/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/
Програма

Дизайнер-декоратор Професіонал

Двомодульна програма професійної підготовки у сфері декорування житлових і громадських інтер'єрів, малих об'єктів, а також івент-декорування. Наступний старт курсу: вересень 2018 Найближчі події
записатися на курс

«Дизайнер-декоратор. Професіонал »- це:

 • комплексна, системна підготовка бізнес-орієнтованих декораторів
 • відповідність міжнародним стандартам професії
 • 108 занять, 9 місяців, 3 рази на тиждень
  54 000 грн. за весь курс (6000 грн./місяць). При оплаті за весь курс надається знижка 5%

програма підходить тим, хто:

 • не володіє навичками в цій сфері та бажає освоїти декорування "з нуля"
 • хоче кардинально змінити своє життя і заробляти улюбленою справою
 • готовий до нових знань і наполегливої роботи
 • хоче зробити декорування своєї новою професією

методика навчання включає:

аудиторні заняття (теоретичні основи і їх практичне відпрацювання), роботу над проектом під керівництвом куратора, виїзні заняття в шоу-руми партнерів
01
майстер-класи з декорування житлових і громадських інтер'єрів, виготовлення авторських предметів декору, технік декорування
02
для роботи з комп'ютерними програмами необхідно мати ноутбук з встановленими програмами Sketch Up, ArchiCAD і Adobe Photoshop
03

програма дає можливість:

01.
навчатися тільки у спеціалістів-практиків

Всі викладачі Європейської Школи Дизайну неодмінно є практикуючими дизайнерами і декораторами, ведуть свої проекти, володіють власними студіями, оскільки тільки так можна передати свій практичний досвід і навчити працювати в реаліях сучасного дизайн-ринку.

02.
працювати над реальними об'єктами

Обов'язковою умовою навчання на програмі є робота над реальним об'єктом і взаємодія з реальним замовником. Це дуже цінний досвід для новачка, який додає впевненості і сприяє швидкому старту в професії.

03.
стати професіоналом повністю ''з нуля''

Ви опануєте всі етапи декорування та роботи, що проводяться для втілення проекту в життя, тобто навчитеся не тільки знаходити натхнення в декоруванні інтер'єру, але й власне створювати його: професійно креслити, візуалізувати свої ідеї.

04.
змінити своє життя всього за 1 рік!

В процесі навчання Ви оволодієте усіма тонкощами і нюансами роботи над об'єктом, познайомитеся з цікавими людьми, знайдете творчих однодумців, навчитеся відрізняти хороший дизайн від поганого і більше не зможете дивитися на світ по-старому!

роботи випускників

01
Декор-проект ресторану "Чумацький шлях" та івент-проект весілля
Курс: "Декорування інтер'єру - Професіонал"
Автор: Марина Шульга
дивитися проект
02
Декор-проект квартири "Віва Аргентина"
Курс: "Декорування інтер'єру - Професіонал"
Автор: Марина Шульга
дивитися проект
03
Декор-проект піцерії PIZZALeto та івент-проект дитячого дня народження
Курс: "Декорування інтер'єру - Професіонал"
Автор: Ольга Лєбєдєва
дивитися проект
04
Декор-проект квартири "Легка чарівність вічної класики"
Курс: "Декорування інтер'єру - Професіонал"
Автор: Ольга Лєбєдєва
дивитися проект

По закінченню курсу Ви зможете:

1
працювати декоратором інтер'єру і створити свій власний бізнес в цій сфері
2
створювати і реалізовувати концепції оформлення приміщень і простору для подій будь-якого формату
3
додатково отримати диплом Британської школи дизайну Rhodec International

підберіть зручний для Вас формат навчання

Дата старту групи

Формат навчання

Графік занять

З питань запису на програму

Contact photo
(044) 331 37 00 manager.eds33@gmail.com

Дарина Сокиран

Contact photo
(044) 331 37 00 manager.eds88@gmail.com

Ірина Шаповал

Структура програми

 • 1. Основи
 • 2. малюнок для декоратора
 • 3. графічні програми для декораторів
 • 4. Інженерно-технічне оснащення приміщень житлових і громадських
 • 5. світло у інтер'єрі
 • 6. проектування
 • 1. бізнес-блок
 • 2. матеріаловедення
 • 3. текстиль в інтер'єрі
 • 4. флористика
 • 5. івент-декорування
 • 6. комплектація
 • 7. практичне декорування
 • 8. декорування фасаду
 • 9. захист
 • модуль А
 • Модуль В
 • Визначення професії. Поняття декору та декорування. Локації професії. Відомі дизайнери-декоратори. Бриф, концепт-борд. Психологія замовника. Авторський нагляд і Документація. Організаційні питання курсу.

  Основи композиції.


  Колір і світло в інтер'єрі. Вплив холодних і теплих кольорів. Колірний круг. Схеми. Вплив текстури і фактури на відчуття людини. Сучасні тенденції.


  Стилістика інтер'єрів. Колір і стиль, характерні елементи класичних і сучасних стилів. Актуальні стилі і напрямки в оформленні громадських інтер'єрів і івентів. Огляд оформлення інтер'єрів різних призначень трендових дизайнерів-декораторів.

 • Створення декоративних візуалізацій, побудова перспективи. Скетч. Ескіз розробки індивідуальних елементів декору (меблі, текстиль). Текстури і фактури в скетчі: тканина, дерево, камінь, скло.

 • Основи графічних програм ADOBE PHOTOSHOP і Sketch Up, огляд основних програм та інтерфейсу програм. Гарячі клавіші.

  Опрацювання скетчу в програмі. Побудова 2D об'єкта. Перенесення моделі в ADOBE PHOTOSHOP і поєднання зі скетчем.

  Плани та розгорнення стін в ArchiCAD. Огляд можливостей 3D max. Як давати тех.задания візуалізатору.

 • Функціонально-технологічні системи. Водопостачання, опалення. Кондиціонування та вентиляція. Електрика і освітлення. Схеми підключення електричного обладнання. Сценарій освітлення. Робота із суміжниками.

 • Основні типи освітлення. Верхнє світло. Робоче світло. Підсвічування. Декоративне освітлення. Рухоме світло. Джерела світла, як один з найважливіших елементів декору інтер'єру. Сучасні тенденції. Огляд ринку.

 • Робота над обмірним планом. Розробка концепції. Функціональне зонування і перепланування інтер'єру. Методи зонування. Ергономіка. Особливості проектування заміського житла. Теоретичні основи композиції та функціонального зонування громадських інтер'єрів. HoReCa, магазини і бутіки, вітрини. Офісні та дитячі приміщення.

  Бажання дизайнерів і можливості замовників. Особливості дизайну та декорування окремих приміщень житлового інтер'єру. Кошторис. Бюджет.

 • Аналіз структури ринку дизайнерських послуг, конкурентного середовища. Принципи правильного мислення підприємця. Риси характеру в дизайн-підприємництві. Монетизація довіри - матриця типів клієнтів в интерьерном бізнесі. Сегментація клієнтів в дизайн бізнесі. Вибір свого ідеального замовника. Підходи в ціноутворення в інтер'єрному бізнесі.

  Маркетинг для інтер'єрного бізнесу.

  Специфіка маркетингових каналів для просування бізнесу в декорі інтер'єрів. З чого почати починаючому дизайнеру. Інтернет-маркетинг, специфіка в інтер'єрних послугах. Сайт, блог, соцмережі, етапи взаємодії з веб студією або фрілансером. Інструменти просування онлайн ресурсу: SEO, контекст, SMM. Offline просування і PR-активність

 • Вплив текстури і фактури на сприйняття інтер'єру. Можливості та види оздоблення стін і стель.

  ФАРБА - запорука успішного декорування. Види фарбування, декор покриття, декор штукатурки, (традиційні та сучасні технології). Колорування.

  ОБОЇ на будь який смак (види і форми виробникі). Міцне покриття: плитка, мозаїка, камінь, мармур, цегла, декорування підлог: Плитка, Дерево, Ламінат. Покриття та килими. Камінь.

  Огляд матеріалів і марок виробників, технологій для декорування та дизайну громадських інтер'єрів. Відмінність особливості матеріалів для громадських закладів. Можливості сучасної поліграфії і реклами, лазерна різка, ЧПУ для декорування, підготовка макету.


 • Огляд видів і складів тканин. Улюблені тканини декораторів. Сучасні тенденції в текстильному декорі. Оформлення вікон. Подушки, покривала. Чохли для меблів. Текстиль в м'яких меблів. Текстиль в якості шпалер. Види карнизів. Декор.елементи (шнури, Кутаси, тасьма). Особливості текстилю для громадських закладів. Створення індивідуального текстильного декору.

 • Необхідні навички та інструменти для флориста. Створення композиції з живих і штучних квітів. Принципи роботи. Використання в інтер'єрах громадського призначення. Горшкові рослини в інтер'єрі.

 • (Оформлення весіль, днів народжень, корпоративів, тематичних вечірок).

  Бриф, концепція, види подачі проекту, створення елементів декору. Текстильне оформлення подій. Вітрінистика. Кошторис. Завдання на івент-проект.

 • методи підбору матеріального асорті. Створення декоративного антуражу. Художні елементи і аксесуари інтер'єру.

  Види мебелі і матеріали для виготовлення. Розробка ескізу і макету мебелів для виробництва. Особливості виробництва і прорахунку меблів. Методи передачі зображення меблів для Замовника. Реставрація меблів як друге життя.

 • Декораторські прийоми, технології матеріалів, інструменти. Техніки імітацій: патинування, золочення, декупаж, структурні пасти, кракелюр. Бутафорія. Техніки декорування стін.

 • Фасад як продовження інтер'єру приміщення. Стилі і напрямки. Відомість матеріалів і огляд ринку матеріалів. Методи проф.подачі проекту. Паспорт обробки і кошторис. Освітлення.

 • Консультаційні заняття з підготовки дипломного проекту до захисту. Відкритий захист дипломного проекту. До захисту подається проект, що складається з альбому А3 формату і електронної презентації в PDF або PowerPoint форматі.

ВИКЛАДАЧІ-ПРАКТИКИ

програму ведуть практикуючі фахівці - дизайнери і декоратори, які можуть поділитися практичним досвідом та своїми знаннями особливостей ринку і замовників

невеликі групи
8-15 чоловік

дозволяють викладачам максимально якісно надавати інформацію слухачам, а також ретельно опрацьовувати практичні заняття

нетворкінг
бізнес-модуль

лекції з організації бізнесу в сфері декорування інтер'єру, робота над реальним об'єктом і виїзні заняття у партнерів Школи сприяють максимально швидкому входженню слухачів на дизайн-ринок

Результати навчання

01.
готове портфоліо декоратора

До кінця навчання слухач формує своє портфоліо - проект з 3-х частин: декорування житлового об'єкта, громадського інтер'єру і проект оформлення заходу. Проект виконується як в ручній подачі, так і за допомогою вивчених програм - Sketch Up, ArchiCAD і Photoshop.

02.
творча самореалізація

Ви розкриєте свій внутрішній творчий потенціал, навчитеся керувати натхненням і зрозумієте, як використовувати свій талант і творчі здібності в декоруванні інтер'єру.

03.
повний набір знань і навичок для роботи декоратора

Ви не просто навчитеся підбирати текстиль і предмети декору в готовий інтер'єр, але зможете професійно креслити і візуалізувати свої ідеї, створювати естетично привабливу інтер'єрну середу і керувати різними просторами за допомогою прийомів декорування.

04.
максимальна інтеграція у дизайн-середовище

Європейська Школа Дизайну ініціює постійне спілкування слухачів з представниками галузі, проводить різні заходи з залученням партнерів, організовує колаборативну роботу слухачів і професіоналів ринку.

05.
Розвиток кар'єри в сфері декорування інтер'єру

Завдяки пройденій програмі Ви легко зможете організувати свій бізнес в сфері декораторських послуг, при цьому неважливо, скільки Вам років і чим Ви займалися до цього.

06.
можливість ведення бізнесу з любої точки світу

Крім того, що програма відповідає міжнародному стандарту, ми постійно допрацьовуємо її і актуалізуємо відповідно до світових тенденцій навчання, завдяки чому наші випускники успішно розвивають свою справу і за межами України.

Викладачі програми

навчальний процес

бажаєте дізнатися більше про програму?

напишіть нам! наші менеджери з радістю проконсультують Вас

напишіть нам
або зателефонуйте
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і наші менеджери допоможуть Вам визначитися з форматом навчання
Залиште Ваші контактні дані, щоб менеджери EDS могли зв'язатися з Вами і забронювати місце в групі
Залиште Ваші контактні дані, щоб наші менеджери допомогли Вам зробити вибір
Залиште Ваші контактні дані, щоб наші менеджери допомогли Вам зробити вибір
Залиште Ваші контактні дані, щоб наші менеджери допомогли Вам зробити вибір
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE

Олена Криштаб

Викладач напрямів:

декорування

Дизайнер-декоратор, практик с опытом работы более 15 лет, ведущий дизайнер компании "Dom4M".

Клементина Кондратюк-Гокунь

Викладач напрямів:

декорування

Художник-монументалист, дизайнер-декоратор интерьера, член Союза Дизайнеров Украины.

Леся Максаєва

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру, декорування

Опытный мастер-декоратор. Специализируется на разработке и реализации проектов от эскиза до готового результата, декорировании и росписи мебели, стен, светильников и других предметов интерьера, реставрационных работах, event-декорировании, проведении мастер-классов. Активный участник и призер различных конкурсов, социальных проектов и акций.

Олена Резнікова

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру, декорування

Дизайнер, декоратор. Основательница Салона Красоты Ваших Окон shtory.com.ua.

Марина Шульга

Викладач напрямів:

декорування

Декоратор, преподаватель компьютерных программ для декораторов интерьера, выпускница Европейской Школы Дизайна.

Олена Шестопаль

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру, декорування, предметний дизайн, ландшафтний дизайн, графічний дизайн, Загальні дизайн-компетенції

Управляющий директор EDS. Обладает большим опытом в бизнесе, маркетинге, консалтинге и образовательных технологиях. Ведет занятия по построению дизайн-бизнеса.

Марія Поліщук

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру, декорування, графічний дизайн, Загальні дизайн-компетенції

Талантливый художник и преподаватель, график и оформитель. Увлекается художественной фотографией, созданием видеороликов, иллюстраций. Владеет различными навыками в области скетчинга, живописи маслом, а также графическими техниками (офорт, литография, гравюра, пастель, акварель).

В'ячеслав Казаневський

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру, декорування, Загальні дизайн-компетенції

Считает, что работать в любых отраслях изобразительного искусства – это счастье. Профессиональные увлечения: живопись, настенная роспись, карикатуры, шаржи.

Олександра Медяник

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру

Дизайнер и декоратор интерьера "Медяник STUDIO", практикующий мастер fengshui, профессиональный интерес - психология создания интерьера.


Портфолио дизайнера: www.mstudio.kiev.ua

Максим Жданович

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру, декорування, предметний дизайн

Художник, декоратор, опытный преподаватель основ рисунка и скетчинга для дизайнеров. Нравится в преподавательской деятельности работа с людьми и возможность работать над собой, становиться терпеливей и внимательней к людям. Максим считает, что помогая раскрыться другим, много интересного узнаешь, прежде всего, о самом себе.


Сайт художника: zhdanovich.in.ua

Якщо у Вас залишились питання, напишіть нам
Залиште Ваші контактні дані, менеджер зв'яжеться з Вами і допоможе у виборі програми
Залиште Ваші контактні дані, і наш менеджер допоможе Вам визначитися з форматом навчання