/*.st0{fill-rule:evenodd;clip-rule:evenodd;}*/
Події партнерів

Семінар "Рандеву у Клубі: Літо"

18 .06

Дата

10 :00

Час

смт. Брюховичі
вул. Львівська, 62
10 км від Львова

Адреса

18-20 червня 2018 року

Лвівський "Клуб Рослин", партнер Європейської Школи Дизайну, запрошує спеціалістів ландшафтної справи на семінар "Рандеву у Клубі: Літо".

Чому вам варто відвідати цю подію?

Жоден ландшафтний дизайнер не стоїть на місці, кожного разу досліджуючи все більше інформації, готуючи нові, цікаві та неординарні проекти. Ми впевнені, що і ви серед них. Спеціально для вас "Клуб Рослин" запрошує все більше цікавих лекторів, які можуть і хочуть поділитися з вами своїм досвідом.

Дізнатися більше та подивитися детальну програму ви можете на сайті Клубу plants-club.ua

В програмі семінару:

  • Izabela Coqui-Malachowska - керівник студії архітектури і ландшафтного дизайну Coqui Malachowska Coqui (Берлін). Ізабелла працювала над величезною кількістю проектів озеленення міст. Її роботи захоплюють своєю оригінальністю у поєднанні з простотою. Вона розкаже про "Зелені дахи в місті - концепція, рослини, вода. Технології реалізації" та "Зелені фасади - концепція, підбір рослин і водообмін".
  • Юлія Польова - керівник ландшафтної студії "В поле дизайн", керівник "Zinco Ukraine" (Київ). Юлія працює не тільки на землі, а ще й дуже високо над землею, буквально на даху. Вона поділиться секретами про: "Сад на даху. Від теорії до практики" та "Технології проектування і монтажу зелених дахів".
  • Василій Памятних - керівник Zodci Group, Варшава, проекти в Польщі, Росії, Казахстані. Василій покаже нам з вами унікальний майстер клас зі створення проектів. Окрім того, разом з ним ми поговоримо про "Психологію сприйняття простору, як виникає позитивне або негативне сприйняття простору, яким ми користуємося". А також "Конфлікт між архітекторами і ландшафтними дизайнерами: варіанти рішення".
  • Людмила Білодід - керівник компанії "Beloded Landscaping", досвід роботи 20 років, спільні проекти з голландськими компаніями в Україні, Азербайджані, Голландії, Польщі. За весь час роботи Людмила створила безліч оригінальних садів. Її роботи дихають сучасністю та персональним стилем. З нами вона поділиться знаннями про "Роботу з крупномірами в ландшафтних проектах" та "Ведення довгих ландшафтних проектів - управління і координація".

Вартість участі:

3100 грн

У ціну входить: участь у семінарі, проживання, харчування, трансфери, квиток у театр ім. Леся Курбаса

З питань участі:

Оксана Кушта

+38 063 020 92 90
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом

Хочете бути в курсі подій у світі дизайну? Підпишіться на нашу розсилку!
Залиште Ваші контактні дані, щоб наші менеджери допомогли Вам зробити вибір
Бажаєте бути в курсі новин у світі дизайну? Підпишіться на нашу розсилку!
Дякуємо!

Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом