/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/
Програма

дизайн інтер'єру Професіонал

Двомодульний курс професійної підготовки в сфері дизайну інтер'єру житлових приміщень. Програма запускається всього два рази на рік - восени та взимку. Відкрито набір на лютий! Наступний старт курсу: вересень 2018 Найближчі події
записатися на курс

програма "Дизайн інтер'єру. Професіонал" - це:

 • комплексна, системна підготовка бізнес-орієнтованих дизайнерів
 • відповідність міжнародним стандартам професії (сертифікація в IIDA)
 • 108 занять, 9 місяців, 3 рази на тиждень
 • 75 600 грн. за весь курс (8400 грн./місяць). При оплаті за весь курс надається знижка 5%

програма підходить тим, хто:

 • не володіє навичками в цій сфері та бажає освоїти дизайн інтер'єру "з нуля"
 • хоче кардинально змінити своє життя і заробляти улюбленою справою
 • готовий до нових знань і наполегливої роботи
 • хоче зробити дизайн інтер'єру своєї новою професією

методика навчання включає:

аудиторні лекції з теорії дизайну, практичне відпрацювання пройдених лекцій, роботу над проектом під керівництвом куратора, виконання домашніх завдань
01
нетворкінг - виїзні заняття в салони і шоуруми партнерів, воркшопи та майстер-класи від професіоналів, відвідування профільних виставок, участь в конкурсах
02
для роботи з комп'ютерними програмами необхідно мати ноутбук з встановленими програмами ArchiCAD, Adobe Photoshop, SketchUp і 3D Max
03

програма дає можливість:

01.
навчатися тільки у дизайнерів-практиків

Всі викладачі Європейської Школи Дизайну неодмінно є практикуючими дизайнерами, ведуть свої проекти, володіють власними дизайн-студіями, оскільки тільки так можна передати свій практичний досвід і навчити працювати в реаліях сучасного дизайн-ринку.

02.
працювати над реальними об'єктами

Обов'язковою умовою навчання на програмі є робота з реальним об'єктом і взаємодія з реальним замовником. Це дуже цінний досвід для новачка, який додає впевненості і сприяє швидкому старту в професії.

03.
стати професіоналом повністю ''з нуля''

Ви навчитеся творчо вирішувати композиційні, стилістичні, колористичні, ергономічні завдання проекту і створювати зручне, комфортне житло, що відповідає сучасним модним тенденціям і художнього смаку, навіть якщо до цього не тримали в руках олівець!

04.
змінити своє життя всього за 1 рік!

В процесі навчання Ви опануєте усі тонкощі й нюанси роботи над об'єктом, познайомитеся з цікавими людьми, знайдете творчих однодумців, навчитеся відрізняти хороший дизайн від поганого і більше не зможете дивитися на світ по-старому!

Роботи випускників

01
КВАРТИРА В ЖК "RIVERSTONE"
Курс: "Дизайн інтер'єру - Професіонал"
Автор: Яна Луцька
дивитися проект
02
КВАРТИРА В СТИЛІ КОНТЕМПОРАРІ
Курс: "Дизайн інтер'єру - Професіонал"
Автор: Анна Прокопенко
дивитися проект
03
КВАРТИРА В СТИЛІ АВАНГАРД
Курс: "Дизайн інтер'єру - Професіонал"
Автор: Юлія Червяченко
дивитися проект
04
БУДИНОК В ЕКОСТИЛІ ТА СТИЛІ LOFT
Курс: "Дизайн інтер'єру - Професіонал"
Автор: Аліна Калашнікова
дивитися проект
05
ТАУНХАУС В СТИЛІ СУЧАСНОЇ КЛАСИКИ
Курс: "Дизайн інтер'єру - Професіонал"
Автор: Ольга Рябенко
дивитися проект
06
БУДИНОК В СТИЛІ МІНІМАЛІЗМУ ТА КОНСТРУКТИВІЗМУ
Курс: "Дизайн інтер'єру - Професіонал"
Автор: Валерія Новікова
дивитися проект
07
КВАРТИРА В СТИЛІ LOFT ТА МІНІМАЛІЗМУ
Курс: "Дизайн інтер'єру - Професіонал"
Автор: Валерія Шаршакова
дивитися проект

по закінченню курсу Ви зможете:

1
працювати дизайнером інтер'єру і створити свій власний дизайн-бізнес
2
додатково отримати диплом Британської школи дизайну Rhodec International
3
продовжити навчання по програмі ''Дизайн інтер'єру - Практик''

Структура програми

 • 1. загальні дисципліни
 • 2. скетчінг
 • 3. Комп'ютерна графіка SketchUp і Adobe Photoshop
 • 4. проектування
 • 1. Матеріалознавство
 • 2. освітлення
 • 3. Комп'ютерна графіка ArchiCAD і Artlantis Render
 • 4. Комп'ютерна графіка 3D Max
 • 5. проектування
 • 6. додаткові дисципліни
 • Введення у спеціальність. Поняття і сутність дизайну, перспективи розвитку індустрії. Культові особистості і тенденції в сучасному дизайні. Організаційні питання курсу. Team building.

  Історія мистецтв і стилів інтер'єру. Класичні і сучасні стилі. Стилістичні рішення в інтер'єрі. Консультація по стилеобразования і вироблення концепції для дизайн-проекту.

  Колір в інтер'єрі. Закони кольорознавства; колірний круг; робота квітів між собою; колірні гармонії. Психофізіологія сприйняття кольору, створення колористичного колажу. Прийоми створення та корекції простору за допомогою різних кольорів, колірне ескізування.

  Основи об'ємно-просторової композиції.

  Психологія роботи з замовником. Методи роботи з "складним" клієнтом. Стресостійкість.

  Бізнес-складова роботи дизайнера інтер'єру-фрілансера.

 • Види скетчінга, інтер'єрний скетчінг, матеріали і техніки.

  Основи побудови перспективи. Вибір ракурсу. Композиція скетчу. Графічна техніка. Вправи з лінією. Побудова складних фігур в перспективі.

  Поняття світла і тіні. Заливка площин, побудова тіней. Виконання монохромного скетчу.

  Текстури і фактури в скетчах: скло, дерево, тканину, метал. Вправи на імітацію різних текстур. Створення скетчу інтер'єру з контрастними текcтурамі. Контрасти і акценти в скетчах.

  Техніка роботи з акварельними олівцями. Виконання кольорового скетчу акварельними олівцями. Візуалізація концептуального проекту.

 • Основи графічного редактора AdobePhotoshop. Знайомство з програмою, необхідними інструментами. Практичне заняття. Фотофіксація. Колаж настрою. Консультація.

  Основи моделювання в комп'ютерній програмі SketchUp. Інтерфейс і робочий простір програми. Прийоми побудови елементів моделі. Налаштування середовища проектування, побудова обмірних плану дипломної роботи. Робота з бібліотеками. Камера. Освітлення. Візуалізація. Підготовка до друку. Експорт, імпорт з інших програм. Консультації.

 • Загальні поняття (проекції, масштаб, графіка, типи ліній, знайомство з Нойферт). Підготовка до вимірів. Видача списку вимог до дипломної роботи. Стадійність і варіантність проектування. Видача техзавдання. Обміри (виїзд на об'єкт). Фотофіксація. Обмірний креслення; масштаб; план; розріз; конструктивний вузол; деталь.

  Робота над обмірні планом. Розміри. Умовні позначення. Примітки. Поняття «Функціональне зонування». Аналіз планування. Тонкощі перепланування з порушенням і без. Інсоляція. Варіанти роботи з пошуком плану з меблями. Умовні позначення меблів, обладнання, техніки.

  Аналіз об'єкта. З'ясування конструктивних і технічних особливостей. Вироблення концепції. Колаж настрою.

  Ергономіка. Демонтаж-монтаж. Поняття ергономіки. Двері. Коридори. Холи. Санвузли. Кухня. Їдальня. Вітальня. Дитяча-спальня-кабінет / робоче місце-гардероб. План з меблями (приклади, вимоги). План з експлікацією. Клаузура. Робоча документація. План з розміщенням меблів. План стель; Креслення деталей і розрізів стель; План розташування освітлювальних приладів з прив'язкою; Сценарії світла; План управління освітленням; План монтажу розеток. Плани підлогових покриттів. Плани та розгорнення з розкладкою плитки / санвузли, кухня.

  Комплектація і оформлення альбому. Доопрацювання графічного матеріалу. Консультація / Допуск.

  Захист концептуального проекту модуля А.

 • Матеріалознавство та основи ремонтно-будівельних робіт. Захисні конструкції. Стіни. Перегородки. Функція. Матеріали. Особливості застосування. Підлоги з підігрівом. Підлогові покриття. Класифікація. Керамічна плитка. Наливні підлоги. Плінтуса. Поріжки. Обробка стін. Фарбування. Шпалери. Декоративні штукатурки. Декоративний облицювальний цегла. Облицювання штучним каменем. Стінові панелі. Стелі. Підвісні, рейкові, натяжні. Стелі з панелей. Декоративні оздоблювальні матеріали, матеріали для виготовлення меблів і устаткування. Оздоблювальні матеріали - основні аспекти застосування. Специфікації.

  Майстер-клас від салону партнерів. Покриття для підлоги з деревини, пробки, ламінат, терасна дошка. Виїзний майстер-клас в будівельний гіпермаркет. Виїзний майстер-клас в салон-магазин керамічної плитки та сантехніки.

 • Світло в інтер'єрі. Основи світлотехніки. Роль світла в інтер'єрі; штучне і природне освітлення; особливості висвітлення житлових приміщень; системи активного світла; RGB системи.

 • Інтерфейс і робочий простір програми ArchiCAD; основи проектування. Прийоми побудови елементів моделі. Налаштування середовища проектування, побудова обмірних плану кваліфікаційної роботи.

  Робота з бібліотеками ArchiCAD; Побудова фасадів, розрізів і внутрішніх видів (розгорток приміщень); Візуалізація і публікація проектів ArchiCAD. Прийоми побудови меблів і бібліотечних елементів.

  Основи комп'ютерної графіки Artlantis Render. Доопрацювання графічного матеріалу. Консультація.

 • Знайомство з програмою і її інтерфейсом. Розуміння простору і координат. Вивчення гарячих клавіш і основних функцій програми (побудова геометричних примітивів, їх переміщення, зміна параметрів, копіювання і угруповання). Побудова сплайнів і їх зміна. Вивчення основних модифікаторів. Основи моделювання. Вивчення модифікатора Edit Poly. Створення посуду з геометричних примітивів.

  Початок роботи з інтер'єром. Експорт геометрії приміщення з Archicad. Налаштування рендеру. Створення камери і установка ракурсу. Налаштування глобального освітлення (V-ray Sky). Матеріали і їх властивості. Створення простих матеріалів (V-ray Mtl): акрил, дзеркало, скло. Структурування папок. Створення матеріалу бетону (із застосуванням опції bump). Самостійне завдання: створення матеріалу дерева. Застосування карт відображення. Нанесення матеріалів на поверхні інтер'єру та їх мапінг. Вантаження 3d моделей меблів. Установка вікон і дверей. Фізичні джерела світла. Створення вечірнього сценарію візуалізації. Врізання точкових світильників в гіпсокартоннних стелю. Вантаження кухні і її модифікація. Візуалізація санвузла. Створення геометричної плитки, її розкладка і підрізування. Вивчення функції Clipping plane. Створення заднього фону.

  Постобработка візуалізацій в Photoshop.Совети по вирішенню картинок, їх розташуванню на аркуші альбому і друку.

 • Кваліфікаційне проектування. Видача списку вимог до кваліфікаційної роботи. Уточнення завдання на проектування. Робота з замовником. Уточнення технічних питань; вироблення концепції; презентація концепції замовнику, вибір та затвердження ідеї. Колажі настрою.

  Розробка декількох варіантів планування; пошук композиційного рішення. Опрацювання основного варіанту; план розміщення меблів. Опрацювання основних інтер'єрних рішень; схема стель з розташуванням освітлювальних приладів. Схема управління освітленням; сценарії освітлення; розетки. Схема монтажу сантехнічного обладнання, опалювальних приладів, підігріву підлоги. Дверні блоки - схема розташування; конфігурація; специфікація. Схема підлогових покриттів; розрізи по стиках підлогових покриттів. Розгортки санвузлів і кухні з розкладкою плитки; розгортки приміщень. розрізи; вузли та деталі. Відомості обробки приміщень. Специфікації комплектуючих. Зведений кошторис.

  Візуалізація проекту; допрацювання графічного матеріалу і пояснювальної записки. Консультація, допуск.

  Захист кваліфікаційного проекту.

 • Бізнес-складова роботи дизайнера інтер'єру-фрілансера.

  Текстиль в інтер'єрі.
  Авторський нагляд.
  Комплектація дизайн проекту.
  Взаємодія дизайнера і визуализатора.
  Озеленення житлових інтер'єрів.
  Виїзди до партнерів: освітлення, меблі, фарби.
  Основи ремонтно-будівельних робіт. Квартири і будинки.
  Публічні виступи і мистецтво презентації.
  Юридичні аспекти діяльності дизайнера інтер'єрів.
  Консультація від партнера. Основи конструювання меблів.
  Воркшоп від компанії по вентиляційних систем та кондиціювання.

ВИКЛАДАЧІ-ПРАКТИКИ

програму ведуть практикуючі фахівці - архітектори, дизайнери, візуалізатори, які можуть поділитися практичним досвідом та своїми знаннями особливостей ринку і замовників

невеликі групи
8-15 чоловік

дозволяють викладачам максимально якісно надавати інформацію слухачам, знаходити індивідуальний підхід до кожного, а також ретельно опрацьовувати практичні заняття

нетворкінг
бізнес-модуль

лекції з організації бізнесу в дизайні інтер'єру, робота над реальним об'єктом і виїзні заняття у партнерів Школи сприяють максимально швидкому входженню слухачів до дизайн-ринку

Результати навчання

01.
готове портфоліо дизайнера

До кінця навчання слухач формує своє портфоліо, що складається з двох проектів - концептуального дизайн-проекту інтер'єру квартири в ручній та комп'ютерній (SketchUp) графіці й дизайн-проекту інтер'єру 2-рівневої квартири або житлового будинку (ArchiCAD, ArtlantisRender, 3DMax).

02.
творча самореалізація

Ви не просто навчитеся проектувати, а розкриєте свій внутрішній творчий потенціал, навчитеся керувати натхненням і зрозумієте, як використовувати свій талант і творчі здібності в дизайні.

03.
повний набір знань і навичок для роботи дизайнера

Крім всієї необхідної теорії, ви отримаєте практичні знання принципів грамотних обмірів приміщення, побудови креслень, підбору колірних і стильових стилів, меблів і оздоблювальних матеріалів.

04.
максимальна інтеграція у дизайн-середовище

Європейська Школа Дизайну ініціює постійне спілкування слухачів з представниками галузі, проводить різні заходи з залученням партнерів, організовує колаборативну роботу слухачів і професіоналів ринку.

05.
розвиток кар'єри у сфері дизайну інтер'єру

Завдяки пройденій програмі Ви легко зможете організувати свій дизайн-бізнес, при цьому неважливо, скільки Вам років і чим Ви займалися до цього.

06.
можливість ведення бізнесу з любої точки світу

Крім того, що програма відповідає міжнародному стандарту, ми постійно допрацьовуємо її і актуалізуємо відповідно до світових тенденцій навчання, завдяки чому наші випускники успішно розвивають свою справу і за межами України.

Викладачі програми

відгуки випускників

Review image
Інна Дардалан
Випускниця програми "Дизайн інтер'єру - Професіонал"

Курсу, який я пройшла, було повністю досить для початку самостійної діяльності як дизайнера інтер'єру. Отримала масу практичних знань і змогла знайти і успішно реалізувати реальний проект ще під час навчання.

Review image
Анна Прокопенко
Випускниця програми "Дизайн інтер'єру - Професіонал"

Навчання мені дуже сподобалося! Всі знання, отримані в школі, я застосовувала в роботі, коли влаштувалася в дизайн-студію асистентом. Мій роботодавець також зазначив, що знання, отримані в ЕДШ - дійсно хороша база.

Review image
Євгенія Зайцева
Випускниця програми "Дизайн інтер'єру - Професіонал"

Школа відмінна! Отримані знання відмінно використовуються відразу на практиці. По закінченню школи дійсно можна працювати і стати професіоналом)

Review image
Наталія Коваль
Випускниця програми "Дизайн інтер'єру - Професіонал"

Чудова школа, дуже доброзичлива атмосфера! Усім дуже дякую! Програма дизайн інтер'єру - це новий старт. Можливість дуже швидко увійти в професію. Викладачі дуже ретельно і вимогливо ставляться до процесу навчання. При цьому приємно, що є індивідуальний підхід.

Review image
Тетяна Жупаненко
Випускниця програми "Дизайн інтер'єру - Професіонал"

Дякую за придбання нової професії! Дуже корисний досвід, чудовий викладацький склад, прекрасно організована робота школи. Окреме спасибі Ганні Левицькій за знання, розуміння і допомогу в будь-яких питаннях.

історії успіху

01
ЙОВА ЯГЕР

Сооснователь дизайн-студии Kley Design. Занимается дизайном интерьеров, декором, оформляет витрины, а также уделяет время предметному дизайну.

02
Юлія Булига

Практикуючий дизайнер інтер'єру, директор дизайн-студії Simpeks-Design. Випускниця курсів "Дизайн інтер'єру - Професіонал" та "Дизайн інтер'єру - Практик"

03
Яна Луцька про EDS

Випускниця програми "Дизайн інтер'єру - Професіонал"

бажаєте дізнатися більше про програму?

напишіть нам! наші менеджери з радістю проконсультують Вас

напишіть нам
або зателефонуйте
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і наш менеджер допоможе Вам визначитися з форматом навчання
Залиште Ваші контактні дані, щоб менеджери EDS могли зв'язатися з Вами і забронювати місце в групі
Залиште Ваші контактні дані, щоб наші менеджери допомогли Вам зробити вибір
Залиште Ваші контактні дані, щоб наші менеджери допомогли Вам зробити вибір
Залиште Ваші контактні дані, щоб наші менеджери допомогли Вам зробити вибір
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ONLINE

Ганна Левицька

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру

Архитектор с опытом проектирования и строительства более 15 лет, дизайнер жилых и общественных интерьеров, преподаватель материаловедения и руководитель концептуальных квалификационных проектов с 2010 года. Занимается проектированием как многоэтажных жилых и общественных комплексов, так и коттеджей - от фасадов и планировок до разработки индивидуальной мебели. Любит знакомиться с новыми людьми и помогать представителям нетворческих специальностей овладевать профессией дизайнера интерьера.


Смотреть проекты

Олена Шестопаль

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру, декорування, предметний дизайн, ландшафтний дизайн, графічний дизайн, Загальні дизайн-компетенції

Управляющий директор EDS. Обладает большим опытом в бизнесе, маркетинге, консалтинге и образовательных технологиях. Ведет занятия по построению дизайн-бизнеса.

Дмитро Медяник

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру

Соучредитель EDS, руководитель "Мedyanik STUDIO", дизайнер-практик авторского и функционального дизайна интерьера с многолетним опытом.


ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЙ ИНТЕРЕС: функционализм в пространстве, тщательное продумывание эргономики и наполнения, полезное использование каждого сантиметра площади, профессионализм в применении современных отделочных материалов, использование и совершенствование новых технологий и материалов.


www.mstudio.kiev.ua

Анастасія Заіка

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру, предметний дизайн

Архитектор, дизайнер интерьера, разработчик предметного дизайна, СЕО компании Архитектор.укр, преподаватель истории искусств и стилей в интерьере, компьютерной программы ArchiCad, проектирования.

Ознакомиться с работами Анастасии Вы можете на сайте архитектор.укр

Ксенія Кузьменко

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру

Архитектор, дизайнер интерьера, преподаватель проектирования и программы ArchiCad.


Ознакомиться с работами Ксении вы можете на сайте sevenplan.com

Руслан Валитов

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру

Архитектор, Член Национального Союза архитекторов Украины. Преподаватель компьютерного проектирования интерьеров в программах ArchiCAD, Artlantis.

Сергій Журавель

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру

Архитектор, дизайнер архитектурной среды.

В'ячеслав Казаневський

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру, декорування, Загальні дизайн-компетенції

Считает, что работать в любых отраслях изобразительного искусства – это счастье. Профессиональные увлечения: живопись, настенная роспись, карикатуры, шаржи.

Валерія Шаршакова

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру

Дизайнер интерьера. Преподаватель проектирования в Archicad и занятий на тему "Взаимодействие дизайнера и визуализатора".

Портфолио дизайнера: behance.net/vsharshako6b79

Артур Богинський

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру

Дизайнер интерьеров и мебели. Более 6 лет опыта создания точных производственных чертежей и концептуальных разработок в сфере мебельного производства. Преподаватель основ объемно-пространственной композиции. Соучредитель мебельной мастерской LUXURY CUSTOM.

Посмотреть работы преподавателя: luxurycustom.com.ua

Максим Жданович

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру, декорування, предметний дизайн

Художник, декоратор, опытный преподаватель основ рисунка и скетчинга для дизайнеров. Нравится в преподавательской деятельности работа с людьми и возможность работать над собой, становиться терпеливей и внимательней к людям. Максим считает, что помогая раскрыться другим, много интересного узнаешь, прежде всего, о самом себе.


Сайт художника: zhdanovich.in.ua

Василій Дубель

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру

Архитектор, дизайнер, преподаватель проектирования в программах по дизайну интерьера.


Смотреть проекты: facebook.com/ADdumka

Олександра Медяник

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру

Дизайнер и декоратор интерьера "Медяник STUDIO", практикующий мастер fengshui, профессиональный интерес - психология создания интерьера.


Портфолио дизайнера: www.mstudio.kiev.ua

Марія Поліщук

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру, декорування, графічний дизайн, Загальні дизайн-компетенції

Талантливый художник и преподаватель, график и оформитель. Увлекается художественной фотографией, созданием видеороликов, иллюстраций. Владеет различными навыками в области скетчинга, живописи маслом, а также графическими техниками (офорт, литография, гравюра, пастель, акварель).

Олеся Нестеркова

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру

Искусствовед, более пятнадцати лет работает в журналистике по теме дизайна интерьера. На протяжении семи лет занимала пост главного редактора журнала "АрхИдея". Ведет курс "История искусств и стилей в интерьере".

Анна Синько

Викладач напрямів:

ландшафтний дизайн

Архитектор, практикующий ландшафтный дизайнер, преподаватель дендрологии, директор центра ландшафтного дизайна "Аника".


www.instagram.com/anna.sinko

Ксенія Латій

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру

Дизайнер интерьера, основатель дизайн-студии "Для Вас", преподаватель "Академии искусств красоты", куратор программы "Дизайн интерьера - Практик" Европейской Школы Дизайна, член Союза Дизайнеров Украины.

Інна Зіміна

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру, предметний дизайн

Архитектор, дизайнер. Преподаватель направлений "Дизайн интерьера" и "Предметный дизайн". Опыт работы в проектировании дизайна интерьера жилых и офисных помещений более 15 лет.


costa-doro.com.ua/ru/interior

Ольга Терефеєва

Викладач напрямів:

дизайн інтер'єру, предметний дизайн

Дизайнер интерьера, преподаватель направлений "Дизайн интерьера" и "Предметный дизайн".


vododesign.com.ua

Якщо у Вас залишились питання, напишіть нам
Залиште Ваші контактні дані, менеджер зв'яжеться з Вами і допоможе у виборі програми
Залиште Ваші контактні дані, і наш менеджер допоможе Вам визначитися з форматом навчання