Декорування та розпис меблів - Європейська Школа Дизайну 1
/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Декорування та розпис меблів

15 .05

Декорування та розпис меблів - Європейська Школа Дизайну 5

Декорування в інтер'єрі як мистецтво: EDS випустила групу студентів за курсом «Декорування та розпис меблів»

Світ професійного дизайну в інтер'єрі тепер стане ще барвистішим – Європейська Школа Дизайну випустила ще одну групу студентів за курсом «Декорування та розпис меблів». Завжди приємно, коли предмети інтер'єру вдруге народжуються – починають дихати новими кольорами фарб, змінюють та удосконалюють простір навколо. Удвічі надихає, коли процесом декорування – від ідеї до втілення проекту – керували ми самі.
Курс «Декорування та розпис меблів» – одна з програм дизайн розвитку Школи, авторський курс досвідченого майстра-декоратора Лесі Максаєвої.
Майстер-декоратор – одночасно художник і реставратор. Уміння грамотно застосовувати трендові методики роботи з сучасними реставраційно-художніми матеріалами, а також численні техніки декорування меблів – це 100% гарантії ефекту "Wow!", коли мова йде про кінцевий результат роботи декоратора
інтер'єру. Майстер-декоратор – перш за все, практик. Програма навчання в EDS побудована на принципі оптимального співвідношення засвоєння теоретичних знань та відпрацювання практичних навичок.
Європейська Школа Дизайну цінує кожну хвилину часу своїх слухачів-студентів. Тому навчання в EDS дозволяє за максимально стислий період часу (всього
за 6 занять) опанувати необхідну теоретичну базу для подальшої роботи у сфері декорування меблів і предметів декору на професійному рівні.

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і наші менеджери зв'яжуться з Вами
Залиште Ваші контакті дані для того, аби наші менеджери EDS могли вас проконсультувати
Залиште Ваші контактні дані, щоб менеджери EDS могли зв'язатися з Вами і забронювати місце в групі
Залиште Ваші контактні дані, щоб ми забронювали для Вас місце
Залиште Ваші контактні дані, щоб ми забронювали для Вас місце
ХОЧЕТЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ? ЗАЛИШТЕ СВОЇ КОНТАКТНІ ДАНІ
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом