Attach Co-Creation Platform - Європейська Школа Дизайну 1
/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Attach Co-Creation Platform

10 .10

Attach Co-Creation Platform - Європейська Школа Дизайну 7

Модна індустрія, незважаючи на інноваційність та креативність у зовнішньому прояві, багато років лишається незмінною всередині та дотримується традиційних поглядів щодо циклу створення одягу та взаємодії між учасниками процесів. Через це вона є труднодоступною для починаючих дизайнерів та вимагає від них значних фінансових інвестицій.

Останнім часом ситуація почала швидко змінюватися. З’являються певні тренди, які вриваються в індустрію і стрімко руйнують стереотипи, що лишалися незмінними протягом багатьох років. Зароджуються інноваційні підходи до організації модного циклу та виникають нові бізнес-моделі.

Одним з найшвидше зростаючих глобальних трендів у різних галузях та зокрема і в модній індустрії стає co-creation - сумісне створення цінності.

Саме на цьому тренді базує свою роботу український стартап Attach Co-Creation Platform. Це платформа для сумісного створення одягу, де кожен бажаючий може спробувати себе у ролі дизайнера, або придбати унікальний одяг, вироблений за індивідуальним замовленням.

Attach Co-Creation Platform - Європейська Школа Дизайну 8

Схема роботи дуже проста. На платформі оголошуються проекти-колекції з певною темою, критеріями та термінами. Для дизайнерів участь у проекті починається з подачі ескізів, які після перевірки на відповідність тематиці та вимогам проекту з’являються на творчій дошці платформи. На наступному етапі спільнота користувачів платформи долучається та починає голосувати, коментувати, давати поради. Ескізи, які набирають найбільшу кількість голосів виходять у фінал. Фахівці платформи створюють прототип, прораховують вартість та суму, яку потрібно зібрати на виробництво. Кожна модель буде виготовлена в одиничному екземплярі, або у лімітованій кількості (5-10 одиниць) залежно від умов проекту. Ті вироби, які знаходять своїх клієнтів та збирають необхідну суму, запускаються у виробництво. Наприкінці дизайнер отримує гонорар з кожного проданого виробу. Також передбачається винагорода членам спільноти, чиї коментарі або поради, було враховано у фінальному прототипі зі згоди дизайнера.

Подібний підхід до створення одягу вирішує декілька важливих питань:

- допомагає починаючим дизайнерам реалізувати ідеї без фінансових витрат та полегшує їм доступ у модну індустрію;
- забезпечує діалог між дизайнером та споживачем у реальному часі, який надає можливість дизайнеру протестувати свою ідею, а споживачеві вплинути на фінальний варіант;
- лімітована кількість та робота за попереднім замовленням сприяють свідомому ставленню до моди.


28 вересня Attach запустив першу колекцію Vintage Revivals.

Учасникам пропонується обрати вінтажну модель одягу, будь-то робота із старої колекції відомого кутюр’є, або улюблена річь з бабусиної шафи, та створити на її базі сучасний одяг, зберігаючи певні риси оригіналу.

Подача ескізів до 31 жовтня!

Більш детально ознайомитись зі схемою роботи платформи та умовами участі ви можете на сайті www.attachboard.com

Attach Co-Creation Platform - Європейська Школа Дизайну 9


Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і наші менеджери зв'яжуться з Вами
Залиште Ваші контакті дані для того, аби наші менеджери EDS могли вас проконсультувати
Залиште Ваші контактні дані, щоб менеджери EDS могли зв'язатися з Вами і забронювати місце в групі
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
Бажаєте взяти участь? Залиште ваші контактні дані
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом