві відбувся фестиваль "Ландшафтна весна 2018" та пройшов фінал конкурсу садів "Зелена віза в майбутнє". До участі у конкурсі долучились дизайнери, архітектори, ландшафтні дизайнери та архітектори, декоратори, художники, селекціонери та виробники садової продукції.

Серед переможців вже не перший рік опиняються і випускники та слухачі Європейської Школи Дизайну:

  • - GOLD у категорії "Великі сади" отримали Юлія Полянська та Олена Гуцал з проектом "Оазис у місті"
  • - GOLD в категорії "Нові імена" отримав сад "Вперед, до витоків" (Вероніка Савенок)
  • - BRONZE в категорії "Великі сади" – "Речі навколо" (Дар'я Трускова)

Проблеми збереження екосистеми планети набувають дедалі більшої актуальності. Міста світу активно змагаються між собою за звання найзеленішого міського простору. Фахівці у сфері ландшафтного дизайну працюють над розробкою концепцій досконалих зелених міст та містечок, де міська територія використовується максимально ефективно – має свою мережу парків, городів, садів на дахах, теплиць та зелених фасадів.

Можливість жити комфортно та безпечно у чистому місті – не чергова модна тенденція чи тимчасова примха, а першоважлива конкурентна перевага XXI століття, право кожного з нас. Про це конкурсанти і намагались "розповісти" за допомогою своїх еко-проектів.

Випускники EDS продовжують підкорювати  Ландшафтну весну ! - Європейська Школа Дизайну 8

Проекти випускників та слухачів EDS на "Ландшафтній весні 2018":

Випускники EDS продовжують підкорювати  Ландшафтну весну ! - Європейська Школа Дизайну 7

Випускниці Школи Юлія Полянська та Олена Гуцал презентували сад у стилі поп-ап. Дівчата створили сад мрії – місце природної сили та естетичної краси. Концепція саду вдало відобразила ідеї та принципи сталого розвитку міст. Юлія та Олена переконані: відвідувачі саду зможуть подумки перенестися на якийсь час у безкрайні українські степи, насолодитися ароматами шавлії, котівника та чебрецю, відчути ледь помітний шелест злакових трав.

Савенок Вероніка презентувала сад «Вперед, до витоків». Сад Вероніки закликає відмовитись від зайвого, залишивши місце для споконвічних речей та цінностей. Авторка зосереджує увагу глядача на проблемах перенасичення та зловживання у культурі споживацтва. Тільки так можна зупинити екологічну глобальну катастрофу. Вероніка пояснила: «Хліб і глина – основа людського життя за Біблією, основа буття Трипільської культури. Коли плідних земель стає все менше, вирощування хлібу – ось втілення краси і сенсу природи». Тому архітектурний об’єкт Вероніки водночас виглядає дещо футуристично та нагадує артефакти Трипілля.

Дар'я Трускова у межах конкурсу представила сад «Речі навколо». Вона закликає вивільнити існуючий простір від неймовірної кількості непотрібних речей та сміття, що нас оточують. Йдеться про проблему сміттєвих звалищ в Україні, загальна площа яких становить 7% території держави. Талановита дизайнерка наголошує на необхідності створення виробництв з переробки сміття, спонукає знаходити час і сортувати відходи.

Європейська школа дизайну щиро вітає дівчат з перемогою! Бажаємо вам нових професійних звершень та невичерпного творчого натхнення!

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і наші менеджери зв'яжуться з Вами
Залиште Ваші контакті дані для того, аби наші менеджери EDS могли вас проконсультувати
Залиште Ваші контактні дані, щоб менеджери EDS могли зв'язатися з Вами і забронювати місце в групі
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
Бажаєте взяти участь? Залиште ваші контактні дані
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом