/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/
ПОДІЇ ПАРТНЕРІВ

Creative Loop 2019: Kyiv-Berlin

17.05

Дата

10:00

Час

Адреса

Засновники берлінських студій дизайну Hort і Yukiko вперше виступлять у Києві

17 травня в Києві відбудеться міжнародна конференція Creative Loop Kyiv-Berlin. Це перший івент Depositphotos для професіоналів зі сфери візуальних комунікацій, дизайну та реклами.

 

Одноденна подія об'єднає представників креативної індустрії з Берліна і Києва. Гості конференції дізнаються про розробку айдентики, брендінгу, дизайн друкованих журналів, книг, онлайн медіа та відео, комунікаційний дизайн для культурних і соціальних проектів, інтерактивні дизайнерські рішення. Спікери також розкажуть про власний досвід роботи з замовниками.

 

Подія пройде в найбільшій фотостудії України - Lightfield Productions.

Ідею Creative Loop підтримало агентство Антона та Наталки Іванових CREVV. Вони розробили айдентику і сайт івенту.

Організатори планують влаштовувати Creative Loop щороку з новим містом - Барселона, Лондон, Стокгольм, Амстердам. Запрошуватимуть представників креативних столиць до Києва, щоб знайомити з містом і місцевою творчою спільнотою.

Спікери події:

- Айк Кьоніг - засновник студії графічного дизайну HORT, професор університету мистецтв і дизайну HfG Offenbach, художник з вільним і експериментальним підходом, в портфоліо якого роботи для Disney, Universal Music, IBM, Volkswagen, New York Times.

- Засновники берлінської студії креативного дизайну Yukiko Йоханнес Конрад і Мішель Філліпс. У їх портфоліо дизайн для Nike, Sony Music, Vice, Sleek, Coca Cola.

- Засновники української студії 3z Studio Сергій Мішакін і Тетяна Борзунова. Вони розробили новий символ пам'яті Другої світової війни - червоний мак, «Ніколи знову 1939-1945», брендинг The Naked Room, проекти для Британської Ради, НАМУ і МЗС України.

- Анфіса Хлєб - засновниця арт-групи Dvoika, арт-директор берлінського креативного агентства Super an der Spree. Працювала з Phillips, Vivantes і Федеральним міністерством внутрішніх справ Німеччини.

- Гліб Петров - співвласник креативного агентства Madcats,, відомого сміливим брендингом і рекламними кампаніями для Katacult, Underdog, Люксоптика.

- Засновники київської студії візуального дизайну Jugoceania - Сергій Хілобок і Дмитро Горенюк. Розробили айдентику для Rhythm Büro, співпрацювали з нью-йоркським журналом TUNICA, онлайн-медіа про музику TIGHT.

 

Дизайнери з Берліна, яких організатори привозять на Creative Loop, ще ніколи не виступали в Києві.

Це не класична конференція. Зі спікерами можна буде вільно спілкуватися між виступами в атмосфері берлінської вечірки.

 

Більше інформації про спікерів та квитки на сайті конференції https://creativeloop.io

Хочете промокод зі знижкою на участь? Підпишіться на нашу розсилку!

Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Бажаєте бути в курсі новин у світі дизайну? Підпишіться на нашу розсилку!
Залиште Ваші контактні дані, і ми допоможемо Вам зробити вибір!
Бажаєте дізнатися більше і приєднатися? Заповніть форму, і організатори зв'яжуться з вами
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом