/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/

Dutch Design

Онлайн курс на тему "Європейський дизайн, історія і сучасність на прикладі голландської школи" від Наталії Тімашевой - головного редактора журналу "Інтер'єр + дизайн".

15.05

Дата

19:00

Час

1 300 грн

Вартість

онлайн

Адреса

Про курс:

Унікальний онлайн курс включає в себе 4-е лекції за темами:

1. Голландський дизайн (Dutch Design). Бренд і драйвер.
Dutch Design - всесвітньо визнаний бренд. Голландський дизайн відрізняється геніальною простотою, експериментальністю і ... гумором. Меблі і килими з перероблених соснових голок або пістолет, який стріляє в кривдника крижинками виплаканих сліз, - свіжі приклади, коли промдізайнер мислить сучасно, образно і дуже по-голландськи. Державна підтримка, академії та школи, приватна ініціатива і ставка на інтелект допомагають профі конкурувати і за глядача, і за споживача.
2. Dutch Design. 10 ньюсмейкерів
Інтелектуальний і передової, але при цьому не позбавлений іронії і культури Dutch Design. Хто вони, носії його ДНК? 10 ньюсмейкерів в категорії art & design, чиї речі зберігають і виставляють музеї:
- Йоріс Лаaрман: роботи і людський мозок
- Мартен Баас: дизайн «на кінчиках пальців»
- Піт Хайн Ейк: кухар і тесля
- Хелла Йонгеріус: дизайн на все життя
- Scholten & Baijings: тонкий градієнт
- Kiki & Joost: хай-тек & лоу-тек
- Бертьян Пот: «зроби сам»
- Річард Хаттен: дизайн без ознак дизайну
- Studio Job: маркетрі з ракетами
- Марсель Вандерс: жити в майбутньому, озираючись у минуле
3. Dutch Design. Інтер'єри по-голландськи
Прості, дотепні і ощадливі. Комфортний мінімалізм і північна етика на прикладі голландських ньюзмейкери. Готелі в каплиці (TANK Interior Design) і в амстердамському крані (Ван Впливає), дизайнерські лофти і музеї в лісі (Studio Job), буржуазні вілли (Піт Бун) і комфортний декор (Scholten & Baijings)
4.Три тренда стали ключовими цієї осені. Їх оголосила Тиждень голландського дизайну, без сумніву сама авангардна. Голландцям подобається ловити відблиски нових ідеї, вслухатися і передбачати тренди, які будуть всім очевидні через 3-4 роки.
- Віртуальна матерія. The immaterial materialized Як впливає на суспільство дигитализация, яка рухається на нас по всіх фронтах?
- Нові ремесла. New Crafts Голландці розрізняють два підходи, дві школи в трактуванні ручної праці: одні дизайнери фокусуються на підтримці старовинних технологій. Інші роблять ставку на «перехресне запилення», намагаються одружити нові технологіяі, біоматеріали і ручну роботу
- Роботи і людина. Robotics vs Mankind Тема хвилююча, проекти не стільки показують досконалість нових роботів, скільки працюють з нашою свідомістю. Роботи вже серед нас, тепер головне - переконати нас в тому, що вони швидше добро, ніж зло, швидше за користь, ніж шкоду
Вебінар познайомить з сучасні голландським дизайном. Допоможе розширити компетенції, пов'язані з авторами і брендами. Ознайомитися з культурними передумовами виникнення дизайн-процесів і вникнути в особливості впливу культурного середовища на розвиток голландського післявоєнного дизайну. Визначити перспективи і навчитися будувати аналогії для креативних індустрій.

Чотири онлайн лекції тривалістю 2 години (19.00-21.00).

Вартість курсу:

1000 грн

Передплата на картку ПриватБанку: 5168 7555 1542 3800 Шарафудінова Ю.А. до 13.05.2018.

1 300 грн

в день заходу

Важливо!

Бронювання місця в групі здійснюється через внесення передоплати в розмірі 1000 грн.

З питань запису на програму:

Поліщук Катерина

eds.yes@gmail.com +38 044 221 37 18

Адреса:

Бажаєте дізнатися більше про курс?

Наші менеджери з радістю проконсультують Вас!

Напишіть нам
або зателефонуйте
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, і наш менеджер допоможе Вам забронювати місце на курсі
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Залиште Ваші контактні дані, щоб наші менеджери допомогли Вам зробити вибір