Декорування та розпис меблів - Європейська Школа Дизайну 1
/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Декорування та розпис меблів

16 .05

Декорування та розпис меблів - Європейська Школа Дизайну 7

Декорування в інтер'єрі як мистецтво: EDS випустила групу студентів за курсом «Декорування та розпис меблів»

Світ професійного дизайну в інтер'єрі тепер стане ще барвистішим – Європейська Школа Дизайну випустила ще одну групу студентів за курсом «Декорування та розпис меблів». Завжди приємно, коли предмети інтер'єру вдруге народжуються – починають дихати новими кольорами фарб, змінюють та удосконалюють простір навколо. Удвічі надихає, коли процесом декорування – від ідеї до втілення проекту – керували ми самі.
Курс «Декорування та розпис меблів» – одна з програм дизайн розвитку Школи, авторський курс досвідченого майстра-декоратора Лесі Максаєвої.
Майстер-декоратор – одночасно художник і реставратор. Уміння грамотно застосовувати трендові методики роботи з сучасними реставраційно-художніми матеріалами, а також численні техніки декорування меблів – це 100% гарантії ефекту "Wow!", коли мова йде про кінцевий результат роботи декоратора
інтер'єру. Майстер-декоратор – перш за все, практик. Програма навчання в EDS побудована на принципі оптимального співвідношення засвоєння теоретичних знань та відпрацювання практичних навичок.
Європейська Школа Дизайну цінує кожну хвилину часу своїх слухачів-студентів. Тому навчання в EDS дозволяє за максимально стислий період часу (всього
за 6 занять) опанувати необхідну теоретичну базу для подальшої роботи у сфері декорування меблів і предметів декору на професійному рівні.

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і наші менеджери зв'яжуться з Вами
Залиште Ваші контакті дані для того, аби наші менеджери EDS могли вас проконсультувати
Залиште Ваші контактні дані, щоб менеджери EDS могли зв'язатися з Вами і забронювати місце в групі
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
Бажаєте взяти участь? Залиште ваші контактні дані
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом