DESIGN LIVING TENDENCY 2019. ЛЕКТОРІЙ EDS - Європейська Школа Дизайну 1
/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

DESIGN LIVING TENDENCY 2019. ЛЕКТОРІЙ EDS

25 .10

DESIGN LIVING TENDENCY 2019. ЛЕКТОРІЙ EDS - Європейська Школа Дизайну 7

З 16 по 19 жовтня в Києві відбулась щорічна осіння подія - виставка інтер'єрних трендів та тенденцій Design. Living Tendency. Це були чотири дні цікавих зустрічей, нових знайомств та пізнавальних заходів.

 

“Родзинками” цього року стали:

 - ТЕАТР ДИЗАЙНУ - проект, над яким співпрацювали Vozianov та MONAKO DESIGN. Це творча дизайнерська платформа, де була представлена виставка сучасного предметного дизайну “Шлях ідеї” та лекторій від Європейської Школи Дизайну.

 - Текстильний форум - дискусії та майстер-класи, направлені на розвиток текстильного бізнесу в Україні.

 - Фінал конкурсу предметного дизайну для мас-маркету MMOD, де з десяти фіналістів (серед яких були і випускники Європейської Школи Дизайну Світлана Михайлова, Ольга Жук, Роман Горобець) було обрано трьох переможців. Вітаємо дизайнерів Марію Борисову, Stefan Brenn та нашу кураторку з предметного дизайну Інну Зиміну з заслуженими нагородами!

 

Програма лекторію від Європейської Школи Дизайну була надзвичайно насиченою - від огляду нових рішень в проектуванні до актуальних інструментів маркетингу та PR для дизайнерів.

Ми вдячні нашим спікерам Ксенії Латій, Анні Кловак, Олені Боженко, Ользі Терефєєвій, Інні Зиміній, Олексію Колєровому, Ксенії Триняк, Надії Вербицькій та Олені Егудас за те, що завдяки цікавим темам та вмінню яскраво їх презентувати в зоні лекторію ніде було не тільки сісти, а й пройти:)

І останньою цікавинкою, яку пропонувала Європейська Школа Дизайну на своєму стенді, був розіграш безкоштовного навчання на програмі Предметний Дизайн. Вітаємо переможця та сподіваємось, що наступного року реалізованих предметів від випускників на стенді EDS стане ще більше!

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і наші менеджери зв'яжуться з Вами
Залиште Ваші контакті дані для того, аби наші менеджери EDS могли вас проконсультувати
Залиште Ваші контактні дані, щоб менеджери EDS могли зв'язатися з Вами і забронювати місце в групі
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
Бажаєте взяти участь? Залиште ваші контактні дані
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом